Hades

Hades

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-17 11:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Do sieci trafił nowy singiel Młodego. Gościnnie pojawia się w nim Hades. „Larwa” to już 3. numer bielskiego zawodnika od czasu, gdy występuje w barwach MaxFloRec

Po raz pierwszy na MaxFloRecTV usłyszeć można Hadesa. Dlaczego to akurat z nim nowy nabytek MaxFlo, Młody, zdecydował się nawiązać współpracę? – Uważam go za najlepszego MC na naszym podwórku. Poza tym to dobry człowiek – tłumaczy raper. Sprawdź wynik tej kooperacji!

wydarzenie
dodano: 2017-08-10 18:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przyjaciele czy gwiazdy? Relax na leżaczku czy rozgrywka w kosza? Przyjaciele, zieleń, piwko i muzyka. To właśnie Chonabibe Festiwal - lepszy świat przez 2 sierpniowe dni w otoczeniu magicznego parku w Opolu Lubelskim.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-19 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"HAOS" był mocną porcją klasycznego, brudnego boombapowego brzmienia. Czy można spodziewać się jego kontynuacji?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-01-27 19:35 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Dziś swoją premierę miał trzeci solowy album Hadesa "Świattło". Z tej okazji oficjalny odsłuch płyty pojawił się na kanale ProstoTV.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-01-25 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Trzeba powiedzieć otwarcie i z pełnym przekonaniem - "Czasoprzestrzenią" Hades postawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Zasługą takiego stanu rzeczy była wyborna forma na mikrofonie, jak również Emade, zaangażowanego w warstwę muzyczną albumu. Śmiało umieściłem ten materiał w ówczesnej TOP 3 roku i zapewne wielu odbiorców rapu postąpiło podobnie. Minęły niespełna trzy lata i warszawski MC oddaje słuchaczom kolejną porcję muzyki, kontynuując niejako sprawdzoną już strategię współpracy, choć tym razem zamiast jednego producenta muzyki mamy ekipę Killing Skills. Chciałoby się rzecz - starzy dobrzy znajomi z polskiej rapgry. A Hades? Czy udało mu się wejść ponownie o poziom wyżej w stosunku do, umówmy się, świetnej "Czasoprzestrzeni"? Jak na tle Emade wypadli Holendrzy wsparci przez Ostrego? Od takich, jak również innych pytań, autorzy "Świattła" nie uciekną.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-01-21 09:33 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy teledysk promujący album "Świattło" warszawskiego rapera Hadesa. Utwór "Lew" został wyprodukowany przez Killing Skills, a za video odpowiada ekipa WOW Pictures. Na gramofonach rapera wsparł DJ Kebs.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-01-16 16:22 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Materiał został w całości wyprodukowany przez Holendrów z ekipy Killing Skills, a za dodatkowe akcenty muzyczne odpowiedzialny jest DJ Kebs. Gośćmi na albumie są O.S.T.R., Grubson, Ras, Sacha Vee, Sztoss oraz Million Marek.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-30 14:21 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

"Zimna krew 2.0" to drugi singiel z najnowszego album Hadesa - "Świattło". Gościnnie w numerze wystąpił O.S.T.R., a refren swoim wykonaniem uświetniła Sacha Vee. Za produkcję kawałka, jak i całego albumu odpowiada ekipa Killing Skills. Premiera albumu "Świattło" zaplanowana jest na 27 stycznia 2017 roku.

video
dodano: 2016-12-06 17:11 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

"Świattło" to trzeci solowy album Hadesa, który ukaże się 27 stycznia 2017 roku. Pierwszym singlem promującym płytę jest numer "Tylko Ty", do którego na kanale Prosto pojawił się teledysk. Materiał został w całości wyprodukowany przez Holendrów z ekipy Killing Skills, a za dodatkowe akcenty muzyczne odpowiedzialny jest DJ Kebs. Gośćmi na albumie są O.S.T.R., Grubson, Ras, Sacha Vee, Sztoss oraz Million Marek. Oprócz pierwszego klipu znamy też cover art i tracklistę "Świattła".

wydarzenie
dodano: 2016-10-21 17:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W weekend 21 - 22 października odbędzie się w Łodzi Bronx Hip-Hop Festival 2016. Na imprezie wystąpią m.in. O.S.T.R, VNM, Zeus, W.E.N.A., JWP czy Sarius, a część koncertową gościć będzie Klub Wytwórnia. Innymi atrakcjami będą warsztaty DJ'skie, capoeiry, graffiti, zawody breakdance oraz spektakle improwizowane.

wydarzenie
dodano: 2016-03-09 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy marcowego koncertu Gang Starr Foundation w Warszawie ogłosili już 2 supporty. Przed Afu-Rą, Jeru The Damaja i Big Shugiem zagrają Hades oraz Antone z Play More Records. Bilety w tej chwili są dostępne z drugiej puli w cenie 35 złotych.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-02-03 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Rozpoczęła się przedsprzedaż albumu "Nareszcie" zespołu Flaszki i Szlugi, który ukaże się nakładem QueQuality w formie nielegala. Jednocześnie dzisiaj w sieci ukazał się singiel z płyty zatytułowany "Nie chłam" z gościnną zwrotką Hadesa.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-12-07 20:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W piątek w Warszawie działo się naprawdę dużo. Publikowaliśmy Wam już fotorelację z 19 urodzin JWP, jednak tego samego dnia miał miejsce też inny duży koncert - w Arenie Ursynów odbyła się impreza o nazwie Hip-Hop Fest, a na scenie pojawili się O.S.T.R, Taco Hemingway, Hades i Otsochodzi a także Fly High BreakDance School. Sprawdźcie zdjęcia z tej imprezy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-30 21:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Niecałe pół roku od wydanego wspólnie z Narodowym Centrum Kultury albumu Sokół / Hades / Sampler Orchestra – „Różewicz – Interpretacje”, mamy przyjemność zaprezentować wam winylową edycję tego wyjątkowego projektu, którą już możecie kupić na prosto.pl.

wydarzenie
dodano: 2015-11-18 23:09 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do line-up'u hucznych 10. urodzin najstarszej warszawskiej audycji hiphopowej dołączyli ostatni goście. Swoją obecność 20 listopada na scenie klubu 55 potwierdzili: Hades, Numer Raz, PRO EBT, Kiki Krajnik, DJ DTL oraz DJ Beredson. Tym samym dołączyli oni do szerokiego grona potwiwerdzonych wcześniej: Vienia, Bilona, Pyskatego, Empirii Mor W.A., HZD/Hazzidy, Parzela, Łysonżiego Dżonsona, Flinta, WSZ-a, CNE oraz DJ-a Grubaza. Partnerem głównym imprezy został SnowShow.pl, organizator wyjazdu "Hip-Hop Week".

Strony