Drake z nowym albumem i... numerem z J. Cole'em?

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-15 10:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

To, że Drizzy nie zaprzestał nagle pracy w studio i cały czas nagrywa nie jest chyba zbyt wielkim zaskoczeniem, jednak mimo wszystko warto mieć gdzieś z tyłu głowy oficjalną zapowiedź Kanadyjczyka, że nowy album jest już w trakcie powstawania.

A ogłosić to postanowił sam zainteresowany podczas swojego niedawnego koncertu w Londynie. Rozentuzjazmowany raper w trakcie koncertu zaczął komplementować stolicę Wielkiej Brytanii, a zaraz potem ogłosił, że po powrocie z trasy, zamyka się w studio i nagrywa następcę "Scorpiona", by w przyszłym roku powrócić do swoich fanów z Europy ze świeżym materiałem. No cóż, wynika więc z tego, że kolejnego albumu nie doczekamy się raczej w 2019.

Czego więcej możemy spodziewać się w najbliższym czasie od Drake'a? Ano wspominaliśmy już Wam, że chodzą plotki sugerujące, że niebawem pojawić się może kontynuacja "What A Time To Be Alive" oraz niewykluczone, że doczekamy się nowej muzyki od duetu J. Cole - Drake. Panowie przecięli się również w Londynie - Drizzy wprowadził na scenę szefa Dreamville i - a jakże - zaczał go mocno komplementować, nazywając go "jednym z pięciu najlepszych, jeśli nie najlepszym raperem w historii" i na koniec oznajmił, że nie może doczekać się, kiedy znowu fani będą mogli posłuchać ich wspólnej, nowej muzyki. 

Do tej pory jedynymi kawałkami, które pojawiły się od wymienionej dwójki - jeśli dobrze kojarzę - były "In The Morning" z 2010 roku i "Jodeci Freestyle" z 2013, więc trochę już czasu upłynęło.

Tagi: 

jprdl
Drake > gówno > Eminem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>