70 000 podpisów w obronie Bonusa RPK, petycja u Prezydenta RP!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-13 16:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W ostatnim czasie Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu 2018 oraz Stowarzyszenie Niepokonani 2012 zbierały podpisy pod petycją w sprawie Bonusa RPK, w co włączyło się też środowisko hip-hopowe.

Udało się zebrać 72 tysiące podpisów, które dziś o godzinie 12 pod okiem kamer zostały złożone w Kancelarii Prezydenta na Krakowskim Przedmieściu. Na miejscu pojawili się też walczący o całą sprawę raperzy - na zdjęciu widzicie Pezeta, Mesa i Wujka Samo Zło, foto opublikował w swoich kanałach Wujek.

Petycja wciąż jest aktywna i można dopisywać się do niej tutaj.

"Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczynili się do dzisiejszej akcji! Podpisy zostały złożone" - napisało Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu. Poniżej załączamy zdjęcia z akcji pod Kancelarią, które pojawiły się na fanpage'u Stowarzyszenia.

Galeria

Tagi: 

polski rap gówno
dajcie już spokój, odpierdzi swoje to wyjdzie. w te bajki o niewinności nie wierzę, w pierdlu sami niewinni siedzą
Anonim321312
Ja również nie wierzę, ale fakty są takie, że nie ma ŻADNEGO dowodu na dilowanie dragami przez Bonusa RPK. Nie znaleziono ani grama nielegalnej substancji zarówno w jego firmie, jak i domu. Jedyną przesłanką były jego... teksty.
jebaćwaskurwyjasnowidze
Nie teksty tylko zeznanie jakiegoś farmazona, chociaż teksty też. Ogólnie to podpisuje się pod tym, tylko w tym zjebanym kraju chuja te ich petycje zdziałają. Żeby się nie zdziwili jak pisowski prezydent im ułaskawi bonusa. Bonus już jest za murem i choćby na chuju zatańczył nikt ani nic tego nie zmieni.
Bebs
Wujek, Mes i Pezet, ale ekipa. Jakiś nowy skład się szykuje na gruzach Gibona i Obrońców?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>