Drake wypuścił oficjalną kompilację swoich tracków

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-08-02 20:58 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Drake od jakiegoś czasu zdradza sygnały, że pracuje nad nowym krążkiem, który - miejmy nadzieję - trafi do nas jeszcze w tym roku, ale zanim to nastąpi, raper przygotował małą rozgrzewkę w postaci projektu "Care Package".

Fani Drake'a, śledzący jego poczynania na bieżąco zapewne nie znajdą na tym materiale zbyt wiele ciekawego, ponieważ "Care Package", to zaledwie oficjalna kompilacja luźnych tracków wydanych przez Kanadyjczyka na przestrzeni lat oraz utworów, które miały okazję znaleźć się już na tracklistach poprzednich krążków, ale co najwyżej w wersjach bonusowych. Mimo wszystko warto jednak w wolnej chwili zainteresować się projektem i odświeżyć numery, które do tej pory śmigały gdzieś po sieci i niejednokrotnie robiły sporo zamieszania, jak chociażby "5 AM In Toronto" czy "Club Paradise".

Wygląda na to, że Drake robi porządek w swojej dyskografii i dba o to, by profity z jego muzyki niepotrzebnie nie przechodziły mu koło nosa. Przypomnijmy, że jakiś czas temu, raper umieścił również w serwisach streamingowych mixtape "So Far Gone".

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>