donGURALesko obrywa rykoszetem za patostreamera?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-17 13:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

donGURALesko miał już nieprzyjemności w związku z tym, że jego ksywka myliła się niektórym z patostreamerem Guralem - teraz okazuje się, że poznański raper obrywa też od algorytmów YouTube'a...

"Dzisiaj nastąpiło pewne odkrycie. Okazuje się że jeśli chcecie opublikować coś, co w nazwie bądź tagu będzie miało Gural, to Youtube automatycznie wam obetnie zasięgi, a o karcie na czasie możecie zapomnieć. Zapewne powodem tego jest pewien patostreamer, tylko dlaczego na maila z zapytaniem, co jest pięć przyszła odp, że nie mają na to wpływu ale jak w spitfire zmieniliśmy nazwę, to od razu wylecielismy z listy.
Dlatego zamiast Donguralesko będzie od dziś DGE.
Pisze o tym bo trochę zasmucił mnie ten fakt, nawet nie z uwagi, że zdaliśmy sobie sprawe z tego dopiero przy 4 singlu z mixtapu. Okazuje się że w każdym momencie yt może ocenzurowac was, niekoniecznie mając do tego powód, a to jest trochę alarmujące, chyba że się mylę i padliśmy ofiarą źle działającego algorytmu... co w sumie też jest beznadziejne" - napisał na swoim profilu Matheo, a nas rzeczywiście mocno zastanawiało z jakiego powodu ani "Mansa Musa" ani "Zajko Kokorajko" nie wskoczyły na kartę na czasie mimo dużych zasięgów i wyników kilkuset tysięcy odsłon w pierwszą dobę.

Sprawdź też: Popkillery 2019 - nadciąga gala i wręczenie nagród za 2018 rok!

Anonim
Trochę śmieszni ci wykonawcy psioczący na zasięgi, niesprawiedliwość algorytmów, osoby decydujące za kulisami o tych algorytmach; korzystając z platformy typu youtube godzą się na to, że nie mają kontroli nad całą otoczką. Chce być zajebiście pozycjonowany to niech udostępnia klipy z własnej strony, albo stworzy konkurencyjny serwis streamingowy, gdzie lepiej będzie decydował, kto jest promowany i ma zasięg. Stara śpiewka raperów: chcesz krytykować, najpierw sam coś zrób.
JERGOLICHO DRON
Co ty wogóle wygadujesz? Nie masz o niczym pojęścia i się wypowiadasz.....
FRU
Jak kiedyś po wpisaniu na Youtube Gural wyskoczył mi ten element to od razu pomyślałem, ze DGE powinien zastrzec sobie pseudonim. To tak jakbyś w pizzeri zamówił pizze a dostał bełta. Nie do przyjecia sytuacja. Gość jest jednym z największych w kraju, hip-hopowym kurwa masterchefem jak najbardziej zasłużenie. Ludzie znają płyty i teksty na pamięć a przez ksywke kojarzony z tym Internetowym syfem. Absurd i nonsens.
incoG
+1

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>