Petycja do Prezydenta o ułaskawienie Bonusa RPK - fani i przyjaciele walczą nadal

W ubiegłym miesiącu Bonus RPK został zatrzymany i trafił do więzienia w związku z wyrokiem za handel narkotykami - raper nie przyznaje się jednak do winy, twierdząc, że padł ofiarą pomówienia przez tzw. małego świadka koronnego, co wielokrotnie podkreślał w trakcie całego procesu. Warszawski raper cały czas walczy o uniewinnienie, a w Internecie pojawiła się petycja do Prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie ułaskawienia Bonusa.

"My przyjaciele, fani, znajomi oraz ludzie, którym nieobojętny jest los człowieka skrzywdzonego przez zjawisko, jakim jest instytucja tzw. „małego świadka koronnego”, która w każdym okresie wolnej Polski, w celu osiągnięcia jak największych korzyści zwłaszcza statystycznych, pomimo mnóstwa błędów i niedomówień wykorzystywana jest często wobec ludzi bez żadnych dowodów, a jedynie w wyniku budzących wątpliwości zeznań osób będących aktywnymi przestępcami, a często recydywistami. Apelujemy do Pana Andrzeja Dudy-Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, o ułaskawienie osoby Oliwiera Roszczyka, znanego pod pseudonimem artystycznym jako Bonus RPK o warunkowe zawieszenie kary pozbawienia wolności i umożliwienie mu pozostania w warunkach wolnościowych przy rodzinie" - możemy przeczytać na stronie petycji, którą do tej pory podpisało 20 000 osób.

Tagi: 

polski rap gówno
niech odpierdzi swoje jak człowiek z honorem, w pierdlu sami niewinni
Rybak
Właśnie, same dobre niewinne chłopaczyny co nawet nigdy na czerwonym nie przechodzili na pasach
Spojrzprawdziewoczy
Jakieś 8-9 lat temu kiedy zaczęła się modą na RPK, to już 6 klasisci znali jego teksty na pamięć, stworzył Mode na jaranie zioła,, tłumy polskiej młodszej młodzieży nim zafascynowanej sięgnęli po marihuanę w bardzo młodym wieku doskonale pamiętam te czasy. Zdemoralizowal bardzo dużo Polaków.sam to zrozumiał, bo jego rap faktycznie się zmienił i zaczął dużo udzielać sie charytatywnie. A to że wszystkie polskie blokowiska idą za nim murem# przekreśla jego szansę na wyjście. Może faktycznie jakiś frajer go pomowil, sprzedał a a prokuratura sąd tylko zacierali rączki.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>