Popkillery 2019 - nadciąga gala i wręczenie nagród za 2018 rok!

Na ogłoszenie Wam tej wiadomości czekaliśmy dobre parę lat - po wielu miesiącach pracy odpalamy ponownie ideę Popkillerów a nagrody za 2018 rok wręczymy już w kwietniu!

Starsi czytelnicy pamiętają pewnie szybko i prowizorycznie zorganizowaną galę w kwietniu 2012 - od tego czasu z mniejszym lub większym natężeniem pracowaliśmy nad tym, by wrócić do tej koncepcji, jednak już na większą skalę, odpowiadającą ogromnej popularności i rozmachowi polskiego hip-hopu. W roku 2018 mocno zagęściliśmy ruchy w celu organizacji nagród, stojących ponad podziałami i wychodzącymi z samego hip-hopowego środowiska. Mogliście zauważyć, że w grudniu i styczniu nie publikowaliśmy żadnych podsumowań roku i nie było to przypadkiem - teraz możemy już z dumą ogłosić, że gala Popkillery 2019 nadciąga, głosowania odbędą się niedługo, a nagrody wręczymy już w przyszłym miesiącu! Więcej info wkrótce, bądźcie czujni, bo szykujemy dla Was sporo ciekawych wieści...

PS. W czwartek organizatorzy Polish Hip-Hop Festivalu (który z chęcią wspieramy od pierwszej edycji) zapowiedzieli organizację nagród Polish Hip-Hop Music Awards 2020, kierując się ideą i argumentacją bardzo podobną do naszej i wychodząc z założenia, że to najwyższy czas na profesjonalnie zrealizowane nagrody branży hip-hopowej. Tego samego dnia rozmawialiśmy już telefonicznie i wyraziliśmy chęć współpracy - w tym momencie dopinamy więc tegoroczne Popkillery, a zaraz potem chętnie siądziemy do rozmów o tym jak można połączyć siły w przyszłym roku, by wspólnie zorganizować coś jeszcze większego.

reklama
Tgaj
I to mje sie podoba
S.
Obie inicjatywy zajebiste! Pozdro
LIL SQQA
taaa teraz się kurwa zacznie jak z tymi wytwórniami , będzię więcej gal z nagrodami niż raperów , nie możecie zrobić jednej a kurwa z rozmachem ? dogadać się z tymi wszystkimi wytwórniami i zrobić coś mega wykurwistego żeby live stream z tego był np i wtedy żadne telewizyjne gówna jak fryderyki nie będą miały podjazdu , bo kogo chuj obchodzi jakaś tam Maryla Rodowicz czy inny Sławomir , młodzież będzie chciała to oglądać !
s.
"w tym momencie dopinamy więc tegoroczne Popkillery, a zaraz potem chętnie siądziemy do rozmów o tym jak można połączyć siły w przyszłym roku, by wspólnie zorganizować coś jeszcze większego."
17 marca
01:13 7
Tyga
Jest świetnym raperem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>