VNM

VNM

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-03 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po ponad rocznej przerwie, duet CxD pod szyldem DeNekstBest wraca z darmowym EP. "Wracam na ląd" to dryfujące z falą opowieści o miłości, relacjach międzyludzkich i  korzyściach z tego płynących. Ideą tej płyty są przeżycia artystów i powroty do pewnych doświadczeń. Produkcje  które nawiązują do brzmień zainspirowanych od największych klasyków sceny r&b, zachowują  niepowtarzalny i oryginalny styl duetu. Utrzymana w języku polskim płyta stanowi świetnie zgraną mieszankę muzyczną która wychodzi śmiałym krokiem z klubu i wnika w Twój CD Player, by zostać tam na stałe. Na płycie usłyszeć można również: VNM-a, Kubę Knapa oraz Sztossa.

video
dodano: 2017-07-12 13:58 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Najpierw Cywiński i Dorian, którzy w 2016 wydali album z pogranicza neosoulu, rapu i r&b, a teraz Dister - katalog artystów niezależnej wytwórni DeNekstBest, którą kilka lata temu założył VNM, powoli się rozrasta. Na kanale labelu pojawił się z tej okazji nowy utwór młodego Warszawiaka.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-19 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"brejnFAK" to trzeci video-singiel z piątego oficjalnego wydawnictwa VNMa pt. "HALFLAJF". Tym razem obok V'a słyszymy rzadko udzielającą się gościnnie WdoWę, a całość zobrazowała ekipa Sky Piastowskie.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-03-10 11:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Klub niePowiem zaprasza na koncert promujący nowy album VNMa pt. HALFLAJF. Będzie to pierwszy koncert rapera w Warszawie z nowym krążkiem który premierę miał 9 grudnia 2016.

Tagi:
video
dodano: 2017-02-14 12:50 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Guova werbuje VNM-a do swojego singla z nadchodzącego albumu "Headliner", którego premierę wyznaczono na 24 lutego. Producentem "Do Domu" jest Essex. Płyta ukaże się w barwach Sony Music Poland.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-02-13 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

17 lutego (piątek) w krakowskim klubie Kwadrat odbędzie się impreza z cyklu Fresh N Dope Festival 2017. Na jednej scenie wystąpią Quebonafide, VNM, Gedz, Wac Toja oraz ReTo.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-11 13:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Podobał się piłkarski wywiad VNM vs Ematei zrobiony na chacie V'a? To robimy halflajfową dogrywkę!
Dziś wieczorem 19:00, transmisja na żywo na naszym fanpage'u - nie będzie więc długiego czekania na video.

Tagi:
video dnia
dodano: 2016-11-28 02:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

VNM - Cypher 2.0 feat. Sarius, Otsochodzi, Sztoss (cuty DJ Flip)

"Cypher 2.0" to drugi video-singiel z najnowszej płyty VNMa pt. HALFLAJF. Po wizualnym odtworzeniu oryginalnego Cyphera z 2011 roku z Pezetem, Mesem i Pyskiem na klipie do utworu "Zmiana" VNM wydaje sequel Cyphera, który tym razem zrzesza młodszych reprezentantów polskiej sceny rap na owym street-video, cause shit changes!

Tagi:
video
dodano: 2016-11-23 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj obejrzeliście pierwszą część tegorocznej wizyty w nowym mieszkaniu VNM-a i wywiadu połączonego z rywalizacją w Fifę. Dziś pora na drugą połowę i - jak przystało na piłkarskie starcie - drugie 45 minut rozmowy a także kolejne dwa mecze. Na ten moment stan meczowy to 1-1 a ostatnia rywalizacja zakończyła się mocno jednostronnie. Co będzie dalej?

dodano: 2016-11-22 19:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Godzinę temu wrzuciliśmy Wam pierwszą połowę wyczekiwanego wywiadu z VNM'em, a teraz V serwuje nam kolejny singiel z "Halflajf". Sprawdźcie "Narcyza"!

Tagi:
video
dodano: 2016-11-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Rozmowa, którą przeprowadziliśmy z VNM'em w jego kawalerce po wydaniu "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" to niezaprzeczalny klasyk. Przez te 4 lata zmieniło się sporo, a my z okazji powołania DeNekstBest oraz wydania "Klaud N9jn" i "DeNekstBest Mixtape" ponownie odwiedziliśmy V'a w mieszkaniu - już nowym i o sporo wyższym standardzie, o czym wiecie z tekstów elbląskiego MC.

Tym razem doszło też do prawdziwej rywalizacji a między VNM i Ematei śmiało wstawić można "VS". Sprawdźcie dlaczego i krótko przed premierą "Halflajf" wpadajcie z nami na kolejną wyczekiwaną odsłonę VNMTV Cribs!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-11-17 12:35 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

13 utworów w podstawowej wersji płyty, na której znajdą się gościnne featy między innymi od Sarsy, WdoWy, Sariusa czy Moniki Borzym - tak prezentuje się ujawniona przez VNM'a tracklista "HalfLajf". Limitowana wersja nadchodzącego projektu Venoma zawierać będzie bonusowy kawałek oraz dodatki, które póki co pozostają tajemnicą. Będzie to pierwszy album rapera wydany pod szyldem jego własnego labelu, De Nekst Best.

Tagi:
video dnia
dodano: 2016-11-15 21:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pierwszy singiel promujący album producencki Deemza. Gościnnie w numerze “Showgirls” udzielają się VNM, Sitek i Smolasty. Jednocześnie producent zapowiada kolejny klip, z gościnnym udziałem ReTo.

Tagi:
dodano: 2016-11-13 22:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"naiVe" to drugi singiel promujący piąte oficjalne wydawnictwo VNMa pt. "HALFLAJF". Gościnnie udzieliła się na nim uznana, jazzowa wokalistka Monika Borzym. Tym razem V idzie bardziej w stronę singli takich jak "Obiecaj mi" - czyli bezkompromisowa szczerość w odniesieniu do siebie i muzyki. Czym rozczarował go The Weeknd? O tych i innych rzeczach w "naiVe".

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-11-13 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 2-go grudnia zapraszamy na pierwszą edycję Hip Hop Festival 3Miasto do B90! W Gdańskim klubie wystąpi dla was aż 8 wykonawców z czołówki polskiego rapu, a dokładniej : Ten Typ Mes, KęKę, Paluch, VNM, Solar / Białas, Mielzky, Sarius oraz Leh! Na koncertach będziecie mogli usłyszeć dobrze wam już znane kawałki raperów, ale szykujcie się również na nowości, ponieważ większość artystów wystąpi świeżo po premierach swoich płyt!  Dodatkowo na drugiej Sali (Chill Stage)  atmosferę będzie podkręcał dla was Tomasin (Dwa Zera) – jeden z pionierów trójmiejskiego hip hopu. Widzimy się!

Strony