Bedoes o Michale Graczyku i "Gustawie", Szpaku, Schafterze i Guziorze

W ostatniej transmisji live na Instagramie Bedoes odpowiedział na serię pytań od słuchaczy - nie zabrakło ciekawych wątków.

"Michał Graczyk jak ze mną zaczynał to miał chyba dwa jakieś znane kawałki, które wyprodukował. Jednym z nich był Malik i Sentino - ja po tym właśnie do niego napisałem, że chciałbym coś zrobić, bo fajny bit dał. Umówiliśmy się początkowo, powiedział, że chce 300 zł za bit. Nie był znany, więc cena była adekwatna - to była jedna z pierwszych jego takich większych współprac. Czuliśmy, że kawałek zrobi hałas więc wiedzieliśmy, że to zrobi i jemu promocję, więc 300 zł wydawało się dla niego uczciwe, dla mnie też. Uderzaliśmy do niego "hej chłopie, chcesz te 300 zł, chcesz, bo już mamy kawałek? chcesz te 300 zł, daj numer konta, wyślemy ci tą kasę, czemu nie odpisujesz?" Kontakt się urwał, nie wziął kasy za bit. Pózniej Gustaw stał się hitem i napisał, że chce 1500 zł. Zrozumiałbym to, gdyby napisał tak na początku, umówiliśmy się na 300 zł. Oczywiście dostał zapłacone 1500 zł - ale 1500 kosztowało go to, że już nigdy nic z nim nie zrobię, mam nadzieję, że sobie kupił nowe buty albo coś. Zachował się bardzo nie w porządku" - tak Borys wspomina prace nad "Gustawem".

Raper dodał też, że "Gustaw" nie trafi na płytę z tego powodu, że nie produkował go Kubi - współautor całego albumu.

Bedoes - Gustaw (Didaskalia #1) [Popkiller.pl]

Wypowiedział się również na temat Szpaka: "Czy będzie nuta ze Szpakiem? W przyszłości jak najbardziej. Popracowałbym ze Szpakiem, jeden z prawdziwych raperów na scenie, nie tylko w rapie ale i jako człowiek się wydaje taki fest, że mógłbym na nim polegać. Widziałem się z nim tylko raz, ale jak na kogoś spojrzysz to wiesz czy możesz mu zaufać czy nie. Wydaje mi się naprawdę porządnym gościem i cieszę się, że takie osoby odnoszą sukces"

Po zapytaniu o robiącą podziemne zamieszanie ekipę LTE Boys usłyszeliśmy: "Schafter mega ogarnięta głowa, tak mi się wydaje. Widziałem numer "Elegy Driftin" z Młodszym Joe, ale z tego co wiem Joe to Aprilljoke, który kiedyś mnie obrażał gdzieś, ale Schafter jak najbardziej na plus. Będzie na płycie producenckiej Kubiego. Także jest działane z nim."

Na pytanie o ewentualną nagrywkę z Guziorem dodał też "Z Guziorem nie będzie, bo Guzior mi ubliża"

Przypominamy, że dopiero co dostaliśmy okładkę, tracklistę oraz preorder płyty "Kwiat Polskiej Młodzieży" - wszystkie informacje znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Poniżej shot z fragmentem livestreamu Bedoesa, w którym mówi o wyżej wymienionych kwestiach.

BEDOES O SZPAKU, MICHALE GRACZYKU & BICIE DO GUSTAWA, LTE BOYS

gieno
kto by chciał nagrywac z takim grzbietem całe nowe pokolenie to lakierkowe pizdusie bez kręgłosłupa moralnego i zasad i najgorsze że młodzież bierze przykład własnie z takich nieudaczników bo w prawdziwym życiu nie przeżyli by nawet dnia a zazwyczaj nawet gaci nie potrafią sobie wyprać i żul z pod biedronki nawet by nie chciał by im napluć w morde
truehurt
sam widzisz, że tu nie pasujesz i przestań robić te minki do zdjęć bo zbierasz sobie chłopaku
krul_macius_drugi
i co mu zrobisz? zmyjesz błoto z nowych skoków za twoją całą pensję? szanuj, bo nie masz do niego podejścia

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>