Wujek Samo Zło & Filip Siejka "Wszystko Gra" - płyta w tym roku!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-04 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Długo czekamy na nowy studyjny projekt jednej z ikon polskiej sceny i swoistego perpetuum mobile hip-hopowej zajawki - Wujka Samo Zło. Wychodzi na to, że płyta "Wszystko gra" ukaże się już w 2014 roku a zaskoczeniem jest zarówno nazwisko producenta, jak i wytwórnia, która wyda krążek.

"Wspólny projekt Wujka Samo Zło i Filipa Siejki to teksty rapera oraz imponujące instrumentale od jednego z najzdolniejszych i najbardziej wyrazistych producentów w Polsce." - mówi nam wydawca. Siejka, do tej pory pracujący głównie z artystami gatunku pop, np. Patrycją Markowską jest odpowiedzialny za całą warstwę muzyczną albumu „Wszystko gra”. - Fascynuje mnie artystyczna otwartość Filipa oraz jego sprawność przy współpracy z wokalistą. Potrafi spojrzeć krytycznie na moją twórczość. Liczę się z jego opinią, tak jak on z moją przy robieniu muzyki– mówi Wujek Samo Zło.

„Wszystko gra” zawierać będzie 12 tracków. Płytę przed premierą promować będą trzy klipy. Krążek ukaże się nakładem wytwórni Proper Records.Dla wielu osób to może być zaskoczenie, ponieważ kojarzony jestem głównie z Wielkim Joł. Wcześniej panował pogląd, że materiał należy wydawać tylko w gronie własnych znajomych. Warszawscy raperzy związani byli z warszawskimi wytwórniami. Od dawna wiadomo jednak, że rap, oprócz idei, to także biznes. Ja znalazłem ludzi godnych zaufania i obecnie stawiam na rozwój z ich udziałem. Z chęcią pokażę jak wygląda robienie muzyki w stylu proper (z ang. właściwy – dop. red.) – dodaje Wujek Samo Zło.

Płyta pojawi się w pierwszej połowie czerwca 2014. Warto zauważyć, że Proper Records coraz mocniej zaznacza swoją obecność na scenie a WSZ to kolejny ciekawy nabytek po Bosskim Romanie.

reklama
JamesJoint
Serio Mateuszu czekasz na płytę Wujka Samo Zło ? Wujek sie skonczyl na fristajlu z Produkcji Volta :) Spoko z niego prezenter ale raperzyna żodyn
Prawda
wujek czepiał się DONIA LIBERA MEZA którzy i tak zjadają go jednym wersem a sam wujek upadł w programie u ewy , Jako prezenter się jakoś tako może nadaje , ale niech rap zostawi DONIOWI MEZOWI CZY LIROYOWI i 3W

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>