Włodi

Włodi

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-19 16:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

W ostatnich dniach W.E.N.A. i Białas opublikowali na swoich fanpage'ach pytania o to, co fani chcieliby usłyszeć na nowych albumach. Do trendu odniósł się - zaznaczając jednak, że mówi o zjawisku a nie ludziach - Włodi, co wywołało ciekawą dyskusję...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2018-01-17 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zbliżająca się 20 rocznica premiery "Skandalu" sprawia, że na nowo ożywają myśli fanów o ewentualnym powrocie ekipy - czy istnieje szansa na to, że choć na chwilę Molesta zjednoczy się z tej okazji, czy koncertowo czy w studiu? Spytaliśmy o to Włodiego:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:46 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)
Na "WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. Dziesięć mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości. Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returnes stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”. Gościnnie na płycie pojawią się PR08LEM, Holak, Otsochodzi oraz Ero JWP.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-12-17 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zbliżająca się 20 rocznica premiery "Skandalu" sprawia, że na nowo ożywają myśli fanów o ewentualnym powrocie ekipy, nie brak także pytań o nowy Parias. Spytaliśmy Włodiego o szansę na reaktywację obu składów i kolejne wspólne projekty...

video
dodano: 2017-12-13 17:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po długim oczekiwaniu i wielu pytaniach z Waszej strony mamy długo zapowiadany wywiad z Włodim, przeprowadzony w sierpniu w ramach 3 odcinka cyklu Spot-Talk! Wywiad napotkał opóźnienie przez przejścia techniczne, ale wreszcie mamy przyjemność zaprezentować Wam blisko 30-minutową rozmowę z legendą warszawskiej sceny!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-08 20:12 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Wytwórnia Asfalt Records wypuściła dziś kolejny singiel z albumu "Nowy Kolor" (ujętego w naszym rankingu 11 listopadowych premier, na które nie możemy się doczekać). "Nienawidzą" z gościnnym udziałem Włodiego, jest to niewątpliwie singiel w zupełnie innej stylistyce niż chociażby tytułowy "Nowy kolor", w którym udzielił się Taco Hemingway, inny z reprezentantów tej kultowej wytwórni.

dodano: 2017-11-01 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem promocji muzyki - wręcz nieodłącznym - stały się obecnie klipy. To o nie opierana jest cała kampania promocyjna, to w nie idą największe budżety, to one w końcu owe budżety generują (poprzez zyski z YouTube'a). Dziś nie wystarczą już 1-2 teledyski zapowiadające krążek, częściej dostajemy ich 6 czy 7. W połączeniu z ilością nowych wydawnictw okazuje się, że teledyskowy natłok jest po prostu przeogromny i naprawdę ciężko się w nim połapać...

video
dodano: 2017-10-31 17:21 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Długo oczekiwany klip Danny'ego z Włodim i Białasem w końcu się pojawił!

Na ten numer słuchacze polskiego rapu czekali już od wielu miesięcy. Od wersów Białasa w numerze "Jedna Wiara, Jeden Skład" minął już ponad rok. Track "Na widoku" został wyprodukowany przez Sher7ocka, a za teledysk odpowiada ML FILMZ. Singiel "Na Widoku" zapowiada płytę Danny'ego "ZWROTKI&refreny", która ukaże się prawdopodobnie w pierwszej połowie 2018 roku.

wydarzenie
dodano: 2017-10-01 20:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W minione wakacje hip-hop poniósł wielką stratę - odszedł od nas legendarny Prodigy, połówka duetu Mobb Deep, jeden z najważniejszych raperów w historii nowojorskiej sceny. Publikowaliśmy Wam już wiele wypowiedzi i reminiscencji dotyczących Prodigy'ego, jednak przy okazji Spot-Talku z Włodim postanowiliśmy poprosić go o specjalne wspomnienie przed kamerą. Dlaczego? Członek Molesty niejednokrotnie zaznaczał jak wielki wpływ miały na niego nagrania P, podkreślał także, że reprezentant QueensBridge był jego największą raperską inspiracją...

video
dodano: 2017-09-28 14:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Warszawski Ursynów, ta rzecz tu się dzieje...". 28.09.1997 to data, którą znajdziemy w kalendarzu każdego fana klasyki polskiego rapu. Historia przeprawy z policją zawarta na "Skandalu" Molesty obchodzi dziś okrągłą 20 rocznicę. Z tej okazji poprosiliśmy Włodiego o krótkie wspomnienie dotyczące tego numeru. Sprawdźcie co warszawska legenda powiedziała nam przed kamerą...

wydarzenie
dodano: 2017-08-10 18:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przyjaciele czy gwiazdy? Relax na leżaczku czy rozgrywka w kosza? Przyjaciele, zieleń, piwko i muzyka. To właśnie Chonabibe Festiwal - lepszy świat przez 2 sierpniowe dni w otoczeniu magicznego parku w Opolu Lubelskim.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-28 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Żywe dyskusje i świetny klimat na spotkaniu premierowym Młodych Wilków zainspirowały nas do zainicjowania akcji Spot-Talk - cyklicznych spotkań z artystami w warszawskim sklepie Distance.pl, w trakcie których odbędzie się popkillerowy wywiad z udziałem publiczności (i z możliwością dopytania samemu o nurtujące Was kwestie), a także luźnego pogadania z goścmi oraz zrobienia zdjęcia czy zdobycia podpisu.

Tagi:
video
dodano: 2017-07-04 22:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Nie widzę przeszkód" to kolejne video promujące niedawny album Włodiego pt "Wszystkie drogi prowadzą do dymu" - tym razem raper udał się na przechadzkę ulicami Warszawy. Już jutro natomiast Włodi wystąpi w Stolicy, a dokładniej w samym jej centrum.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-14 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Włodi ma za sobą wiele lat kariery i przygody z różnymi labelami - najnowszy krążek wydał nakładem DistrictArea. W najnowszej rozmowie rzucił kilka ciepłych słów w stronę prężnie rosnących niezależnych labeli...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-05-31 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Na ostatnim albumie Włodiego gościnnie pojawił się PRO8L3M - nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że autorzy "Art Brut" nie udzielają się na featuringach, nagrywka z Włodim była wyjątkiem. Co miał na ten temat do powiedzenia członek Molesty?

Tagi:

Strony