Włodi

Włodi

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-25 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tarcia na linii stare-młode pokolenie pojawiają się ostatnio dość często - rozbieżności muzycznych gustów i wartości zauważalne są zarówno w Stanach jak w Polsce. Włodi postanowił jednak stanąć tu w obronie młodych.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-05-23 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego poruszyła wczoraj cały kraj - także raperów, zarówno tych, którzy mieli okazję przeciąć swoje drogi z legendarnym wokalistą, jak i tych, którzy jedynie podziwiali jego twórczość. Postaraliśmy się zebrać część komentarzy lub zdjęć przedstawicieli rodzimej sceny rapowej.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-03-19 22:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"IBNM" to czwarty singiel Włodiego promujący jego najnowszy album „WDPDD” W tym singlu, wyprodukowanym przez The Returners, usłyszycie także Ero JWP. Premiera „WDPDD” Włodiego przewidziana jest na 31.03.2017. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest duet The Returnes, natomiast teledysk wyprodukował ML FILMZ.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-08 13:05 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Wiemy już wszystko o nadchodzącej płycie Włodiego. Były członek Molesty ujawnił tracklistę albumu "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu", który ujrzy światło dzienne już 31 marca. Produkcją albumu zajęli się DJ B, The Returners i Sampler Orchestra, a wśród gości nie brakuje znanych postaci.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-03-07 12:13 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Do wcześniej ujawnionych gości, którzy ubarwią płytę Włodiego "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu" - Otsochodzi, Holaka, Marysi Starosty oraz Ero - dołączył znaczący rapowy duet. Oskar i Steez, czyli PRO8L3M, również pojawi się w jednym z utworów. Kawałek "D/CD", bo o nim mowa, wyprodukował DJ B. Premiera albumu - 31 marca.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-05 13:12 przez: Kacper Szymański (komentarze: 4)

Włodi podzielił się ze słuchaczami kolejnym singlem promującym jego nadchodzący album "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu". W utworze "Przy Okazji" gościnnie udzielił się reprezentant Alkopoligamii, Holak, a za produkcję odpowiada Sampler Orchestra.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-22 16:20 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 9)

Niejednokrotnie Białas pozytywnie wypowiadał się o Włodim, mówiąc m.in. "Włodi to mój pierwszy idol i prowadził mnie przez życie za małolata". Teraz reprezentant Molesty w najnowszym wywiadzie opowiedział co on sądzi o członku SB Maffiji.

Tagi:
video
dodano: 2017-02-21 17:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 15)

Włodi, po podzieleniu się okładką, datą premiery oraz informacją o zmianie wytwórni przy okazji nadchodzącej płyty, prezentuje pierwszy klip z nowego projektu. Produkcję "Kominów" może przypisać sobie DJ B. Album "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu" ukaże się 31 marca.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-17 14:00 przez: Kacper Szymański (komentarze: 6)

Włodi po raz kolejny zaskoczył swoich słuchaczy. Po wielu miesiącach milczenia na temat nowego albumu nagle poinformował o dacie premiery płyty "Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu", a następnie pokazał okładkę nadchodzącego materiału i zmienił wytwórnię. To z pewnością zaskakujące posunięcie byłego członka Molesty, który do tej pory reprezentował wytwórnię Step Records i to jej nakładem ukazał się ostatni album rapera "Wszystko z dymem".

wydarzenie
dodano: 2016-11-11 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Zbliża się największy Śląski Rap Festival w historii - 17 grudnia w katowickim Spodku świętowane będzie 20-lecie śląskiego rapu. Wystąpią m.in. Kaliber 44, Pokahontaz, Miuosh, Grubson, O.S.T.R., donGURALesko, Ten Typ Mes i Tede. W specjalnym repertuarze raperzy zagrają swoje największe hity, a o aranżacje zadbają FDG Orkiestra, muzycy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Górnicza Orkiestra Dęta. Poza koncertami organizatorzy zaplanowali bitwę freestyle'ową, pokazy beatbox oraz premierę filmu dokumentalnego o dwudziestoleciu śląskiej sceny rapowej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka
dodano: 2016-09-28 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Warszawski Ursynów, ta rzecz tu się dzieje...". 28.09.1997 to data, którą znajdziemy w kalendarzu każdego fana klasyki polskiego rapu. Historia przeprawy z policją zawarta na "Skandalu" Molesty obchodzi dziś 19 rocznicę. Z tej okazji poprosiliśmy Włodiego o krótkie wspomnienie dotyczące tego numeru...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2016-08-11 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W dniu wczorajszym ZPAV poinformował na swojej stronie internetowej o pokryciu się złotem płyt takich artystów, jak Włodi, Sulin, ekipa Ganja Mafii oraz PRO8L3M! Są to pierwsze takie wyróżnienia w karierze PRO8L3Mu oraz Sulina.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-08-08 21:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"Włodi to mój pierwszy idol i prowadził mnie przez życie za małolata" wspominał kiedyś Białas. Teraz zapowiedział wspólny numer z warszawskim MC, na którego premierę jak sam mówi "czeka jak głupi"

Tagi:
dodano: 2016-05-10 15:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na kanale ProstoTV pojawił się kolejny singiel promujący płytę The Returners - Nowa Stara Szkoła”. Tym razem prezentujemy Wam numer „ćpuNY”, w którym pojawili się Włodi oraz Otsochodzi. Jednocześnie informujemy, że limitowany nakład edycji deluxe płyty „Nowa Stara Szkoła” został wyprzedany! Oficjalna premiera sklepowa oraz odsłuch materiału na ProstoTV już w najbliższy piątek 13 maja!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-14 19:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Proximite prezentuje czwarty singiel promujący płytę "Małpa Mówi" pt. "Po sygnale". Gościnnie w utworze pojawił się Włodi, a muzykę wyprodukował Stona. Jednocześnie przypominamy, że specjalną wersję albumu w preorderze możecie zamawiać do 20 stycznia do godziny 12.00 pod adresem www.proximite.pl

Tagi:

Strony