Krótki Strzał #5: TomB, Quebonafide, Białas, Kamel, zDolne Przedmieście, Leh, Emas/Żyt Toster, Wizja Lokalna Zamość, Kadoen, Tymin, KanaBiSlang

Po krótkiej przerwie kolejny, obszerniejszy niż zwykle Krótki Strzał. A w nim: TomB i Danny, Quebonafide, Białas i TomB, Kamel z BobAirem, zDolne Przedmieście z Kamelem, Leh, Emas, Żyt Toster, Tymin, Wizja Lokalna Zamość, Kadoen oraz KanaBiSlang.

TomB - Kelnerki i klienci (ft. Danny, prod. FOUX) [CIACH #12]

Kolejny Ciach od TomBa (gdzie Ciach 7?) - tym razem mniej punchline'owy a bardziej życiówkowy, z udanym featuringiem Danny'ego.

Quebonafide x Białas x TomB - Open Bar (prod. Lanek)

Quebonafide z kolejnym numerem z mixtape'u, tym razem nawiązującym niezobowiązująco do kendrickowego "Swimming Pools" "Open Barem" wyprodukowanym przez Lanka, gdzie gościnne udziały zaliczają Białas i TomB. Świeżo i konkretnie.

Kamel - Brudny, Brudny(prod.BobAir) FULL WERSJA Stoprocent Pompuj Rap 3

Pełna wersja numeru Kamela i BobAira, którego część słyszeliśmy w ramach Pompuj Rap 3.

zDolne Przedmieście x Kamel x DJ WBK (prod. Juicy) - !!!

Spontaniczne collabo bielskiego zDolnego Przedmieścia z Kamelem, Juicym i DJ-em WBK doczekało się klipu. Nowocześnie i bangerowo.

Leh - Nie Mów

"Nie Mów" to nowy spontan od Leha a ja mówię tylko, że chciałbym żeby trójmiejski talent w końcu zebrał się z jakimś większym projektem, bo potencjał spory i wciąż nie materializujący się w konkretny materiał.

EMAS & Żyt Toster - Punkt widzenia (prod. Eigus, cuts DJ Klasyk)

Klasyczny strzał od Emasa i Tostera na bicie Eigusa. Surowo, refleksyjnie, nastrojowo.

WIZJA LOKALNA: ZAMOŚĆ (prod. LAP)

Do miast mających na koncie Wizję Lokalną dołącza Zamość atakując w dość klasycznym hip-hopowym klimacie.

Kadoen - Stracili Blask

Kadoen z patronowanego przez nas w ubiegłym roku białostockiego składu Raport pracuje nad solowym albumem. "Stracili Blask" to pierwszy singiel z całkiem klimatycznym video.

Tymin - xy

Tymin na instrumentalu The XX z klimatem i poważniejszą treścią - jedna z lepszych rzeczy, które od niego do tej pory słyszałem.

KanaBiSlang - Dzień Zajawkowicza (prod. Dj Blend:R, scr. Dj Pizgać Trzeba)

I na koniec mocno zajawkowe przesłanie i oldschoolowe brzmienie z Nowego Sącza. Do tego z bardzo fajnie ogarniętym video, warto więc rzucić okiem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>