WdoWA: "Żabson pozbawił 'Ukryty w mieście krzyk' duszy"

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-01 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

W najnowszym odcinku CGM Rap Podcast, prowadzący dokonali podsumowania całego Projektu Tymczasem, w któym wzięło udział 4 artystów: Sokół, Sitek, Pezet i Żabson. Najwięcej czasu poświęcono ostatniemu utworowi promującemu akcję, czyli "Ukryty w mieście krzyk" w interpretacji Żabsona. Najbardziej krytycznie odniosła się WdoWA, która uznała, że raper z Opoczna pozbawił utworu Pezeta duszy.

"Odsłuchałam 'Piromana' Żabsona, który jest utworem skupionym na samym sobie, i 'Piromana' Pezeta, który również jest skupiony na 'ja', ale niesie też ze sobą jakiś przekaz, i na odwrót przesłuchałam 'Ukryty w mieście krzyk' Pezeta, który jest manifestem pokolenia i 'Ukryty w mieście krzyk' Żabsona, który znowu jest skupiony na jego osobie i nic poza tym. Po tych odsłuchach mam takie smutne wrażenie, że Żabson pozbawił utwór Pezeta duszy. Dla mnie to jest bezduszne" - mówi WdoWA w podcaście. - "Z manifestu pokolenia znowu zrobił kawałek o sobie i jakichś swoich rozkminach."

Mimo wszystko raperka dodaje, że docenia Żabsona jako rapera, który potrafi skleić dobre linijki i posiada dobre flow, chwaląc przy okazji jego ostatni materiał "Trapollo".

Cały podcast możecie obejrzeć niżej.

Tagi: 

ZimnyKustosz
święta prawda.
kryt
Prawda.
Anonim
wdowa pier do nieta szuka fejmu kuta s jej w du pe
Me
Ty masz zblszowany mózg człowieku
Polak
Zabson to amerykański pajac wychowany na głaskaniu i ładnych słowach nie miał szans napisać inaczej tego kawałka za mało doświadczenia a dużo pierdolenia i jeszcze to auto tube świadczy o jego kalectwu
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Żabson zaprzedał duszę pedał-om. Wdowa propsuje. CGM Podcast oglądam.
POWIEDZIAŁA TO WDOWA XD
Tak samo jak ona pozbawiła duszy 'Nie banglasz' Tedego XD
Anonim
Akurat ten remix trochę uratował ten zmarnowany przez wieprza beat, chociaż tam też jakieś wacki były. Mówię Ci chłopaku ogarnij się bo słuchanie wieprza powoduje impotencję i cofanie się w rozwoju do wieku 14-16 lat, potwierdzone naukowo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>