Bonus RPK wykonuje telefon do fanów z zakładu karnego

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-12 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na Instagramie artysty pojawiło się nagranie audio, w którym Bonus dziękuje za wsparcie m.in. fanom oraz rodzinie. Raper od kilku tygodni znajduje się w zakładzie karnym w związku z wyrokiem 5 i pół roku więzienia za domniemany handel narkotykami. Szef Ciemnej Strefy zbiera również podpisy pod petycją do prezydenta o ułaskawienie.

"Siemanko ludzie, z tej strony Bonus RPK. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o mnie i wspierają w niedoli. Dziękuję moim bliskim, rodzinie i przyjaciołom, stowarzyszeniu Przeciw Bezprawiu, wszystkim artystom i twórcom oraz moim fanom, bo dzięki wam czuję, że nie jestem sam. Trzymajcie kciuki za pozytywne zakończenie mojej sprawy, za ułaskawienie i kasację. Jeśli Bóg pozwoli, niebawem znów zasmakuję wolności. Tymczasem będę kończył. Pozdrawiam was serdecznie, przesyłam wyrazy szacunku i poważania. Elo." - mówi Bonus w nagraniu.

Wczoraj liczba podpisów pod petycją przekroczyła próg 100 tys, czyli połowy potrzebnych. Swój podpis możecie złożyć pod tym linkiem.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>