Wujek Samo Zło "Wciąż podstawą jest pasja" - podsumowanie dekadyPóźniej niż zapowiadaliśmy, ale mamy dla was już ostatni materiał w ramach naszych podsumowań dekady. Mało kto nadawałby się do tego lepiej niż Wujek Samo Zło, którego złapaliśmy w warszawskim Harlemie.

Niepoprawny zajawkowicz, siedzący w rapie aktywnie od kilkunastu lat - jako MC, pierwszy znany szerzej polski freestyle'owiec oraz prezenter, który razem z kamerami Vivy a potem MTV zjechał Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzając mnóstwo większych i mniejszych rapowych imprez.

Co zmieniło się w polskim rapie przez te 10 lat? Czy można porównać klimat imprez sprzed dekady i tych dzisiejszych? Jak zmieniło się podejście do nagrywania? Jak wyglądały nagrywki na pierwsze płyty Volta? Czy Internet na dobre już zastąpił telewizje muzyczne? Czemu hip-hop jest niewygodny dla mediów? Czy więcej osób słucha dziś Pezeta czy Michała Wiśniewskiego? Czym różni się podejście mediów sprzed boomu do tego dzisiejszego? Co było fajnego w startującej Vivie?

Jakie były główne założenia przy freestyle'owym mixtape'ie "Whatever FM"? Jak zmieniło się podejście Wujka do wolnego stylu od czasu, gdy dograł klasyczny freestyle na płytę Volta? Dlaczego w pewnym momencie poczuł się niewolnikiem freestyle'u? Jak wyglądała kwestia z punchami czy też ich brakiem? O wszystkim dowiecie się poniżej.poległy
wujo zawsze szacun
Anonim
ogarnięty koleś :)
Beat
Jak nazywa sie 1 beat z freestylu wujka bo mam go kurwa na samym końcu języka ale nie pamietam
slim
wujek zawsze pozytywny zajebicho
klasyk
Mateusz kiedy kolejny "Klasyk Na Weekend"?
Anonim
Wujek zawsze spoko
Armadillo
Reporter tragiczny, to nie jest partner do rozmowy dla WSZ. Przygotuj się do wywiadu wcześniej lub chociaż pomyśl o co chcesz zapytać swego rozmówcę. As salam!
PWLC
^ Co wy macie z tym hejtowaniem Reporterów ? Dla mnie się liczy dowiedzieć się co ma do powiedzenia wujek a nie jak Mateusz się go o to spyta .
trzynastka
elo kiedy jakieś nowe parszywe 13 bo czekam na Mesa Stasiaka Rasa Wudoe i VNMa?
Anonim
niegłupio gada
Oskier
@Beat All 4 tha ca$h Gangstarra
Excalibur
Do Beat Jest to Gang starr All for tha Cash ; )
Anonim
Ematei przecież w czwórce lecą rapsy w której nawet można było usłyszeć wywiad z Tobą.Chyba że dawno było nagrywane to podsumowanie z Wujkiem.Pozdro
Mateusz Natali
Wencław - tak tak, wywiad był nagrywany w lutym. Od niedawna rzeczywiście Czwórka daje dużą nadzieję na poprawę w tej kwestii :) klasyk - myślę, że w najbliższy piątek
Anonim
Nie jest źle w czwórce lecą rapsy, trójka ma audycje autorskie gdzie spokojnie można usłyszeć hip hop (nawet Czarne Złoto leciało w programie trzecim polskigo radia niedawno :)
Anonim
Propsy Ematei za ten wywiad!
Alias
Nie tak dawno w Trójce leciała historia scretchu i był numer m. in. Grandmastera Flesha.
Anonim
Dobry wywiadzik,szacun WSZ!!!
eivrel
jak sie go slucha to slychac ze zajawkowicz, yo.
Pajacyk
Wujek samo zło nie komera jak "łozo" chociarz na wolnych lepiej się dzieciaki dziś wożą z toną skili wujku,ciociu pozdro pozdro, nie dziwne że zdjeli Cie z tiwi z tak twarzą okropną.
mad ziomus
cygan wariaciee
GPS
wujek zawsze spoko ~!
Jacko
A musi?
Stanisław Petroff
wujek zawsze spoko
sfsaa
jest juz ten mixtape ?
mihau
dawno. ale wujek mowi cos o plycie kiedy ma wyjsc wiadomo cos?
Anonim
Apropo zwartej publiki słuchającej rapu, chodzącej na koncerty. Koleżanko z Lavoholics i Stalleya ja Cie pamiętam :D Widzimy się na kolejnych eventach :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>