Taco Hemingway i Mr. Polska gośćmi Bedoesa i Lanka!

dodano: 2019-11-06 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Bedoes na swoim facebookowym fanpage'u opublikował tracklisty "Opowieści z Doliny Smoków" i anglojęzycznej EP-ki dołączanej do preorderu. Wśród gości możemy znaleźć chociażby Taco Hemingwaya, Białasa czy Malika Montanę.

Na płycie w podstawowej wersji znajdzie się aż 16 nowych tracków, na deluxe 20. Co ciekawe zarówno na trzecim krążku bydgoskiego rapera, jak i na zapowiadanej EP-ce znajdzie się gościnna zwrotka Taco Hemingwaya. Po za nim na "Opowieściach z Doliny Smoków" usłyszymy kolejno: Białasa, DJ'a Johnny'ego, Kosę, White'a 2115, Mr. Polskę, Malika Montanę, Kuqe 2115, Smxkeya Nunno i Blachę 2115.

Szczególne zainteresowanie wzbudzają nieznani Kosa i Smxkey Nunno. Pierwszy z nich to najprawdopodobniej reprezentant krakowskiej sceny i członek kolektywu CZELUŚĆ, mający ze sobą współpracę z Kubim Producentem. Drugi to natomiast kompletna niewiadoma. Jak sam Bedoes podaje, zetknął się z nim, gdy ten po raz pierwszy nagrywał w studiu.

Poniżej możecie zobaczyć obszerny post z całą tracklistą i wyjaśnieniem powodów dla których wszyscy goście znaleźli się na płycie.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>