Tau mocno o aborcji - singiel i info o płycie

video
dodano: 2019-11-03 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 24)

Singiel pt. ,,Dziecko Króla'' zapowiada czwarty album Tau pod tym samym tytułem. Produkcją kawałka również zajął się kielecki raper. Teledysk promuje zarazem kinowy hit, który zrewolucjonizował w tym roku spojrzenie mieszkańców USA na sprawy związane z ochroną życia od poczęcia dziecka w łonie matki. Film można obejrzeć we wszystkich kinach w całej Polsce już od 1 listopada.

Najnowszy album Tau, to męskie spojrzenie na rzeczywistość, w której przenikają się sfery sacrum i profanum. Autor dotyka tych tajemnych sfer wnikając w głąb swojego ducha, a następnie podejmuje próbę wydobycia z nich treści, które nadadzą życiu sens. Korzysta przy tym ze swojej bogatej życiowej mądrości. Jest przecież mężem i ojcem, a przede wszystkim człowiekiem nawróconym z ciemności do światła i doskonale rozumie drogę jaką należy przejść by odzyskać godność Dziecka Króla. Celem tych wszystkich działań jest również przywrócenie ludziom wierzącym świadomości, iż nie są zwykłymi ludźmi, lecz posiadają Królewską Godność. Czwarta płyta Tau pt. ,,Dziecko Króla’’ ukaże się nakładem Bozon Records już w 2020 r.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tau - Dziecko Króla

Tagi: 

tony hawk
Kolejny mężczyzna wypowiadający się w temacie kobiet, co im wolno a czego nie. Fundamentalista religijny!!
prep
Kolejny internauta wypowiadający się w temacie ludzi, którzy mają życie.
Walczę o marzenia
Idąc twoim tokiem myślenia to nikt kto jest zdrowy nie może się wypowiadać na temat chorób xD
Pppart
Dziecko to nie choroba.
Aha
To nie jest zmuszanie czego im wolno czego nie ale ostrzeżenie że ma to zgubne skutki i tak człowiek wybierze swoje i poniesie za to konsekwencje, konsekwencje swych wyborów. Po drugie powiedz to też tej kobiecie która śpiewa refren - kolejna kobieta która wypowiada się w temacie kobiet? czego im wolno a czego nie? Weź człowieku pomyśl co piszesz.
Dominiko
On w tym kawałku nikomu nie mówi co wolno kobietom a co nie wolno, bo dobrze wie że Bóg dał mam wolną wolę. On tylko nazywa rzexlczy po imieniu o ukazuje smutna prawdę.
B.
Ciekawe czy chciałbyś żeby twoja matka tak zdecydowała i ciebie usunęła. Chciałbyś takiej wolności decyzji.
tony prep
Kolejni po kolejnych za nimi będą następni co wtrącą swoje trzy grosze skoro jest miejsce na nawijanie o hajsie przez raperów co wypożyczają fury wynajmują laski do klipu to i jest miejsce na to tak samo jak na ocenianie ale oceniajmy nie szufladkujmy i róbmy to z głową a nie przez uprzedzenia
ooiii
Tau jest hejtowany, dlatego bo środowisko hip-hopowe woli wchodzić do wanny tranzystorom, ruchać brudne dziwki, sprzedawać dzieciakom narkotyki czy samemu walić w nos kokolino. Dlatego Tau jest dla tych wszystkich popierdoleńców dziwakiem.
Ouuu
Dokładnie tak. Polać mu.
Anonim
Tau mocno o pedofili, singiel i diss na księży którzy przebaczyli swoim ofiarom na uświęconej ziemi. Czekam na taki nagłówek.
the social one
Nie doczekasz się. Tau już dawno odleciał. To religijny fundamentalista. Tacy ludzie nie dość że mają przeprane mózgi, to w skrajnych przypadkach mogą okazać się niebezpieczni.
Skąd ten jad?
Kim Ty jesteś, że tak go bezpodstawnie osądzasz? Nie zdajesz sobie nawet sprawy ilu ludziom Tau pomógł wyjść z problemów, depresji, cierpienia dzięki jego twórczośći. Mnie samemu pomógł zrozumieć najważniejsze wartości życia i nawrócić się do normalnego życia pełnego miłości.
jaddd
jezeli jego "tworczosc" po TRW pomogla komus "zrozumiec najwazniejsze wartosci zycia", to musi ten ktos byc niezlym przyglupem xD
prep
No to jestem dla Ciebie przygłupem. A tak naprawdę po prostu mnie nie rozumiesz i nie oceniasz mnie, tylko obraz mnie, który masz w głowie. Jestem pewien, że gdybyśmy porozmawiali 1-1, zmieniłbyś o mnie zdanie choć trochę. Dla mnie Bóg jest najważniejszą wartością, Jezus jest moja największą radością, a Biblia, a szczególnie Nowy Testament i kazanie na górze jest dla mnie trudną lekcją, którą codziennie przetrawiam, a której nasza cywilizacja jeszcze przetrawić nie zdążyła. Posłuchaj, jakiś wykładów na temat tego, czym jest Ewangelia, albo czym jest chrześcijańska moralność. Obiecuję Ci że na tym nie stracisz.
B.
Strasznie mi przykro, że czujesz się przygłupem i oceniasz tak innych.
Już to widzę
Lepiej ścigać z policją dzieci za niezjedzony opłatek (Nie zdziwiłbym się gdybym o tym usłyszał) niż mówić głośno o problemie który jest od setek lat i zrodził się już dawno w tradycje tego zawodu. Tacy jak on nie chcą słyszeć nawet ze ktoś taki temat porusza.
prep
Tacy jak oni? Kto? Na pewno tacy są katolicy przedstawiani przez TVN i inne progresywne ośrodki medialne, których politycznym celem jest zwalczanie kościoła katolickiego w Polsce. Pytałeś o to kiedyś katolika twarzą w twarz? Albo katolickiego księdza twarzą w twarz? Spytaj! Prawdopodobnie Cię zaskoczą.
Prawda
Ale macie ból dupy, jako jedyny ma odwagę mówić o tym w tekstach , Tau porusza takie problemy pokazując jak jest naprawdę. Was boli ta prawda bo się z nią nie zgadzacie..
Anonim
Tau jest hejtowany bo idzie pod prąd.. a inni ludzie nie potrafia zniesc tego że ktoś może byc inny,miec inne zdanie itp brawo Piotrek!
Robert
Pod prąd to idzie Earl Sweatshirt.Tau jest hentowany,bo jest zwykłym łakiem.
Pan Jezus
Wszystko cokolwiek uczyniliscie jednemu z tych braci moich najmniejszych, mniescie uczynili.
Anonim
AMEN!
Żal mi Was.
Tau jest niesamowity ma odwagę do mówienia prawdy kocham Go słuchać a Wam życzę żebyście zmienili swoje podejście. Rap scena schodzi na psy. On ja buduje od nowa!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>