Bedoes o nowym albumie: "Będzie tyle emocji, ile nie ma żaden inny artysta"

Bedoes często kontaktuje się ze swoimi słuchaczami za pomocą Instagrama i InstaStories. Ostatnio zdecydował się na przekazanie paru słów, dotyczących jego najnowszego wydawnictwa "Kwiat polskiej młodzieży". Na początku nagrania podziękował fanom za wyniki, jakie osiągnęły na Youtube jego ostatnie klipy - 10 milionów pod “Wow”, 30 milionów pod “05:05” i 60 milionów pod “Eldorado”. Zapowiedział jednak, że "materiał, który przygotowuję, to coś zupełnie innego"

"Dopiero się rozkręciłem. Dopiero zacząłem budować twierdzę. Później pora ją utrzymać i rozbudowywać dalej. Wam się wydaje, że to co zrobiłem, to dużo, bo jakiś kawałek ma 60 milionów wyświetleń. Nie. Ja idę po 150 milionów wyświetleń. Idę po coś więcej. Naprawdę mamy duże plany" – mówił w na początku relacji live na Instagramie. "Będzie tyle emocji, ile nie ma żaden inny artysta. Jak słucham innych raperów, to potrafię od razu powiedzieć, kiedy ktoś rzeczywiście coś przeżył, rzeczywiście o czymś nawija, a kiedy ktoś nawija jakieś bzdety, byleby nawijać. Albo udaje, że coś przeżył, albo nawija jakieś bzdury totalne, bo nic nie przeżył. Tak zwany rap typa, który nie ma o czym mówić. Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia, nic sobą nie reprezentuje, to co on może zaśpiewać?"  - zadeklarował. 

"Gdy nagrywaliśmy “Białego i młodego”, je***o nas za nawijanie o dziewczynach, imprezach, za wprowadzanie nowego brzmienia. Teraz też wprowadzimy nowe brzmienie. Nie dla wszystkich. Jeśli spodziewacie się czegoś podobnego do wcześniejszych rzeczy, to was zawiodę. Ewoluuję" - zapowiada Bedoes. 

"Mamy teraz takie rzeczy… zawsze jak mówiłem, że mamy takie rzeczy, to nie byłem pewien tego, co mówię. Hype’owałem, mówiąc, że teraz będzie zajebiście. Ale teraz to co mamy… takie rzeczy mi się dzieją w głowie" - zapowiada raper, pobudzając emocje fanów. 

Myślicie, że następca “Aby śmierć miała znaczenie” pobije wyniki zainteresowania? 

reklama
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Baranka w ścianę jebnij pozerze.. Ksywe jeszcze zmień na Lil Lump.
LIL SQQA
przecież to hipokryzja to co on gada
BekazBedopiesa
Jaka hipokryzja pierw nawija że ma GANG a potem pojechał po całej scenie a teraz nagle spokorniał i już nie GANG beka w huj Cała scena wbija huja w tego hipokryte bedzie Przeciez on kurwa nawija o niczym same bzdury kurwa pff mu na ryj SCENA POWINNA GO JEBAC PRZEZ KOLEJNE 10 LAT
papilot
O Rondel kolezke promuje juz, pewnie mu jaja wytarmosil, po dupsku polizal i promocja gotowa hehe Bedopies w dupe zajebany, najwieksze beztalencie w polskiej rapgrze. Chodzo sluchy na miescie, ze to brat Young Igiego i maja kazirodczego syna, ktory wabi sie Young Multi i podobno z nim tez sie ruchaja.
papilot
O Rondel kolezke promuje juz, pewnie mu jaja wytarmosil, po dupsku polizal i promocja gotowa hehe Bedopies w dupe zajebany, najwieksze beztalencie w polskiej rapgrze. Chodzo sluchy na miescie, ze to brat Young Igiego i maja kazirodczego syna, ktory wabi sie Young Multi i podobno z nim tez sie ruchaja.
lemo
Słaby ten bedoes . poziom człowieka mega niski a jarac taka muzyka mogą się tylko ludzie jego pokroju . ilość wyświetleń świadczy ze dobrze w tym kraju nie będzie
eee
przestań chłopaku, musisz jeszcze przeżyć parenaście lat, żeby za takie rzeczy się zabierać... ach ten marketing

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>