DJ Kebs

DJ Kebs

video
dodano: 2018-03-12 19:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Premiera już 13 kwietnia! Z tej okazji już teraz możemy obejrzeć najnowsze video do utworu "Wielkie rzeczy"

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-12 17:58 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Krążek zawiera 14 premierowych kompozycji, które zabierają słuchacza w podróż po różnych klimatach i stylach muzycznych. Pomimo różnorodności utwory składają się w spójną całość. Za warstwę muzyczną odpowiada DJ Kebs, a za teksty i rap znany m.in. z ekipy Hurragun, czy współpracy z DJ Epromem - Sensi.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-07 23:17 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

APP, czyli duet raper - Sensi i producent - DJ Kebs zasilili szeregi Prosto Label. Wspólna płyta „Nie zapomnij nakarmić psa” trafi do sprzedaży w połowie kwietnia.

video
dodano: 2018-02-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Utwór "Pokolenia" to efekt wspólnych prac w ramach specjalnej edycji warsztatów Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa, poświęconych 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

video
dodano: 2017-08-24 16:53 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafiła dziś (24.08) 1. wideozapowiedź nowej płyty Młodego. Raper kojarzony głównie z Heavy Mental i KRS-One'em prezentuje singiel pt. „Ludzie na miarę”. – Mój 2. solowy album będzie utrzymany w cięższym klimacie. Muzycznie „Stres” (1. singiel z płyty – przyp. red.) i „Ludzie na miarę” to w sumie najlżejsze numery – zdradza artysta.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-23 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Martyn ESM (a właściwie Martyn Jakubowski) reprezentuje iławską oraz łódzką scenę rapową od 2005 r. Obecnie pracuje nad solową płytą pt. "Taki Sam Jak Ty". Prywatnie pracuje jako specjalista terapii uzależnień w Ośrodku Monar, a także jako streetworker, prowadząc ze swoimi podopiecznymi warsztaty z freestyle'u i realizując ich wokale w studio. Przez kilka lat zatrudniony jako wychowawca w jednym z łódzkich domów dziecka, w którym angażował podopiecznych w muzykę, prowadząc z nimi zajęcia z zakresu arteterapii. Inicjuje również spotkania z przedstawicielami polskiej sceny hip-hop w różnych placówkach wychowawczych. Poniżej możecie sprawdzić trzeci klip promujący płytę "Taki Sam Jak Ty". Gościnnie w utworze pojawił się DJ Kebs, natomiast za produkcję odpowiada Pawko Beats z ekipy Pasjonaci. Za klip odpowiada Forest Grandfather.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-10 20:56 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Aljazeera" to piąty singiel i zarazem drugi klip promujący debiutancki album duetu Mosad/Kocur "Ludzie Roboty Systemy", którego premiera miała miejsce we wrześniu zeszłego roku. O skrecze i cuty w numerze zadbał Dj Kebs. Album dostępny na www.marathonbrothers.pl.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2016-01-28 14:58 przez: Soulcitywarsaw (komentarze: 0)

Kolejny raz spotykamy się na urodzinach rubasznego reprezentanta Alkopoligamii - Dj’a Hubsona. W tym roku przypada mu okrągła rocznica, bo następuje tzw. „zmiana kodu” czyli TRÓJKA z przodu. Tak, ten stary dziad obchodzi 30-ste urodziny. Tym razem Hubson zrezygnował z organizowania koncertów i nieco zmienił formułę swojej uroczystości. 

kategorie:
dodano: 2015-09-16 01:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

The Next Episode” to nowy cykl imprez, który zawitał do klubu "Magazyn". Na imprezach występować będą czołowi przedstawiciele rodzimej sceny hip-hopowej.

25 września (piątek) świętować będziemy kolejny urodziny strony Vinyle Reda. Impreza odbędzie się w katowickim klubie "Magazyn" w centrum Katowic na ulicy Mariackiej 18. W tym dniu wystąpi dla Was Hades i Dj Kebs, bifor jak i after zagra Dj Roka

start: 21:00 Bilety 10zł, po godzinie 22 - 15zł.

video
dodano: 2015-07-23 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Niedawno ruszył preorder debiutanckiej płyty składu PRO EBT, a teraz dostajemy pierwszy teledysk promujący ten projekt. W numerze "BOMBIDIBIDI" gościnnie dograli się Ero oraz Miki, a skrecze dorzucił DJ Kebs.

Tagi:
video
dodano: 2015-05-26 15:53 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip promujący ostatni solowy album Hadesa - "Czasoprzestrzań". Teledysk do utworu "Robo Ty" został wyprodukowany przez Oesvidyo. Za bit odpowiedzialny jest Emade, skrecze - DJ Kebs. Klip w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-05-22 10:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

W.E.N.A., O.S.T.R., Quiz, DJ Grubaz, DJ Kebs, DJ Haem prezentują winyl Green "BiL"

Winyl Green "Buntownicy i Lojaliści" to efekt współpracy wytwórni Aloha Entrertainment oraz wydawnictwa Polishvinyl. Elegancko wydany krążek trafił na rynek w mocno limitowanym, numerowanym nakładzie 200 sztuk, można zamawiać go na www.polishvinyl.com oraz na www.alohasklep.pl.

video dnia
dodano: 2014-12-08 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Luxon - Shame - feat. O.S.T.R., Hades, Torae, DJ Kebs

Dlaczego: "Audioactive Dreams" (preorder) to pierwsze EP producenckie Luxona. Jest to zbiór 5 premierowych utworów, które są ukłonem w stronę klasycznego hip hopu wzbogaconego o żywe instrumenty. Do udziału w projekcie zostali zaproszeni zarówno goście z naszej rodzimej sceny hip hopowej, jak i artyści z zagranicy. Gościnnie na płycie pojawiają się Hades, JWP, Pyskaty, O.S.T.R., MC Melodee, Reks, Termanology, Torae. Swoimi popisami na gramofonach utwory wzbogacili DJ Kebs i DJ Steez. W najnowszym singlu słyszymy duet HAOS oraz Torae.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-12-06 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 14)

Wielka rzesza słuchaczy po średnio udanym "HAOSie" i naprawdę kiepskiej tegorocznej kooperacji Hadesa z Rakiem (recenzja), spisała reprezentanta HIFI Bandy na straty. Przyznaję się bez bicia, że sam uważałem podobnie. Złe zdanie, jakie miałem, diametralnie zmieniło się w momencie, gdy skończyłem pierwszy odsłuch "Czasoprzestrzeni" z wielkim zdziwieniem na twarzy i jednocześnie pytaniem, dlaczego też Hadesa w podobnie wysokiej formie lirycznej próżno było szukać na wyżej wymienionych wydawnictwach. Może odpowiedź tkwiła w tym, iż trzeba było pójść na szereg kompromisów, które nie do końca przełożyły się na jakość? Powodów mogło być jeszcze więcej, jednakże nie o tym będzie ten tekst. Będzie bowiem o tym, że najnowsze dzieło Hadesa, wyprodukowane przez Emade i wsparte zza gramofonów przez DJ Kebsa jest piękną płytą. 

dodano: 2014-12-05 13:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Czasoprzestrzeń”  to drugi solowy album Hadesa (HIFI Banda, RH-), który tym razem połączył swoje siły z jednym z najwybitniejszych polskich producentów – Emade (Tworzywo Sztuczne, P.O.E.) oraz z DJ-em Kebsem (HIFI Banda, Spinlab). Efektem współpracy tych trzech artystów jest trzynaście utworów, które lirycznie oddają hołd starej szkole rapu. Bezkompromisowe i ostre wersy to zresztą styl, do którego przyzwyczaił swoich fanów Hades. Swój ślad zaznaczył również DJ Kebs, który wzbogacił bity wyborną porcją skreczy. To wszystko wkomponowane w niekonwencjonalne, czasami wręcz zaskakujące bity Emade sprawia, że "Czasoprzestrzeń" jest obowiązkową pozycją dla wymagających słuchaczy i fanów stylu Hadesa, a dodatkowym smaczkiem jest oprawa wizualna albumu, którą zaprojektował Mr Walczuk.

Strony