Bedoes tłumaczy sytuację z 2115 Gang i SBM Label

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-23 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że SBM ogłosiło iż album Kuqe ukaże się nakładem 2115 we współpracy z SBM - ludzie zaczęli zastanawiać się jak przełoży się to na sytuację Bedoesa i White'a i jak dalej będzie przebiegał cały mechanizm wydawniczy. Teraz Bedoes postanowił wyjaśnić to w dyskusji z fanami.

POPKILLERY 2019 - zagłosuj na swoich faworytów

Najpierw zamieścił emocjonalny wpis na swoim FB:

"Żyję ostatnio z dnia na dzień, cały czas pracuję, tworzę nową muzykę, sam powstrzymuję siebie przed tym, żeby Wam jeszcze niczego nie pokazywać. Zakładam wytwórnię 2115 GANG i tym samym wydam w nim płytę mojego przyjaciela (!!!) później kolejnego przyjaciela (!!!) a w przyszłości możliwe, że któregoś z Was. Dwudziestego siódmego kwietnia gramy koncert na Warszawskim Torwarze i rozpoczynamy kolejny etap, awansujemy. To jest pojebane. Kocham to kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

A pod nim zaczął odpowiadać na pytania fanów, z czego dowiedzieliśmy się m.in. że:

- Najpierw w 2115 ukażą się płyty Kuqe i Flexxy'ego, następnie Blachy (jego najbliższy album wydany zostanie przez NBL tak jak ostatni)

- "2115 to sublabel SBM. JA SWOJĄ NASTĘPNA PŁYTĘ WYDAJE W SBM. NIGDY NIE ODWROCILBYM SIĘ OD SOLARA I BIAŁASA ANI NIKOGO KTO JEST CZŁONKIEM SBM. WIELKIE POZDRO."

- "WHITE BĘDZIE WYDAWAŁ W SBM. TO ŚCISŁA WSPÓŁPRACA. 2115 GANG PO PROSTU UMOŻLIWI MI POMOC MOIM PRZYJACIOŁOM ORAZ NIEODKRYTYM TALENTOM Z PODZIEMIA POPRZEZ WYDAWANIE ICH PROJEKTÓW NA UCZCIWYCH I NAJKORZYSTNIEJSZYCH DLA NICH WARUNKACH."

FORDONIAK
zajebiście chłopaki się rozwijają, powodzenia z Fordonu!!! POZDRO BARTODZIEJE!!! 2115
Blejzik
hejka popkiller co tam
ODB RIP
Jaki to gang, jak to banda leszczy, po jednym strzale padają wszyscy ma raz
Blaszka
Na ciebie tylko złe słowko wystarczy i padasz, 2115
ODB RIP
Gwarantuje, ze na żywo zastanowiłbyś sie tysiąc razy zanim powiedziałbyś to "złe słówko", a i tak zabrakłoby jaj. Bo te wszystkie cioty są tylko wyszczekani w studio, a potem wychodzi z nich płaczące dziecko
Real HH
Śmiechu warte to jest co tu piszą o tym gangu normalnie śmiechu warte to jest kurwa banda pedałów bawi się w rap i nawet nie potrafią rapować no śmiechu warte
KKF
XD po czym to stwierdzasz? chlopaki robia zajebista robote trueschoolowy lbie
Anonim
Co oni robią? Umyj uszy chłopie
Frytus
Więcej wytwórni niż raperow
283 kwietnia
02:00 7

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>