Pezet reinterpretuje "Piromana" Żabsona

dodano: 2018-09-13 17:20 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Fani polskiej sceny czekali na ten utwór od czasu, gdy w sieci pojawiła się zapowiedź ukazująca kulisy pracy nad swoistym remixem "Piromana" Żabsona, którego podjął się Pezet w ramach projektu Tymczasem EB. Autor klasycznych albumów pokroju "Muzyki Poważnej" czy "Muzyki Klasycznej" przy produkcji owego utworu współpracował ze Steezem, czyli producentem odpowiedzialnym również za brzmienię grupy Pro8bl3m. Po kilku dniach od zapowiedzi dostajemy wyczekiwany teledysk. 

W ramach Projekt Tymczasem pionierzy polskiej sceny hip-hopowej, a w tym Sokół, który zaprezentował swoją wersję hitowego "Chcemy Być Wyżej" Sitka, łączą siły z głównymi postaciami newschoolowej fali. Sitek w odpowiedzi na remix Sokoła stworzył swoją wersję "Mogę Wszystko". Teraz przyszla kolej na "kooperację" Pezeta i Żabsona, a pierwszym jej plonem jest właśnie "Piroman". 

 

Tagi: 

w
wejście spoko, ale potem już gorzej. Słychać, że Pezet nie w formie, brak praktyki i jedzie już tylko na fejmie i rutynie, szkoda.
fat_mike
Chyba interpretuje, a nie reinterpretuje, bo reinterpretacja sugeruje, ze kolejny raz, prawda? Dzial korekty spi na warcie? :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>