Popkiller Młode Wilki 5 (2016/2017) - Roundtable #1: Wilczy weekend

Roundtable. Czyli nowy element tegorocznej akcji Młodych Wilków. Posadziliśmy całą wilczą 10-tkę na kanapach, rzuciliśmy im hasłowo parę słów-kluczy jako motywy przewodnie... i usunęliśmy się w cień, a oni dyskutowali w najlepsze, czasem w intensywnej wymianie zdań naturalnie odbiegając od głównego tematu, jak to w każdej normalnej rozmowie. Dziś pora na pierwszą część roundtable'owej konwersacji, a w niej wrażenia związane z całym młodowilczym weekendem!

Przypominamy też, że ujawniliśmy dziś tracklistę i odpaliliśmy preorder całej wilczej płyty, a już jutro zaczynamy Cyphery.

Zdjęcia/Montaż: The Distance Vision

Nateusz Matali
Murzyn mega typek się wydaje - props, Bokun wiadomo - props. Smolasty to sie kurwa dusił, krztusił czy ki chuj?
Młode Świrki
Myślałem, że będą poruszane tematy stricte muzyczne, jakieś wymiany poglądów, w sumie nie starczyło by czasu na dziesięciu typów w czasie dziesięciu minut, dowiedzieliśmy się tylko jak to fajnie, że różne osobowości potrafią się razem dogadać. Dosłownie każdy tak samo. Większość typów jest znana, jest wielu innych, którzy kurwa nie mają promocji, a powinni tu być. Beeka! Sama idea tego cyklu jak i Rentgenu spoko, ale chyba nie tak to powinno wyglądać... Dziwna ta edycja
Mateusz Natali

To dopiero pierwsza część, gdzie porozmawialiśmy o samym weekendzie, następna część będzie już bardziej dotyczyła poglądów na muzyczne aspekty :)

Młode Świrki
P.S. Blu Mantic spoko gościu, a młodzież do szkoły na angola, bo za granicą menago za majkiem nie będzie stał:) "yeah, yeah", "yeah", "yeah".....haha, those bitchez can't say nuthin!
........n
Blu mantic to musi się naszego języka nauczyć

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>