Bedoes: "'KPM' to owoc m.in. rozmowy z Kalim i Pawbeatsem"

dodano: 2019-11-02 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Bedoes wystąpił w nowej serii wywiadów Marcina Prokopa, "Z TYMI CO SIĘ ZNAJĄ", sponsorowanej przez browar Namysłów. Opowiedział m.in. o tym, jak rozmowa z Kalim i Pawbeatsem wpłynęła na jego postrzeganie odpowiedzialności wobec fanów oraz o konflikcie z Dixonami.

Prokop przy jednym z pytań poruszył temat odpowiedzialności artysty za swoje teksty i czyny, przytaczając przykład Popka i dziewczyny, która również wytatuowała swoje oczy. Bedoes odniósł się do tej kwestii w ten sposób: "Jak tworzyłem piosenki jak “Biały i Młody” to w ogóle o tym nie wiedziałem. Pewnego razu graliśmy festiwal w Wolsztynie. Tam był też Pawbeats i Kali. Oni wzięli mnie do siebie, do pokoju w hotelu i mieliśmy dość solidną rozmowę na temat odpowiedzialności za swoje teksty. Kali starał mi się powiedzieć: 'Ty wiesz, że mówisz do tych wszystkich dzieciaków, a oni cię słuchają i musisz być za to odpowiedzialny?' Ja wtedy przytakiwałem, mówiłem, że wiem, ale nie rozumiałem tego tak naprawdę. Dopiero po jakimś czasie sobie to uświadomiłem i wtedy stworzyłem 'Kwiat Polskiej Młodzieży'. Ten krążek to owoc między innymi rozmowy z Kalim i Pawbeatsem."

Bedoes wrócił również do swojego konfliktu z Dixonami, wyjaśniając Prokopowi, skąd jest taki hejt na jego osobę i na jego fanów. Przytoczył ponownie znaną sytuację z Białegostoku oraz opowiedział, że nie raz słyszał, że jego fani mieli problemy z innymi przez to, że go słuchają.

Poniżej możecie obejrzeć cały wywiad, w którym poruszane są tematy przyszłości Bedoesa, gdyby nie wypełniła jej muzyka, czy podejścia do tworzenia i przekazywania emocji w muzyce.

Tagi: 

Immortal Tech
Wzieli go do pokoju hotelowego i nie wiem co sie działo miedzy tymi pedałami. Pseudo ulicznik od ganji i od mafii bredzi coś o odpowiedzialności, no kurwa śmiech na sali
Sztywniutko
Nie zesraj się kurwa prawilniaku

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>