Kulisy aresztowania Bonusa RPK. "Jest szansa, że wyjdzie"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-31 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Dopiero co informowaliśmy Was o liście, jaki zza krat wysłał na Święta Bonus RPK, który ciągle walczy o oczyszczenie w głośnej sprawie. Teraz trochę kulisów niedawnego zatrzymania ujawnił bliski współpracownik Bonusa, członek Ciemnej Strefy Czerwin TWM.

W rozmowie z Borysem Kaltermannem raper powiedział: "Jest szansa, że wyjdzie. Jest w kasacji i ewentualnym ułaskawieniu od prezydenta. Najbardziej ch*jową sytuacją z tego wszystkiego jest to, że on nawet nie był świadomy tego, że jest poszukiwany. Nagle go zawinęli. Z dnia na dzień"

"Podejrzewam, że gdyby wiedział, że jest poszukiwany, to nie poruszałby się tak swobodnie jak się poruszał. Zawinęli go ok. 15:00 z samochodu, jak jechaliśmy, to on chwilę wcześniej wysyłał list – zażalenie do Strasburga. Z poczty pojechaliśmy po obiad i nas zatrzymali" - dodał Czerwin.

Rozmowę obejrzycie poniżej.

Sprawdź też: Petycja do Prezydenta o ułaskawienie Bonusa RPK - fani i przyjaciele walczą nadal

Czerwin TWM o przyszłych planach CIEMNEJ STREFY!

Tagi: 

sperwin
ale zjebany ten kurwa czerwin xD chyba tylko on w to uwierzył xDDDD
Warszawiak
Bonus nie sraj już zarem odsiedz jak facet a nie cipa miej jaja pseudo gangusie
BonusDupaka
Dobrze napisane - PSEUDO ganguś. PSEUDO paker. Nie sraj w gacie gangusiu. Bonus... A może kurwa Upust albo Gratis????????
Pomówiony
Wszystko rozumiem. Nie rozumiem tylko jednego. Cały czas piszą że bonus zatrzymany itp. Ze zostawił 2 dzieci i żonę. Dlatego że jest znany jest tyle hałasu? Ludzie ja mam 6 dzieci jestem pomowiony przez 2 60-tki. Siedziałem 16 miesięcy. Dlaczego nikt nie staje w mojej obronie? Bo nie jestem znany? Żygam już tym tematem. Moja rodzina się nikt nie interesował czy mają co jeść i za co żyć. Po prostu już naprawdę zygam tymi smutnym wpisami że bonus siedzi i zostawił rodzinę że może wyjdzie itp. Nikomu nie życzę kryminału ale naprawdę skończymy ten temat.
Bebs
I Pomówiony ma tutaj rację. Bonus, chujowy raper, nagle stał się tu kluczem do wolności. Aż dziwne, że nie nosi koszulek z napisem KONSTYTUCJA. Wkurwia mnie przy okazji postawa Mesa, któremu ewidentnie odbija, czy też raczej szuka szumu. Gównoburza, jakiej dawno nie było
Ulica
Jaki hujowy raper ty człowieku chyba nie znasz się na rapie on jest nie winny zamknęli go za słowa piosenki a wy kurwa zaraz że hujowy . Hujowy jest Mezo bo nagrywa disco polo a nie rap

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>