Tau - dwa ostatnie koncerty trasy "Egzegeza"!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2019-05-30 13:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Wszystko, co dobre, kiedyś musi się niestety skończyć.... Po podróży przez całą Polskę, koncertach od Gdańska po Zamość - w tym tygodniu święcąca sukcesy trasa  Tau i DJ'a Chestera - promująca ostatni projekt rapera, fascynującą i misterną "Egzegezę: Księgę Pszczół" - dobiega końca. 

Kulminacja trasy, jej dwa ostatnie koncerty, odbędą się: w piątek 31 maja w Krakowie, w klubie Żaczek - oraz w sobotę 1 czerwca w Katowicach, w klubie Królestwo. Przed każdym koncertem odbędą się także spotkania otwarte, na których Tau odpowie na pytania wszelakie i opowie o swym nawróceniu - drodze od Medium do Tau i włączeniu Pana w swoje życie. 

Koncerty i spotkania będą ostatnią okazją, by usłyszeć Piotrka i "Księgę Pszczół" na żywo - Tau zapowiedział, że na jakiś czas (jak długi? Nie wiadomo) odchodzi z social mediów, by skupić się na swej rodzinie...

Zapraszamy także do sprawdzenia Popkillerowych recenzji "Księgi Pszczół" - autorstwa specjalisty od chrześcijańskiego rapu Rafała Elmera i mojego. Zachęcam też gorąco do obejrzenia opublikowanych na kanale Bozon Records rekolekcji nagranych wraz z ks. Dominikiem Chmielewskim (wstęp do nich - poniżej).

00. Królowa Pszczół: ul. Słowa Wstępu [ks. Dominik Chmielewski & Piotr Tau Kowalczyk]

Egzegeza: ul. Znaków zapytania

Tagi: 

Ck
Będę :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>