Włodi

Włodi

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-22 16:20 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 9)

Niejednokrotnie Białas pozytywnie wypowiadał się o Włodim, mówiąc m.in. "Włodi to mój pierwszy idol i prowadził mnie przez życie za małolata". Teraz reprezentant Molesty w najnowszym wywiadzie opowiedział co on sądzi o członku SB Maffiji.

Tagi:
video
dodano: 2017-02-21 17:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 15)

Włodi, po podzieleniu się okładką, datą premiery oraz informacją o zmianie wytwórni przy okazji nadchodzącej płyty, prezentuje pierwszy klip z nowego projektu. Produkcję "Kominów" może przypisać sobie DJ B. Album "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu" ukaże się 31 marca.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-17 14:00 przez: Kacper Szymański (komentarze: 4)

Włodi po raz kolejny zaskoczył swoich słuchaczy. Po wielu miesiącach milczenia na temat nowego albumu nagle poinformował o dacie premiery płyty "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu", a następnie pokazał okładkę nadchodzącego materiału i zmienił wytwórnię. To z pewnością zaskakujące posunięcie byłego członka Molesty, który do tej pory reprezentował wytwórnię Step Records i to jej nakładem ukazał się ostatni album rapera "Wszystko z dymem".

wydarzenie
dodano: 2016-11-11 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Zbliża się największy Śląski Rap Festival w historii - 17 grudnia w katowickim Spodku świętowane będzie 20-lecie śląskiego rapu. Wystąpią m.in. Kaliber 44, Pokahontaz, Miuosh, Grubson, O.S.T.R., donGURALesko, Ten Typ Mes i Tede. W specjalnym repertuarze raperzy zagrają swoje największe hity, a o aranżacje zadbają FDG Orkiestra, muzycy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Górnicza Orkiestra Dęta. Poza koncertami organizatorzy zaplanowali bitwę freestyle'ową, pokazy beatbox oraz premierę filmu dokumentalnego o dwudziestoleciu śląskiej sceny rapowej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka
dodano: 2016-09-28 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Warszawski Ursynów, ta rzecz tu się dzieje...". 28.09.1997 to data, którą znajdziemy w kalendarzu każdego fana klasyki polskiego rapu. Historia przeprawy z policją zawarta na "Skandalu" Molesty obchodzi dziś 19 rocznicę. Z tej okazji poprosiliśmy Włodiego o krótkie wspomnienie dotyczące tego numeru...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2016-08-11 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W dniu wczorajszym ZPAV poinformował na swojej stronie internetowej o pokryciu się złotem płyt takich artystów, jak Włodi, Sulin, ekipa Ganja Mafii oraz PRO8L3M! Są to pierwsze takie wyróżnienia w karierze PRO8L3Mu oraz Sulina.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-08-08 21:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"Włodi to mój pierwszy idol i prowadził mnie przez życie za małolata" wspominał kiedyś Białas. Teraz zapowiedział wspólny numer z warszawskim MC, na którego premierę jak sam mówi "czeka jak głupi"

Tagi:
dodano: 2016-05-10 15:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na kanale ProstoTV pojawił się kolejny singiel promujący płytę The Returners - Nowa Stara Szkoła”. Tym razem prezentujemy Wam numer „ćpuNY”, w którym pojawili się Włodi oraz Otsochodzi. Jednocześnie informujemy, że limitowany nakład edycji deluxe płyty „Nowa Stara Szkoła” został wyprzedany! Oficjalna premiera sklepowa oraz odsłuch materiału na ProstoTV już w najbliższy piątek 13 maja!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-14 19:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Proximite prezentuje czwarty singiel promujący płytę "Małpa Mówi" pt. "Po sygnale". Gościnnie w utworze pojawił się Włodi, a muzykę wyprodukował Stona. Jednocześnie przypominamy, że specjalną wersję albumu w preorderze możecie zamawiać do 20 stycznia do godziny 12.00 pod adresem www.proximite.pl

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-09-28 17:28 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

„Widmo” jest pierwszym singlem promującym nadchodzące solo Włodiego. Za bit oraz scratche odpowiada DJ B - producent odpowiedzialny w pełni za warstwę muzyczną nadchodzącego krążka. Klip to dzieło ekipy M.L. Filmz. Płyta „Wszystkie drogi prowadzą do dymu” pojawi się w I kwartale 2016 roku, nakładem wytwórni Step Records.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-08-05 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już w sobotę 15 sierpnia odbędzie się festiwal hip-hopowy CZW RAP NIGHT 2015 w Człuchowie (woj. pomorskie). Festiwal odbędzie się już po raz dziewiąty. Niedawno ogłoszono pełny line-up imprezy. Podczas koncertu zaprezentują się artyści z całej Polski.

wydarzenie
dodano: 2015-07-26 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Chonabibe Festiwal jest projektem, który powstał z potrzeby na koncerty, grill, czill i relaks pod namiotem - po prostu fajny czas spędzony z przyjaciółmi. Co roku do urokliwego miasteczka na ziemi lubelskiej zjeżdżają tłumnie miłośnicy muzyki, kultury, sportu i relaxu. Pod koniec wakacji odbywa się tu święto słowiańskiego ducha z domieszką współczesnych brzmień. Olbrzymi obszar parku miejskiego zamienia się na dwa dni w teren festiwalowy, gdzie oprócz topowych koncertów odbywają się dodatkowe wydarzenia. Ważnym punktem programu festiwalu jest “Scena się zmienia” - jest to przegląd młodych talentów otwarty dla wszystkich, którzy chcą się zaprezentować szerszej publiczności. Zwycięzca otrzymuje możliwość wystąpienia na głównej scenie w kolejnej edycji imprezy. Wyjątkowy klimat docenili czytelnicy Gazety Wyborczej “Co jest grane?”. Chonabibe Festiwal otrzymał od czytelników GW nagrodę “Strzały 2013” za najlepsze wydarzenie kulturalne na Lubelszczyźnie.

wydarzenie
dodano: 2015-07-03 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Lipcową odsłonę kempowego line-upu otwierają dwa strzały z Polski – na pierwszy rzut zasłużona legenda rodzimego podwórka z ponad 20-letnim stażem na scenie i zupełnie świeżym solowym materiałem na koncie. Do Hradca powróci współzałożyciel grupy Molesta Ewenement i projektu Parias – Włodi wraz z DJ-em B!

kategorie:
dodano: 2015-07-01 13:56 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sobotę 25 lipca 2015 roku odbędzie się w Stąporkowie (Miasto Grzejników) kolejna, trzecia edycja mini festiwalu HIP-HOP ODLEWNIA. Jest to największa impreza rapowa w województwie świętokrzyskim. Tak jak w latach ubiegłych, tak i teraz przed lokalną publicznością zaprezentuje się kilkanaście ekip zarówno z mainstreamu tj. WŁODI, ROVER + CAMELTEA, KUBAN, jak i undergroundu - BCZ, RUDERALIZ CREW, UKŁAD SCALONY, POLA, CZEŚĆ, 27-200, KIELECKI PUNKT WIDZENIA, MAŁY, MARIAN, STANIOR STAŃCZYK (PRZESTAN). Za deckami pojawi się niezawodny DJ.ŁAPY. Jak zawsze wstęp na imprrezę jest za FREE.

wydarzenie
dodano: 2015-06-16 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Rap History Warsaw kończy 5 lat! Na liczniku blisko setka wydarzeń, które zorganizowaliśmy lub mieliśmy przyjemność współorganizować. Dzięki nam Warszawa poznała historię hip-hopu, a PKiN zobaczyli tacy goście, jak: Grandmaster Flash, Smif N Wessun, Large Professor, Phife Dawg, Slum Village, Jeru The Damaja, Cormega, Elzhi, Dead Prez, Camp Lo, MC Melodee i wielu innych. W międzyczasie przygotowaliśmy: video-dokument "Pionierzy Stylu - Włodi"; wydaliśmy ponad 30 kolekcjonerskich mixtape'ów i winyl The Wall z coverami Molesty; wyprodukowaliśmy nagranie DVD z koncertu Parias/Eldo/Molesta w Stodole; odpaliliśmy cykliczny Street Market - pierwsze i największe hiphopowe targi w stolicy - oraz projekt The Videos; trzykrotnie urządzaliśmy urodziny JWP, a finalnie The Wall Warsaw Hip-Hop Festival na Służewcu i XV-lecie Prosto na Torwarze. Aha, i patrzyliśmy też przez ramię DJ-owi Niewidzialna Nerka...

Kluby, artyści, promotorzy, graficiarze, dziennikarze, polskie labele i marki odzieżowe, lokalne sklepy, aktywiście i cała masa zajawkowiczów - nie jeden człowiek za nami stał, nasze racje popierał i za to dla Was wszystkich wielkie 5 na 5 lat RHW !!!" - pisze ekipa Rap History Warsaw a my możemy jedynie się pod tym podpisać, bo zarówno wiele wcześniejszych jak i nadchodzące wydarzenie chętnie wspieramy i patronujemy.

Strony