Bedoes: "Kończę z numerami o ciuchach, sukach i czymkolwiek płytkim"

Poznaliśmy już datę premiery drugiego albumu Bedoesa i Kubiego Producenta - album przynieść ma wyraźne zmiany tematyczne w twórczości bydgoskiego rapera.

"Przed preorderem płyty Kwiat Polskiej Młodzieży wleci klip Gucci Mane z Deemzem i Multim. Gucci Mane jest prawdopodobnie ostatnim takim klipem wychodzącym spod mojej ręki, gdyż jest to po prostu banger. Na płycie znajdzie się jeszcze pare bangerów (m.in. z Koldim i z Multim) ale to zakończy etap tworzenia numerów o ciuchach, sukach czy o czymkolwiek płytkim. Jest to swego rodzaju hołd dla tamtych czasów w muzyce jak i moje pożegnanie się z tym klimatem.

A razem z preorderem płyty Kwiat Polskiej Młodzieży wjedzie inny klip który pokaże to kim jestem i jak się czuję teraz." - napisał Bedoes na swoim FB. Czekamy więc na efekty.

Solar o przemianie Bedoesa: "Ten rok był dla niego mega pouczający" (Popkiller.pl)

jprdl
Myślę że Bedi się stanie sadbojem, będzie tasowanko że jest jedynym szczerym w rapgrze etc. Ale jeśli wyciągnie do mainstreamu typów typu ahus to jprdl już wolę te numery o gucci
dom
On teraz będzie nawijał tylko o rzeczach POWAŻNYCH! Będzie rapował o czymś, o czym nie ma pojęcia, tak coś czuję
eee
powiedzmy kolokwialnie, że zacznie kserować Lil Peepa, thats all
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Czekam, aż w polskim rapie wprowadzą "Noc Oczyszczenia", wtedy rap scena sama by się filtrowała, a wyjce bez jajec, którzy jeżdżą ze Starymi na koncerty siedzieli by po piwnicach i jak przystało na gangstalamusów turlaliby ogórki w sloikach (POTWIERDZONE INFO)
szast_prast
ty sam się kończysz dzieciaku. jakie "szybko dojrzał"?to ten sam buc co wyzywał ludzi ze sceny, ja pierdole ogarnijcie się
;)
Białas coś sepleni o płytkim życiu i odrazu ta kurwa jak suka wierna nagle spokorniała... teraz Służba Bezpieczeństwa Muffijka bedzie cała teraz przekazem sypała z dupala... Ah...wy kurewki bez charakteru, czas nadchodzi na was nieubłagalnie... a Bedoesuce pierwsza pęknie morelka;) Popkiller wiem że macie profity za pisanie o pierdoletach, trapach itp. I wiecie że przyczyniacie się znacząco do kondycji Rapu zapewniając hype takim wackom imitującym trap rap czy jak to nazwac? a wiec jak przyjdzie kryska na matyska to i na was. Bang!
Aha
Jebnij się w caban gościu.Nawija o sukach, hajsie źle,wychodzi z płytkiej otoczki i zaczyna nawijać o poważnych tematach też źle, zostań sobie przy tej starej szkole, ale chociaż nie wyzywaj przedstawicieli nowej.
dsv
Naprawdę nie wiem kto tego kretyna dopuścił do rapu...
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Redaktora tego portalu można się zapytać : czy przykladali mu spluwe do skroni, że z uporem maniaka holuje newsy od 'cipograjków'... Jest Bonson, jest Mielzky, Hukos dobre płyty dawał. Jest Kleszcz & Kopruch (Sprawdźcie jak lecą) - to taka odpowiedź dla tych co myślą że jedyny duet w tym kraju to plastikowa kanapka taconakłebo. Dziękuję.
jprdl
O kurwa gościu, wolałbym słuchać Multiego i Igiego 24/7 niż sprawdzać cokolwiek od Hukosa albo MaxFlo w 2018, rozumiem truskuloze ale bez przesady xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>