Rogal DDL

Rogal DDL

video
dodano: 2018-03-16 12:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Hitowe numery i klasyczne klipy nieraz kryją w sobie wyjątkowe historie. Pomysły, praca nad powstawaniem, ciekawostki związane z odbiorem. Jesteście ciekawi jak artyści wspominają swoje najlepsze utwory, począwszy od najnowszych przebojów a kończąc na kultowych klipach sprzed lat? Z pomocą przychodzi nasz nowy cykl "Didaskalia".

W trzecim odcinku jedna z bardziej zakręconych i tajemniczych kooperacji ubiegłego roku - zderzenie stylówek Sariusa i Rogala zaowocowało numerem surowym, mocnym i zaskakująco hitowym. Jak wyglądały kulisy powstawania numeru, którego losy wahały się do ostatniej chwili? Posłuchajcie co do powiedzenia mają Sarius i Gibbs...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-28 14:54 przez: Step Records (komentarze: 4)

Step Records przedstawia pierwszy teledysk promujący nadchodzący legalny debiut Rogala DDL. Za produkcję numeru "Bajka" odpowiada sam DDL, a video to dzieło ekipy Bornvision. Album "ANtY" pojawi się na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-27 13:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

Warszawski raper, po doskonale przyjętych w podziemiu nielegalach i albumie "EEEROR" w składzie AAAWARIA, skupił się na pracach nad swoją solówką. "ANtY", bo taki tytuł będzie nosił jego album, ukaże się na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku za pośrednictwem Step Records.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-19 16:45 przez: Step Records (komentarze: 0)

Przed nami czwarty teledysk promujący album Michrusa pt. "Władcy Swoich Cieni". W numerze "Jad" gościnnie udzielił się Rogal DDL, a za jego produkcję odpowiada Poszwixxx. Video to dzieło ekipy Bornvision. Płyta "Władcy Swoich Cieni" pojawi się na rynku 9 marca bieżącego roku, a na stronie preorder.pl trwa przedsprzedaż albumu w wersji deluxe - krążek wraz z autografem artysty, trzema bonusowymi utworami oraz wlepkami i plakatem znajdziecie pod adresem http://bit.ly/Michrus_zamow_album.

video
dodano: 2018-02-12 16:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Reprezentant BOR prezentuje drugi singiel z nadchodzącego albumu "Nemezis". W kawałku "Wiem, wiem", na klasycznym bicie Mario Kontrargumenta, w nietypowym dla siebie BPM-ie udzielił się Rogal DDL. Realizacją wideo zajęła się grupa filmowa Punkt Widzenia Studio.  Nagrań dokonano w Nieustraszeni Łowcy Dźwięków Studio w Krakowie. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-11 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Rogal DDL i Fazi puszczają klip z EP-ki "To koniec". Track "Nasniedogoniat" wyprodukowany został przez Rogala. Teledysk to dzieło Bornvision.

dodano: 2017-11-03 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

kategorie:
dodano: 2017-11-01 21:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowy album Rogala DDL. Wersja fizyczna pojawi się w listopadzie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-29 17:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Wspólna EP-ka Rogala DDL i Faziego "To koniec" ukaże się w Wigilię.

Płyta ukaże się nakładem Kamikaze Label. Na albumie ma być sześć utworów. Tytuły pięciu z nich są już znane: "2KiLo, "FUCKSYSTEM" "Nasniedogoniat, "Domokrążca" oraz "Kurwiska".

dodano: 2017-10-29 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

W nocy niespodziewanie do sieci trafił odsłuch płyty Rogala DDL "NIELEGAL217". Cały album można odsłuchać na oficjalny kanale Rogala. Gościnne zwrotki dograli: Sarius i Marcinek 3z. Rogal DDL ogłosił również, że wyda z Fazim EP-kę "To koniec".

dodano: 2017-10-27 14:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Rogal DDL na swoim fanpage'u poinformował o dacie premiery "NIELEGAL217" i EP-ce z Fazim.

video
dodano: 2017-10-26 18:54 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Dostaliśmy czwarty singiel promujący nadchodzący krążek Sariusa "Antihype". Utwór "NajsHajs" wyprodukował duet Gibbs i DDL (od 3:58) a gościnnie udzielił się w nim Rogal DDL.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-10-25 14:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 4)

Major SPZ - raper, którego możemy kojarzyć ze współpracy ze Stoprocent ostatecznie związał się w z wytwórnią Step Records. W rozmowie z WuDoo News powiedział: "Będę szedł do Step Records, tam mam bardziej wolną rękę."

kategorie:
dodano: 2017-10-02 11:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

 

W jego skład wchodzi trójka raperów: Rogal DDL, Olo i Scroot. Artyści razem tworzą bezkompromisowe utwory, które w mocny i dobitny sposób ukazują charakter miejskiego folkloru. Ich pierwszy, wspólny album to 13 kawałków, składających się na realia życia w dzisiejszych czasach - w czasach hedonizmu, presji i źle rozumianego konsumpcjonizmu. Do trójki gospodarzy na płycie dołączyła duża liczba utalentowanych gości, m.in.: Rest Dixon37, Parzel, Kobik, Bas Tajpan, Major SPZ, Harpi M.U.R czy Pęku. Za produkcję całego albumu odpowiada uznany na scenie NWS, a odpowiednie scratche i cuty zadbał DJ Gondek.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-06 19:35 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Niedawno sporym echem odbił się opublikowany również u nas news pt Rogal DDL: "Byłem w psychiatryku, popierdoliło mi się od dragów". Informacja, którą podaliśmy dalej za Glamrapem okazała się jednak nie być do końca prawdziwą, co wyjaśnia Rogal w nowym numerze.

Tagi:

Strony