Bonus RPK zatrzymany!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-11-19 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Jak poinformowała partnerka artysty za pośrednictwem jego Facebooka, Bonus został wczoraj zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

"18.11 Oliwier został zatrzymany i przewieziony do Zakładu Karnego. Pomimo że 29.11 odbędzie się kolejne posiedzenie o odroczenie kary nie dało się nic zrobić. Oliwier się nie ukrywał, normalnie funkcjonował, wracał ze studia do Nas do domu i przy kontroli drogowej jako pasażer został wylegitymowany, był nakaz doprowadzenie dlatego go zatrzymali." - pisze partnerka rapera, która dodała również, że wciąż razem z Bonusem będą walczyli o kasację wyroku albo ułaskawienie.

Bonus został skazany na 5,5 roku więzienia i zapłatę na rzecz państwa 500 tys. złotych za handel narkotykami. Sprawa od początku budzi ogromne kontrowersje, gdyż jedynymi dowodami w sprawie są zeznania świadków.

Tagi: 

Anonim
Sam byłem wielokrotnie karany i w uzasadnieniu wyroku czytałem że mam przeszłość kryminalna i po prostu musiałem to zrobić i koniec. I przybity wyrok. Nie bronie polskich sądów bo to w większości kurwy i złodzieje, ale wkurwia mnie fakt że bez względu na to jaką gościu muzykę nagrywa, a wiele kawałków ma naprawdę dobrych i trafiają do mnie, to najpierw robi z siebie "hura bura szef podwóra", wielki gangster, kozak stulecia, pali kłaki na kamerze itp, a potem zgrywa grzecznego chłopczyka bo klucz od puchu dzwoni. Wkurwiają mnie takie chrongiewy i tak jak nigdy nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłem puchu tak nie mogłem już się doczekać aż przeczytam że pajac się powalił..
Jebać wielką polskę
Chuj z tym tak czy siak jebać babilon i kurwy policyjne, sądowe i tak dalej. Podludzie sami kurwa łamią prawo a co do czego tu dowodów nie ma a kurwy i tak wyrok dojebią. Wielko polskim sądom zamiast bonusem radził bym się zając np. sprawą jakiś jebanych olgierdów s i innych ludzkich śmieci pseudo gangsterów. Bezmózgi z mokotowa latają świrują pawiana i na nich haka nie ma a tu tylko mityczna marihuana się pojawi i już raz dwa wyrok dojebany. Jeszcze wasz rząd się buja właśnie z takimi olgierdami debilami a wy się cieszcie kurwy bezmózgie.
Anonim
Wgl nie jestem jakimś ulicznikiem i nie lubię tych pseudo maffija raperów uliczników debili typu rpk czy jakiś frajer tps i nigdy bym nie podejrzewał że to napiszę ale... FREE RPK kurwy partyjne.
Noname
Dobrze że wyprowadziłem się z tego zjebanego kraju. I współczuję bardzo Bonusowi. Nie co, że chcą go zamknąć na ponad 5 lat to jeszcze musi zapłacić dużą kwotę. ''Prawo i Sprawiedliwość", tiaa.. to nieźla sprawiedliwość, te śmieszne prawo też.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>