Bedoes: "W klipie 'Chłopaki nie płaczą' mieli zagrać aktorzy z filmu"

Wczoraj światło dzienne ujrzał nietypowy teledysk obrazujący numer "Chłopaki nie płaczą" - wypełniony jest on archiwalnymi ujęciami Bedoesa a zwrotkę Taco śpiewa tłum na koncercie (klip mogliście obejrzeć wczoraj w naszym dziale Video). W reakcji na krytyczne komentarze części słuchaczy Bedoes postanowił podzielić się kulisami powstawania obrazu do hitowej kooperacji...

"Na klipie „Chłopaki nie płaczą” mieli wystąpić aktorzy z filmu. Mieliśmy wszystko zaplanowane, ogarnialiśmy do tego więcej niż jedną ekipę. Miał być oldschoolowy klip osadzony w polskim filmie. Podejrzewam, że każdy z Was to teraz widzi. Z uwagi na to, że Taco Hemingway mieszka za granicami Polski trudno było nam umówić termin na klip, dodatkowo wizja takiego klipu nie spodobała się wszystkim, więc postanowiliśmy, że ją zmienimy. Druga też się nie spodobała. Obiecałem Wam klip na instastory, na livach, na relacji więc walczyłem dalej. Pojawił się pomysł żeby wrzucić to po prostu ze zdjęciem jak normalny odsłuch skoro wszyscy nie mogą dogadać się w sprawie klipu. Ja stwierdziłem, że nie bo już za długo na to czekaliście. Wymyśliłem, że zrobimy animacje. Mialem być ja, Taco i Gustaw w grze. Po tym jak ogarnęliśmy gościa który to zrobi i zrobił intro to też nie przypadło do gustu.

Poprosiłem chłopaków z 2115 żeby wysłali stare filmy ze snapchata, messengera - jakąś część wspomnień. Wziąłem Mikołaja Wiśniewskiego, chłopaka odpowiedzialnego za wszystkie moje pierwsze klipy, łącznie z NaNaNa które zrobił za darmo i poprosiłem, żeby to skleił. W dzień koncertu w Gdyni spytałem go czy nie chciałby ze mną pojechać na ten koncert. Poprosiłem, żeby wziął kamerę - Mikołaj za 40 minut był pod moim domem gotowy do jazdy. W drodze do Gdyni zadzwonił Mateusz Jędrzejewicz, wpadł na to jak rozwiązać zwrotkę Taco - właśnie śpiewem tłumu. Zrobiliśmy to.

Nie robiłem tego na odpierdol, bo obiecałem. To, że Wam obiecałem było moją motywacją, ale sam mega chciałem to zrobić. Mateusz mówi „wyrzućmy te spixelizowane ujęcia z telefonu”, a ja mówię „nie, bo to właśnie jest prawdziwe”. Na tym klipie jest cała masa naszych wspomnień, część tego co budujemy i jest on dla mnie wart więcej niż najdroższy teledysk wyprodukowany na świecie.

Chance The Rapper powiedział „Mam wielu fanów. Dzielą się na dwie grupy - moi fani i fani wszystkiego co jest popularne.”
Ja to zrobiłem dla moich fanów.

Kwiat Polskiej Młodzieży. 2115." - czytamy na profilu rapera.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>