Włodi

Włodi

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-08 20:12 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Wytwórnia Asfalt Records wypuściła dziś kolejny singiel z albumu "Nowy Kolor" (ujętego w naszym rankingu 11 listopadowych premier, na które nie możemy się doczekać). "Nienawidzą" z gościnnym udziałem Włodiego, jest to niewątpliwie singiel w zupełnie innej stylistyce niż chociażby tytułowy "Nowy kolor", w którym udzielił się Taco Hemingway, inny z reprezentantów tej kultowej wytwórni.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-11-01 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem promocji muzyki - wręcz nieodłącznym - stały się obecnie klipy. To o nie opierana jest cała kampania promocyjna, to w nie idą największe budżety, to one w końcu owe budżety generują (poprzez zyski z YouTube'a). Dziś nie wystarczą już 1-2 teledyski zapowiadające krążek, częściej dostajemy ich 6 czy 7. W połączeniu z ilością nowych wydawnictw okazuje się, że teledyskowy natłok jest po prostu przeogromny i naprawdę ciężko się w nim połapać...

video
dodano: 2017-10-31 17:21 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Długo oczekiwany klip Danny'ego z Włodim i Białasem w końcu się pojawił!

Na ten numer słuchacze polskiego rapu czekali już od wielu miesięcy. Od wersów Białasa w numerze "Jedna Wiara, Jeden Skład" minął już ponad rok. Track "Na widoku" został wyprodukowany przez Sher7ocka, a za teledysk odpowiada ML FILMZ. Singiel "Na Widoku" zapowiada płytę Danny'ego "ZWROTKI&refreny", która ukaże się prawdopodobnie w pierwszej połowie 2018 roku.

wydarzenie
dodano: 2017-10-01 20:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W minione wakacje hip-hop poniósł wielką stratę - odszedł od nas legendarny Prodigy, połówka duetu Mobb Deep, jeden z najważniejszych raperów w historii nowojorskiej sceny. Publikowaliśmy Wam już wiele wypowiedzi i reminiscencji dotyczących Prodigy'ego, jednak przy okazji Spot-Talku z Włodim postanowiliśmy poprosić go o specjalne wspomnienie przed kamerą. Dlaczego? Członek Molesty niejednokrotnie zaznaczał jak wielki wpływ miały na niego nagrania P, podkreślał także, że reprezentant QueensBridge był jego największą raperską inspiracją...

video
dodano: 2017-09-28 14:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Warszawski Ursynów, ta rzecz tu się dzieje...". 28.09.1997 to data, którą znajdziemy w kalendarzu każdego fana klasyki polskiego rapu. Historia przeprawy z policją zawarta na "Skandalu" Molesty obchodzi dziś okrągłą 20 rocznicę. Z tej okazji poprosiliśmy Włodiego o krótkie wspomnienie dotyczące tego numeru. Sprawdźcie co warszawska legenda powiedziała nam przed kamerą...

wydarzenie
dodano: 2017-08-10 18:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przyjaciele czy gwiazdy? Relax na leżaczku czy rozgrywka w kosza? Przyjaciele, zieleń, piwko i muzyka. To właśnie Chonabibe Festiwal - lepszy świat przez 2 sierpniowe dni w otoczeniu magicznego parku w Opolu Lubelskim.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-28 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Żywe dyskusje i świetny klimat na spotkaniu premierowym Młodych Wilków zainspirowały nas do zainicjowania akcji Spot-Talk - cyklicznych spotkań z artystami w warszawskim sklepie Distance.pl, w trakcie których odbędzie się popkillerowy wywiad z udziałem publiczności (i z możliwością dopytania samemu o nurtujące Was kwestie), a także luźnego pogadania z goścmi oraz zrobienia zdjęcia czy zdobycia podpisu.

Tagi:
video
dodano: 2017-07-04 22:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Nie widzę przeszkód" to kolejne video promujące niedawny album Włodiego pt "Wszystkie drogi prowadzą do dymu" - tym razem raper udał się na przechadzkę ulicami Warszawy. Już jutro natomiast Włodi wystąpi w Stolicy, a dokładniej w samym jej centrum.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-14 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Włodi ma za sobą wiele lat kariery i przygody z różnymi labelami - najnowszy krążek wydał nakładem DistrictArea. W najnowszej rozmowie rzucił kilka ciepłych słów w stronę prężnie rosnących niezależnych labeli...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-05-31 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Na ostatnim albumie Włodiego gościnnie pojawił się PRO8L3M - nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że autorzy "Art Brut" nie udzielają się na featuringach, nagrywka z Włodim była wyjątkiem. Co miał na ten temat do powiedzenia członek Molesty?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-25 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Tarcia na linii stare-młode pokolenie pojawiają się ostatnio dość często - rozbieżności muzycznych gustów i wartości zauważalne są zarówno w Stanach jak w Polsce. Włodi postanowił jednak stanąć tu w obronie młodych.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-05-23 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego poruszyła wczoraj cały kraj - także raperów, zarówno tych, którzy mieli okazję przeciąć swoje drogi z legendarnym wokalistą, jak i tych, którzy jedynie podziwiali jego twórczość. Postaraliśmy się zebrać część komentarzy lub zdjęć przedstawicieli rodzimej sceny rapowej.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-03-19 22:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"IBNM" to czwarty singiel Włodiego promujący jego najnowszy album „WDPDD” W tym singlu, wyprodukowanym przez The Returners, usłyszycie także Ero JWP. Premiera „WDPDD” Włodiego przewidziana jest na 31.03.2017. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest duet The Returnes, natomiast teledysk wyprodukował ML FILMZ.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-08 13:05 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Wiemy już wszystko o nadchodzącej płycie Włodiego. Były członek Molesty ujawnił tracklistę albumu "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu", który ujrzy światło dzienne już 31 marca. Produkcją albumu zajęli się DJ B, The Returners i Sampler Orchestra, a wśród gości nie brakuje znanych postaci.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-03-07 12:13 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Do wcześniej ujawnionych gości, którzy ubarwią płytę Włodiego "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu" - Otsochodzi, Holaka, Marysi Starosty oraz Ero - dołączył znaczący rapowy duet. Oskar i Steez, czyli PRO8L3M, również pojawi się w jednym z utworów. Kawałek "D/CD", bo o nim mowa, wyprodukował DJ B. Premiera albumu - 31 marca.

Tagi:

Strony