Sokół i Pezet chwalą Bedoesa i schaftera

dodano: 2019-11-28 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W najnowszym odcinku audycji Pezeta i Rafała Grobla "Muzyka współczesna" na antenie newonce.radio pojawił się Sokół. Panowie rozmawiali o swoich początkach i o tym jak zmienił się polski hip-hop na przestrzeni lat, wspominali różne rejony Warszawy, ale zahaczyli też o temat młodego pokolenia. 

Sokół przyznał, że muzyka schaftera potrafi go zaciekawić: "Słucham sobie schaftera i dla mnie to jest świeże. Ja mam tak, że to jest ciekawe dla mnie w pewien sposób. Wiadomo, że nie są to teksty, które otworzą mi głowę i tak dalej, ale nie o to chodzi zupełnie. To jest dla mnie świeże. Jest kilku na polskiej młodszych dużo ode mnie wykonawców, których słucham i mówię: kurwa, ciekawe."

Później Rafał Grobel poświęcił parę słów Taco i Oskarowi z PRO8L3M-u, którego i Pezet, i Sokół pochwalili.

Po tym Pezet użył przykładu Taco i Oskara jako punkt odniesienia do problemu braku zdolnych tekściarzy wśród najmłodszych reprezentantów sceny. Wtedy Sokół wymienił jeszcze Bedoesa, jako przykład dobrego tekściarza: "Ewidentnie potrafi pisać". Pezet potwierdził słowa, twierdząc, że raper z Bydgoszczy ma ciekawe spostrzeżenia.

polski rap gówno
lizanie się po chujach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>