Ojciec Drake'a oskarża rapera o brak autentyczności

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2019-10-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Drake znany jest z bardzo osobistych linijek, a jednym z popularnych wątków w jego twórczości jest nieobecność ojca w jego dzieciństwie. Ostatnio w wywiadzie z Nickiem Cannonem, ojciec rapera zaprzeczył, że nie było go w życiu jego syna, i że jego linijki kłamią. Drake zdążył już się ustosunkować do wypowiedzi ojca za pośrednictwem swojego Instagrama.

"Rozmawiałem o tym z Drake'iem. Miałem z nim kontakt prawie każdego dnia. Spytałem się go czemu rapuje o mnie te różne rzeczy, które nie są prawdziwe. Odpowiedział, że dzięki temu płyty się lepiej sprzedają" - mówił w wywiadzie Dennis Graham.

Drake zareagował na tę wypowiedź wpisem na swoim Instastory: "Obudziłem się dzisiaj zraniony. Mój ojciec powie cokolwiek każdemu, kto tylko będzie chciał go posłuchać. To smutne, gdy rodzina zachowuje się w ten sposób, jednak co tak naprawdę możemy zrobić? Rodzina to ludzie od których nie da się odciąć. Kązdy wers jaki kiedykolwiek nawinąłem jest prawdziwy, a każda prawda jest dla niektórych ciężka do zaakceptowania."

Relacja ojca i syna przewija się przez całą dyskografię Drake'a, w szczególności w numerach "Too Much" z "Nothing Was The Same", czy też "Look What You've Done" z "Take Care".

Drake IG

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>