donGURALesko komentuje aferę z youtuberem Guralem

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-31 19:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W tym tygodniu poznańska policja zatrzymała Grzegorza G., youtubera z Pszczewa działającego pod ksywką 'Gural'. 21-latek zdobył w ostatnich tygodniach sporą popularność, opartą w dużej mierze na kontrowersji. Namawiał on młode dziewczęta do rozbierania się przed kamerą, prześladował także inne osoby w sieci - ostro wypunktował to w swoim materiale S.A. Wardęga.

Od początku ludzie zauważali podobieństwo pseudonimu youtubera z donGURALesko, który od zawsze tytułował się Guralem. Poznański raper wystosował oświadczenie, w którym prosi, by nie mylić go z youtuberem, zapowiada również, że jego pseudonim (na który wiele lat pracował) jest zastrzeżony i nie obędzie się bez konsekwencji prawnych...

"Cześć, mówi donGURALesko, potocznie zwany od zawsze Guralem przez U otwarte. Chciałem się odnieść do sytuacji, która się dzieje z jakimś youtuberem w Internecie. Wydaje mi się, że po pierwsze to ma spore szczęście, że został ujęty przez policję, a nie przez nas, bo pracowaliśmy nad tym właśnie. Po drugie zaś chciałem bardzo podziękować społeczności internetowej za to, że zainterweniowała sprawnie i szybko. Myślę, że takie środowiska jak Wykop.pl przyczyniły się do tego, żeby przestał robić to co robi, czyli krzywdzić ludzi w Internecie.

Ja od 20 lat pracuję na ksywę Gural, na ksywę donGURALesko i chciałem powiedzieć, że w związku z całą tą sytuacją to nie jest koniec kłopotów tego człowieka, dlatego, że te pięć liter Gural to jest znak prawem chroniony i jego kłopoty prawne dopiero się rozpoczynają.

Sam jestem ojcem trójki dzieci i z tego co mi wiadomo, ten człowiek cieszył się sporym zainteresowaniem dzieciaków w sieci. I myślę, że wielu rodzicom powinna się zapalić lampka, że trzeba zwracać uwagę na to, co moje dziecko robi w Internecie.

Myślę również, że przedstawiciele mediów, dziennikarze, powinni stanąć na wysokości zadania jednak i nie próbować mnie w żaden sposób łączyć z tym człowiekiem i tego typu zachowaniami" - mówi Gural, zarazem życząc wszystkim Wesołych Świąt.

Oświadczenie donGURALesko w sprawie afery tzw. "gurala"

Poniżej nasz wywiad z donGURALesko opublikowany we wtorek. A w nim... Dlaczego raper powinien wyrażać swoje poglądy na wiele spraw? Dlaczego wszyscy coraz bardziej stajemy się populistami? Czy Gural był blisko zostania zakładnikiem któregoś ze swoich hitów? Dlaczego "udając rodzinę z fanami stajesz się sprzedawcą towaru"? A także o nowej szkole, inspiracjach, muzycznych kolażach czy współpracy z Michałem Urbaniakiem...

Tagi: 

TERMINATOR 3000 BRUTTO
Szybko się Chłop zorientował. Wpisuję w YouTube "Gural".. A tam pierwsze co, to ten Dewiant & Kulfon wyskakuje.. a na dalszych pozycjach pojawia się ten klasyczny Gural. Wspomnę tylko że Gural jutuber to ta sama rtęć, co bedocyc w rapgrze. Obaj lubią młode Panny i nie chodzi o znak zodiaku.
Twojsyary
Zamknij pysk farmazonie, młode panienki to lubi twój stary gdy twoja stara zapieprza za zajnizsza krajowa
Ftjjvv
Ty bedoes. Zamknij już lepiej morde szczylu bez skilsów. Gdyby nie białas to nawet na ochroniarza w Tesco by cie nie zatrudnili bo i tam mózg jest wymagany jak w każdej robocie a nie że ktoś za ciebie coś napisze a ty zaśpiewasz jak pizdeczka ;)
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Oo jakiś gimb się nawet przysrał. Farmazon przedział 12-14 obstawiam w ciemno. Tfu!
2355
31marca
szast_prast
jaki orator. wiesz Górny co robią twoje dzieci w sieci?słuchają 5ciu chinek pewnie. już dawno straciłem do ciebie szacunek lisie farbowany ale to podpinanie się pod to to jest tak słabe że nawet przeszedłeś samego siebie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>