donGURALesko i Matheo jako Blues Brothers? Klip do "Teraz"!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-03-02 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Polski hip-hop czekał na to 10 lat… donGURALesko i Matheo wracają po przeszło dekadzie z kolejną odsłoną legendarnej serii wspólnych mixtape’ów, które są w zasadzie pełnoprawnymi, autorskimi albumami. Szalony flow, bezkompromisowe teksty, bujające bity oraz plejada gości sprawią, że będzie to obowiązkowa pozycja na półce każdego miłośnika rapu!


W wersji preorderowej fani mogą liczyć na dodatkowy krążek – niespodziankę od Mateo Puccini i Dziadzia Giovanni.

Sprawdź wszystkie najnowsze teledyski

donGURALesko & Matheo - Teraz (Mixtape: Miłość, Szmaragd i Krokodyl)

Kkk
KRÓL WRÓCIŁ
wieprz graniecki
Gural chujnia od tylu lat
jprdl
Gural jak to gural - grafomania dla skończonych przygłupów i słuchaczy Szada
Debil alert
Idź się trzepac przy problemie flecie
Pac 888
Co wy matoły piszecie za bzdury.Gural to majstersztyk liryczny.Jego kawałki słuchasz kilka razy i nowe myki wychodzą.A do tego dobrze buja.A i dodam że to weteran który świetnie radzi sobie w dzisiejszym rapie.Nie macie szacunku tylko rzygacie żółcią.
jprdl
Gościu, w dobrej liryce nie chodzi o to że raper ma używać trudnych słów których znaczenia nie rozumiesz, dobrą lirykę to ma np. Rogal DDL a nie kurwa Gural, doceniam flow no ale szanujmy sie
S.H
No zajebistą ma chłop lirykę. Dla kurwa wodorostów. ( bez urazy wodorosty )
jprdl
Jednym gościnnym występem u Frostiego w "The End" Rogal DDL lirycznie wpierdolił cały 2019 i zrobił to zupełnie na wyjebce a ty mi tu coś bajdurzysz śmieciu, no kto kurwa lepiej pisze, raper Małach albo raper Jano PW? Moze Bisz, Eripe, Łona? xD
Pac 888
Mam 37 lat i rap jest ze mną od przełomu 80/90r. Rap Gurala znam od początku i już nauczyłem się tych trudnych słów których nie rozumiałem.Liryka i flow idą razem w parze a jak nie to taki raperek ginie bezpowrotnie.
jprdl
No fajnie że się nauczyłeś, ale nie zmienia to faktu że to lirycznie chujowe zwrotki, grafomania bezsensowna, Gural to taki polski mumble raper tylko że on zamiast mamrotać wkłada sobie w usta mądrze brzmiące słowa. Liryka nie musi iść w parze z flow, Rogal ma w chuju technikę i flow i to mu nie przeszkadza w pisaniu zajebistych zwrotek i kminieniu artystycznych koncepcji
Pac 888
Szanujmy się a potem śmieciu tak???.Jak byś miał odwagę mi to powiedzieć w oczy cyber kozaku to zapamietalbys mnie na długo.Panie i panowie oto jebany hipokryta.
jprdl
No pomiedzy nauka trudnych slow zapomniales sie przez te 37 lat przy okazji nauczyc jak dziala popkillerowa sekcja komentarzy niuniu
Pac 888
Słabe.Odnies się do swojej hipokryzji.
jprdl
No przecież śmieciem nazwałem typa od wodorostów a nie ciebie
Pac 888
Masz rację,moje przeoczenie ale to chyba blachostka i czepialstwo.
S.H.
Jesteś zwykłym dnem co trzyma wodorosty za korzenie. Spływaj idioto.
Pac 888
Następny kozak.Merytorycznie mama nie nauczyła. I jeszcze się wpierdalasz między wódkę a zagryche. Ja z jprdl pogadaliśmy i tyle a ty tu czego?
S.H.
Bo mnie wcześniej od śmiecia wyzwał. Nie kto mam tej patolni muzycznej którą ten płytki człowiek ustawia na podium. Jebana moda na debilizm, a te pseudouliczniaki robią kasę na przygłupach. Od mojej mamy z daleka !
S.H.
Kumam *
Grrrr
LUZ BROTHERS*
Pac 888
A poza tym znalazłbym na predce z 50 gości którym należy się krytyka bardziej niż Gurala.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>