Wujek Samo Zło & Filip Samo Siejka "Wszystko Gra"

dodano: 2014-04-21 16:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2014-10-25

Proper Records poszerza swoje szeregi o jednego z pionierów polskiej rap sceny. W ciągu kilkunastu lat muzycznej działalności, Wujek Samo Zło współpracował z takimi twórcami jak: Slums Attack, Kaliber 44, Waco, Sistars, Abradab czy DonGURALesko. Tym razem artysta szykuje projekt z producentem muzycznym i multiinstrumentalistą Filipem Siejką, autorem sukcesów wielu wykonawców pop, w tym Patrycji Markowskiej. Efektem kolaboracji raper & producent będzie krążek pod znaczącym tytułem "Wszystko gra". Album na półkach już 25 października 2014 roku.

Wspólny projekt Wujka Samo Zło i Filipa Siejki to teksty rapera oraz imponujące instrumentale od jednego z najzdolniejszych i najbardziej wyrazistych producentów w Polsce. Siejka, do tej pory pracujący głównie z artystami gatunku pop, jest odpowiedzialny za całą warstwę muzyczną albumu "Wszystko gra". Fascynuje mnie artystyczna otwartość Filipa oraz jego sprawność przy współpracy z wokalistą. Potrafi spojrzeć krytycznie na mają twórczość. Liczę się z jego opinią, tak jak on z moją przy robieniu muzyki – mówi WSZ.

"Wszystko gra" zawierać będzie 12 tracków. Płytę przed premierą promować będą trzy klipy. Krążek ukaże się nakładem wytwórni Proper Records. Dla wielu osób to może być zaskoczenie, ponieważ kojarzony jestem głównie z Wielkim Joł. Wcześniej panował pogląd, że materiał należy wydawać tylko w gronie własnych znajomych. Warszawscy raperzy związani byli z warszawskimi wytwórniami. Od dawna wiadomo jednak, że rap, oprócz idei, to także biznes. Ja znalazłem ludzi godnych zaufania i obecnie stawiam na rozwój z ich udziałem. Z chęcią pokażę jak wygląda robienie muzyki w stylu proper (z ang. właściwy) – dodaje Wujek Samo Zło.

Tracklista:

1. Intro rap to...
2. Podróże do nikąd ft. Skorup
3. Lubię rapować
4. Ochotnik
5. W twojej głowie
6. Western ft. Joka
7. Prawda jest w gwiazdach ft. Andzia
8. Kolejny wątek
9. Kiedy się zacznie
10. Kto ile warty ft. Roman
11. Śmiech i myślenie
12. Cecylia

Wujek Samo Zło - Ochotnik OFFICIAL VIDEO

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>