Rogal DDL

Rogal DDL

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-06 19:35 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Niedawno sporym echem odbił się opublikowany również u nas news pt Rogal DDL: "Byłem w psychiatryku, popierdoliło mi się od dragów". Informacja, którą podaliśmy dalej za Glamrapem okazała się jednak nie być do końca prawdziwą, co wyjaśnia Rogal w nowym numerze.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-19 18:38 przez: Kontakt (komentarze: 16)

Z uwagi na barwny wizerunek i niecodzienne teksty Rogal DDL stał się w ostatnim czasie jedną z głośniejszych ksywek na ulicznej scenie. W trakcie ostatniego koncertu w Warszawie, na który nie dotarł słyszeliśmy hasło #freerogal - wiadomo już z czym było związane i z czego wynikła jego nieobecność.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-04-05 20:39 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Opolska wytwórnia stawia na wyrazistych artystów w swoich szeregach, stąd zakontraktowanie warszawskiej ekipy AAAWARIA nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Rogal DDL, Olo i Scroot pracują obecnie nad swoim legalnym debiutem, który ukaże się nakładem Step Records w drugiej połowie tego roku. Już jutro na kanale Step Records pojawi się pierwszy klip zapowiadający ten materiał. Video powstało do utworu "Dzwoń", wyprodukowanego przez znaną ze współpracy z Bonusem RPK i Ciemną Strefą ekipę NWS.