Sokół po królewsku reinterpretuje "Chcemy być wyżej" Sitka - teledysk

"Słucham małolatów, żeby wiedzieć co się kroi, słucham zgredów żeby wiedzieć jak było, jedni i drudzy słuchają słów moich - żyć trzeba umić co by się nie wydarzyło" - Sokół wziął na warsztat "Chcemy być wyżej" Sitka, przepuścił przez własny filtr i dostarczył nam numer w klimacie nasuwającym na myśl Jaya Z - czyli bragga oparte na faktach i stylowy wjazd prosto z prezesowskiego fotela. Klasa i dodatkowy aperitif przed wyczekiwaną solówką.

„Projekt Tymczasem” to inicjatywa, której finał będzie miał miejsce już 6 października na deskach Teatru im. Słowackiego w Krakowie, gdzie spotka się czołówka rapowej sceny. W ramach projektu weterani rapu połączyli siły z reprezentantami nowej szkoły, reinterpretując wzajemnie jedne z najważniejszych numerów w swoim dorobku. Zobaczcie pierwszy efekt tej współpracy – klip do „Chcemy Być Wyżej” Sokoła, utworu oryginalnie nagranego przez Sitka.

Sokół – Chcemy Być Wyżej [Projekt Tymczasem]

Tagi: 

Ajć!
Kozak!
polski rap gówno
ale to jest chujowe, stary chuj się bawi w hemingeja
Anonim
Tak chujowe jak twoje życie zakompleksialy kundlu
polski rap gówno
wracaj pod kołderkę stasować sobie pod swojego bożka jak już skończysz płakać
Anonim
chuj.... to jesteś ty
spierdalaj
chuja ssie mi twoja stara xD
Nie słucham rapu
Chyba ktoś tu nie rozumie, że zrobił parodię i się naśmiewa z trendy.. :)
ja
malolat imponuje pseudo rap... Noe znaja naszych klimatow tak wiec noe zrozumielu przekazu! elo
ZiółekRobiLaskeZaKod
Fenomenalny tekst i styl od lat cenie Sokoła i mimo, że trochę ucichł i jego lepszą stroną są teksty to tuta udowodnił iż potrafi też świetnie nawinąć :) Oraz Motyw z koniem w Centrum Wuwa zamiasta takich łaków jak Malik Montana bujający się w wypożyczonym Lambo i kręcący pozerke gangste a jest zwykłym piosenkarzem i tyle, nawet nie raperem :)
SkAzA
nieznajac histori polskiego hip hop'u mozna sobie pogadac gosc jest dobry w tym co robi,historie z zycia wyciente itp przynajmniej to ma jakis przekaz a nie ze jas kocha malgosie i jest kolorowo bo wcale zycie kolorowym nie jest

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>