Rap Nokaut - VNM i W.E.N.A. zmierzą się już dzisiaj!

dodano: 2019-05-25 13:00 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 3)

Już dziś pierwsza edycja Rapnokautu - w walce wieczoru staną między sobą W.E.N.A. oraz VNM, którzy będą walczyć o 20 tysięcy złotych.

RAP NOKAUT vol.1, czyli bitwa typu: Rap Battle Acapella (ta forma od kilkunastu lat jest popularna w Stanach Zjednoczonych, we Francji, czy w Rosji). Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 20:00, tuż po zakończeniu Marszu Wyzwolenia Konopii, który również w tym dniu odbędzie się w Warszawie. - Wszystkie konkretne rzeczy zaczną się po 20-ej, więc jeszcze macie czas, żeby dojechać z marszu do klubu. - przekazał Wini, współorganizator "Rap Nokautu vol. 1". Bilety będą dostępne na bramce klubu ISKRA Pole Mokotowskie w cenie 50 złotych.

Bitwą wieczoru będzie starcie między dwoma czołowymi postaciami na polskiej scenie Hip-Hop: W.E.N.A. vs VNM (powalczą o 20 tysięcy złotych). Wcześniej zmierzą się Filipek z Bajorsonem, dla których przygotowanych zostało 8 tysięcy złotych i pas organizacji "Rap Nokaut". Wśród uczestników widowiska pojawią się również zakwalifikowani drogą eliminacji: Nostradamus, Preston, Koro, Radar, Tajfun, Robson, Milan, Kopek i osoba chętna z widowni.
W Warszawie nie zabraknie współorganizatora Rap Nokautu - Winiego, który stawi się tam wraz z ekipą rapnews.pl oraz Rap W Polsce. Gościem specjalnym pierwszej edycji RAP NOKAUT będzie... TIERSTAR - niemiecka legenda battle rapu i topowym zawodnik na świecie. Toczył ciężkie pojedynki, m.in. z Dizaster-em, Gregpipe, czy Atzenkalle, podczas takich gal, jak: TopTier Takeover i Battlemania Champions League

Rap Nokaut - Promo Video

VNM - RapNokaut

W.E.N.A. - RapNokaut

ELo
Będzie jakaś transmisja ?
jamall
wini mowil ze nie bedzie
jo
I jak tam REZULTATY

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>