Kaczor

Kaczor

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-03-26 19:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Kaczor i Pih, reprezentanci kolejno Poznania i Białegostoku, połączyli siły w EREM Studio. Efektem ich pracy ma być EP-ka wydana do czasu wakacji. Na swoim fanpage'u Kaczor dał fanom szansę usłyszenia snippetu z tego projektu.

Tagi:
kategorie: Audio, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-10 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Ten Typ Mes, Kaczor, Kuba Knap, Pezet, Ras Luta, Paluch, JNR czy KaeN - tacy wykonawcy pojawiają się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Moja Walka. Mamed Khalidov" Sylwestra Latkowskiego. Soundtrack wyprodukowany przez duet White House Records ukaże się 23 listopada tego roku i jest już dostępny w preorderze. Sylwester Latkowski, kontrowersyjny reżyser znany choćby z takich dokumentów jak "Blokersi" czy "Gwiazdor", tym razem zrealizował film o kulisach kariery, wzlotach i upadkach mistrza KSW w wadze średniej - Mameda Khalidova. Pokazuje także od kulis historię MMA w Polsce.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Video
dodano: 2016-10-19 15:49 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Drugi vlog z trasy "061 Tour" zabiera nas za kulisy próby, którą przeprowadzają DGE, Sheller, Kaczor, Qlop oraz DJ Soina. Tym samym fani mogą dowiedzieć się, jakie kawałki będzie można usłyszeć na najbliższych koncertach.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-25 12:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Na niedzielę otrzymujemy nowy klip od Kaczora i Peja "Gorszy Sort". Dwie legendy poznańskiej sceny wzięły na warsztat polityków oraz obecną sytuację w kraju. Gorzkie słowa na klasycznym bicie The Returners to kolejny singiel z nadchodzącego albumu Kaczora "Ostatni Bastion" którego premiera już 30 września.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-01 18:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przed nami premiera nowego klipu Kaczora, do utworu “Nauka” który promuje nadchodzący album “Ostatni Bastion”. Razem z klipem, startujemy także preorder trzeciego, solowego albumu weterana poznańskiej sceny rapowej, członka legendarnej grupy Killaz Group, Kaczora.

"Najnowsze dzieło Gracza z Numerem Pierwszym  to muzyczna, wybuchowa mieszanka od czołowych producentów w kraju. Ten mix klasyki oraz współczesnych brzmień w połączeniu z nawijką Kaczora sprawdza się doskonale. Tematycznie album jak zawsze w przypadku rapera opisuje rzeczywistość, Kaczor dotyka tematu nienawiści, zależności międzyludzkich, traktuje o upadku człowieka, a zarazem porusza tematy bardzo osobiste jak choćby w numerze "Antek" w którym ostatecznie rozlicza się z przeszłością. Na płycie nie zabraknie także braggowych numerów bitewnych, a to wszystko okraszone scratchami czołowych Djów w kraju oraz świetnych wersów zaproszonych przez artystę gości." - czytamy w info prasowym.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-09 15:08 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Jeśli chcecie wystąpić w teledysku obok Palucha, Kaczora i Kaliego w polskiej wersji "All The Way Up" - hitu, który wypuścili w tym roku Fat Joe oraz Remy Ma - będzie ku temu okazja 19 lipca na poznańskim Placu Wolności, a następnie pod halą Arena. Premiera polskiego remixu wkrótce.

video
dodano: 2016-06-24 15:07 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Utwór "Miasto Nas Wciąga" zapowiada nadchodzący album Kaczora "Ostatni Bastion" który ukaże się jesienią nakładem Szpadyzor Records. W teledysku można zobaczyć między innymi Matyldę Wielgosz, czyli Playmate Roku polskiej edycji Playboya. Realizacją klipu zajęło się Smoła Studio.

Tagi:
dodano: 2016-03-28 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

2 września tego roku będzie miala miejsce premiera "Mixtape'u vol. 5" DJa Decksa. Płyta ukaże się nakładem Fonografiki. Przypomnijmy, że na płycie gościnnie udzielili się: Paluch, Cira, Poszwix, Bezczel, Obywatel MC, Brahu, RDW, Małach/Rufuz, Koras, Fu, Juras, Pono, Kuba Knap, Stasiak, Ten Typ Mes, KęKę, Lukasyno, Kali, Ero, Kosi, Ry23, Śliwa, Gandzior, VNM, Kaczor, Oxon, Słoń, Sarius, Pyskaty, Sokół, Pih, O.S.T.R. i Kroolik Underwood. Z kolei 7 października tego roku w Arenie w Poznaniu odbędzie się impreza promująca to wydawnictwo - jako gwiazda wieczoru zagra Fat Joe. Poniżej sprawdzicie video-zapowiedź koncertu nagraną przez rapera.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-29 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Sprawdźcie nowy klip Kaczora do numeru "A.M.S." z nadchodzącego wielkimi krokami albumu "Ostatni Bastion". Za produkcję bitu odpowiedzialna jest ekipa soSpecial, skreczami zajął się Dj Decks a teledysk skręciła i zmontowała grupa Bassmedia.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-10 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kaczor feat. Kajman "A Na Imię Mam..." (Snow Video)

MVP Records wraz z MVP Wear prezentują najnowszy klip Kaczora do numeru "A Na Imię Mam..." w którym gościnnie udzielił się Kajman. Bit wyprodukował duet producencki White House a scratchami zajął się Dj Soina.

Tagi:
video
dodano: 2015-04-10 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Duet producencki Steel Banging dzieli się ze słuchaczami kolejnym klipem. Tym razem obraz powstał do utworu "Umiejętności", gdzie gościnnie udzielili się Kaczor, Pih i Chives. Numer promuje album "Dwie strony świata", który swoją premierę będzie mieć 15 maja. Preorder zamówisz na www.preorder.pl.

kategorie:
dodano: 2015-04-08 15:55 przez: djsoinabooking (komentarze: 0)

Koncert promujący najnowszy materiał poznańskiego rapera KACZORA "Most na rzece odkupienia"

Tagi:
video
dodano: 2015-04-04 20:12 przez: Maciej Sulima (komentarze: 17)

Na tę kooperację słuchacze czekali bardzo długo. I doczekali się, bowiem otrzymujemy "Magazynek". Na minimalistycznie brzmiącym bicie od Tasty Beatz swoje linijki położyli Gural i Kaczor. Dołóżmy do tego klimatyczny klip i otrzymujemy świetny track. Obraz znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-02 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kaczor - "3210"

Kaczor prezentuje street video do numeru "3210" z albumu "Most Na Rzece Odkupienia". Produkcją bitu oraz scratchami zajął się duet The Returners a za realizację teledysku odpowiada ekipa Bassmedia.

video
dodano: 2014-11-20 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kaczor - "Historia Jakich Wiele"

MVP Records oraz SSG prezentują najnowszy klip z albumu "Most Na Rzece Odkupienia". Numer ukazuje ciemną stronę dzieciństwa artysty i jest swoistym rozliczeniem Kaczora z przeszłością. Bit wyprodukowali Kriso i Gaca Steel Banging, a realizacją klipu zajęła się ekipa Bassmedia.

Strony