Eldo "przypadkiem" zapowiedział nowy album?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-16 15:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj Internet obiegła "sensacyjna" informacja o tym, że Eldo nie dostał płyty od Bedoesa - sytuację szybko wyjaśnił bydgoski raper wraz z SBM Label, nas jednak bardziej niż info o wysyłkowym zamieszaniu zainteresowało, co Eldo napisał w komentarzach w trakcie dyskusji...

"Kiedys nagralem sie na plyte Starego Miasta. Nie dostalem plyty to musialem sam kupic. Bedoes tez nie wyslal plyty, na ktora sie dogralem to tez sam kupilem a co tam:)" - napisał Eldoka co wywołało reakcję Bedoesa i SBM:

"Już niebawem wręczę Ci osobiście płytę, ale złotą. Kwestię wysyłki płytki wyjaśniam z SBM, ktoś odezwie się do Ciebie w poniedziałek. Przykro mi, że płytka nie dotarła, prawdopodobnie doszło do zwrotu przesyłki." - napisał bydgoski raper.

A label dodał: "Cześć, płytka została do Ciebie wysłana wraz z wysyłką do wszystkich gości. Są dwie opcje i zweryfikujemy je w poniedziałek (odezwiemy się do Ciebie). Mogłeś nie odebrać kuriera lub paczka po prostu zaginęła (był to okres przed mikołajkami i mieliśmy kilka takich przypadków). Mamy nadzieję, że płytkę wręczymy Ci osobiście, w pakiecie ze złotą już w Stodole. A kwestie wysyłek promocyjnych nie leżą w gestii artysty, więc uszczypliwość w stronę Borysa troszkę nie na miejscu. Pozdrawiamy serdecznie"

Co na to Eldo? "luz Borys. Wrocilem z pracy to sobie dowcipkuje:) ja sam pewnie paru osobom nie dalem:) chociaz ja mam latwiej bo zazwyczaj nie mam gosci:) i tak bedzie tez przy nowej plycie. Raz ze znowu by mi wszyscy odmowili dwa nie bede musial wysylac:)))" a w drugim komentarzu dodał "@sbmlabel i to ja uchodze za sztywniaka??? :))))) one love :) "

W ten sposób warszawski MC ujawnił mimochodem dwie ważne informacje - raz że możemy spodziewać się jego nowej płyty (wbrew zdementowanym potem pogłoskom o emeryturze) a dwa że raczej nie będzie na niej występów gościnnych. Czekamy tak czy tak! A poniżej przypominamy jak Eldoka oceniał swoją dotychczasową dyskografię:

Eldo ocenia swoją dyskografię - ranking na 20-lecie! (Popkiller.pl)

Przypominamy też wywiad przeprowadzony na 20-lecie twórczości, w którym swoją drogą znalazły się też propsy w stronę Bedoesa:

Eldo - wywiad na 20-lecie: jubileusz, Grammatik, zmiany i nowa szkoła (11.2017, Popkiller.pl)

Zakatarzony Białas
Uszat dożywotni props
nadia
Coś mi nie pasuje z tym, że Eldoka nie używa polskich znaków ... Jakaś ściema i tyle.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>