JNR

JNR

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-21 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Od czasu Młodych Wilków 4 JNR nie wypuścił jeszcze pełnego projektu (podrzucił za to parę gorących bitów, m.in. na hitowe "Chcemy być wyżej" Sitka) - jednak na szczęście talent z Jeleniej Góry postanowił przerwać mikrofonową ciszę! Otrzymujemy nowy spontaniczny klip a JNR zapowiada także, że na horyzoncie klaruje się finalnie jego debiutanckie solo, zdradził także, że wesprą go przy nim m.in. HVZX.

Tagi:
kategorie: Audio, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-10 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Ten Typ Mes, Kaczor, Kuba Knap, Pezet, Ras Luta, Paluch, JNR czy KaeN - tacy wykonawcy pojawiają się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Moja Walka. Mamed Khalidov" Sylwestra Latkowskiego. Soundtrack wyprodukowany przez duet White House Records ukaże się 23 listopada tego roku i jest już dostępny w preorderze. Sylwester Latkowski, kontrowersyjny reżyser znany choćby z takich dokumentów jak "Blokersi" czy "Gwiazdor", tym razem zrealizował film o kulisach kariery, wzlotach i upadkach mistrza KSW w wadze średniej - Mameda Khalidova. Pokazuje także od kulis historię MMA w Polsce.

dodano: 2016-06-27 15:06 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

UrbanRecTV i Grill-Funk przedstawiają drugi teledysk promujący nadchodzący album Bleiza "Grill-Funk 2". W utworze "Noce Niespokojne" gościnnie udzielili się JNR i Cywinsky, a produkcją zajął się Eten. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

wydarzenie
dodano: 2016-04-05 17:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Do rozpoczęcia Polish Hip-Hop TV Festival 2016 pozostało już tylko 121 dni. To jedno z największych i najważniejszych polskich wydarzeń hiphopowych. Jak już pewnie zauważyliście, tegoroczny festiwal zmienia swoją nazwę. Dodano skrót „TV” w związku z zawarciem czteroletniej umowy z Grupą ZPR Media S.A., która jest właścicielem m. in. stacji telewizyjnych: Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA. Być może jest to niewielka zmiana w nazwie, ale za to ogromny skok w kierunku zwiększenia atrakcyjności festiwalu. Telewizja Hip Hop TV została sponsorem tytularnym imprezy na płockiej plaży i gwarantem jeszcze większej zabawy.

dodano: 2016-01-27 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiaj mamy dla was dawkę luźnych numerów od Afrojaxa, JNRa, TMK aka Piekielnego, Żyto czy BZNa, a także m.in. video live set w wykonaniu Goldena znanego z duetu producenckiego Złote Twarze.

dodano: 2015-12-29 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na dziś zebraliśmy najnowsze numery od naszych Młodych Wilków Biaka i JNRa, świąteczny klip od Siły Z Pokoju, nowe sztosy od Bałagana i Belmondziaka czy tracki od Trzy-Sześcia, ekipy ZDU, JodSena i Augustyna. Nową rzecz wypuściła także... Osa Da Gnoi.

video
dodano: 2015-12-21 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Duet producencki No Name Full Of Fame prezentuje czwarty singiel promujący ich album pt. "No Name Fuck The Fame". W singlu "Niesmak" swoje zwrotki położyli Żyt Toster, JNR oraz Ad.M.a. Obraz jest dziełem ekipy M.L.FILMZ.

video dnia
dodano: 2015-09-11 13:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Dlaczego: Utwór produkcji SoDrumatic zwiastuje trasę koncertową DREAM TEAM TOUR - w składzie: VNM x Rasmentalism x Sitek x Gedz x Sarius x JNR - 10 miast - 3 000 km napędzaną przez operatora telefonii komórkowej Mobile Vikings. Drużyna Marzeń od 1 do 25 października, przemierzy 10 polskich miast, by rozgrzać publiczność do czerwoności. Popkiller jest partnerem trasy i na bieżąco będziecie mogli śledzić u nas koncertowe zmagania.

dodano: 2015-08-31 18:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Znamy Line-up trasy Dream Team Tour powered by Mobile Vikings. Jednego wieczoru na scenie zobaczymy kooperację, której w polskim rapie jeszcze nie było. Z numerem 1 zagra VNM, prosto z dziewiątej chmury. Z numerem 85 wystąpi RAS oraz z numerem 97 odpowiednio do wzrostu i wagi - MENT XXL, czyli Rasmentalism. Z numerem 71, prosto z Wrocławia zobaczymy Sitka. 13-tka tym razem będzie szczęśliwa, za sprawą reprezentującego hasło - Niebo Nie Jest Limitem – GEDZIULA. Line-up zamyka dwójka tegorocznych Młodych Wilków – z numerem 12 - Sarius i diabolicznym 66 - JNR. Drużyna Marzeń od 1 do 25 października, przemierzy 10 polskich miast, by rozgrzać publiczność do czerwoności.

video
dodano: 2015-07-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Zanim otrzymacie wspólny utwór oraz płytę Wilków pora na nowy element w tej edycji - Cyphery. Samą formułę kojarzyć możecie z kultowej akcji BET Cypher, corocznych odsłon XXL Freshmen czy też polskich wersji, wprowadzanych przez High Time lub Brudne Południe. Cyphery to hip-hopowa esencja i ponowne wysunięcie rapera na pierwszy plan. To odmiana od studyjnych nagrań i akcja live, w trakcie której kilku MC na jednym dość prostym i rytmicznym bicie serwuje nam porcję surowego rapu "na raz", mając pełną dowolność tego, jak się zaprezentować. Mogą przygotować wcześniej specjalne wejście, freestyle'ować, spontanicznie współpracować między sobą, ograniczeniem jest jedynie kreatywność a rap wydobyty jest z rozbuchanych aranżacji, chwytliwych refrenów i studyjnych efektów. Czysta nawijka i czyste umiejętności.

wydarzenie
dodano: 2015-07-03 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 26)

JNR ('92) - Charyzmatyczny, kąśliwy styl z Jeleniej Góry i jeden z niewielu młodych MC, którzy na trapowych bitach zyskują dodatkowy pazur, nie gubią treści i nie brzmią jak tania imitacja zachodnich wzorców, a raczej czują się jak ryba w wodzie .

kategorie:
dodano: 2015-04-19 14:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 25 kwietnia Zapraszamy do ISKRA Pole Mokotowskie, ul Wawelska 5.

Sitek X JNR Getlost

SITEK - reprezentuje wrocławską scenę już od 2003 roku. Swoje pierwsze rapowe kroki stawiał w składzie TWL w którym nagrał TERROR w LIRYCE. W 2009 roku zaznaczył się mocno na singlu Czyja jest Gra – udawadniając, że jest jednym z najbardziej utalentowanych MC w kraju. Dotychczas wydał kilkanaście bardzo dobrze przyjętych luźnych utworów, m.in.: Ból, Pomóż mi wstać, Trudny charakter. Gościnnie udzielił się na takich produkcjach jak:

Tagi:
video
dodano: 2015-04-03 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Numer JNR-a "Odkupienie" znajdziecie na albumie Lucky Dice Radio, którego preorder wraz z gratisami możecie zamówić pod tym adresem. Za produkcję "Odkupienia" odpowiada sam JNR, a teledysk powstały przy wsparciu UrbanCity to wspólne dzieło ekip OGfilms i New Decade Media.

video
dodano: 2015-03-17 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Lucky Dice Music przedstawia teledysk do utworu pt. "Co Cię Trapi?", w którym udzielili się Stochu, Buszu, Buczer, ZdunO i JNR. Za jego produkcję odpowiada Johnny Beats, a obraz powstały we współpracy z UrbanCity.pl to dzieło ekipy OGfilms. Singiel "Co Cię Trapi?" zwiastuje album Lucky Dice Radio vol.1, który ukaże się na rynku 17 kwietnia 2015 roku. Równocześnie z premierą klipu wytwórnia uruchomiła preorder albumu, który można zamówić pod tym adresem.

video
dodano: 2014-09-17 15:00 przez: Lucky Dice (komentarze: 5)
Moja Wina, Twój Błądhttp://youtu.be/Iw6AHTIwJOk

Wytwórnia Lucky Dice Music prezentuje pierwszy singiel z albumu "Lucky Dice Radio Vol.1". W numerze "Moja Wina, Twój Błąd" wokalnie udzielili się: Sitek, VNM, JNR i Stochu. Za produkcję utworu odpowiadają Filc i BeJotKa, a o jego brzmienie zadbał Nerwus. Teledysk to efekt współpracy ekip OGfilms i New Decade Media.

Strony