Sensi

Sensi

video
dodano: 2018-03-12 19:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Premiera już 13 kwietnia! Z tej okazji już teraz możemy obejrzeć najnowsze video do utworu "Wielkie rzeczy"

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-12 17:58 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Krążek zawiera 14 premierowych kompozycji, które zabierają słuchacza w podróż po różnych klimatach i stylach muzycznych. Pomimo różnorodności utwory składają się w spójną całość. Za warstwę muzyczną odpowiada DJ Kebs, a za teksty i rap znany m.in. z ekipy Hurragun, czy współpracy z DJ Epromem - Sensi.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-07 23:17 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

APP, czyli duet raper - Sensi i producent - DJ Kebs zasilili szeregi Prosto Label. Wspólna płyta „Nie zapomnij nakarmić psa” trafi do sprzedaży w połowie kwietnia.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-24 19:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Król Świata x Sensi - IFP - prod. Brat Jordah

IFP = Inne Fajne Props = Flaszki i Szlugi x Sensi
FiS: "Zaranie pomysłu to komentarze pod utworami FiS z płyty "Nareszcie". Wiele z nich ukazywało pozytywne zaskoczenie: "Inne, fajne, props", "propsuje za stylowe motzno tymbardziej ze tera wszystko monotonne", "dziwne (...) JEST REPEAT. POTWIERDZONE INFO". Nowe brzmienie Flaszek i Szlugów znalazło swoich odbiorców, którzy przebili się przez pierwsze zaskakujące wrażenie."

Sensi: "Kiedy posłuchałem roboczej wersji tego utworu od razu siadłem i napisałem swoją zwrotkę. Ten kawałek ma w sobie ogromną moc, a dla mnie osobiście stał się kolejnym krokiem, który przybliża mnie do oderwania sobie łatki z pleców i pokazania swoich umiejętności w nieco innej niż zazwyczaj konwencji. To dopiero początek, oczekujcie nieoczekiwanego."

kategorie:
dodano: 2015-01-27 14:52 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Jeżeli z rapem jesteś na Ty i akcje w stylu back in the days są dla Ciebie, musisz koniecznie nas odwiedzić. Wystąpią: niezawodny toruński zawodnik Małpa, król boom bapu Sensi, który został okrzyknięty nieślubnym synem Liroya oraz the most fresh Sarius - "mrówka, która poluje na słonie". Jeżeli myślisz, że ta trójca jest słabą zapowiedzią imprezy, nie boj się! Całą imprezę zagrzewać będzie beatbox, support, zimna wódeczka i Ty. Musisz być tam!

Tagi:
dodano: 2014-12-07 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“Po trasie koncertowej Sztigar Bonko / Sensi i wspólnie nagranym utworze, postanowiliśmy kontynuować współpracę w skali całego albumu. Efektem tego jest płyta "Boom Bap Boogie", która z mojej strony jest kontynuacją sztigarskich produkcji, czyli klimatu z lat 90tych. Wszystkie bity wyprodukowane na tę płytę wyszły z legendarnych maszyn jak SP 1200, Emulator II, Akai S950 czy MPC 2000 XL. Tłustość i dynamika oraz amerykański charakter brzmienia są dla mnie oczkiem w głowie. Wszystkie dźwięki na płycie dotknęły analogowego out boardu, a rejestrowane były na masteringowych taśmach magnetycznych. Cały proces rejestracji beatów, miksu i masteringu odbywał się w moim studio (Eprom Sounds Studio) a wokale rejestrowaliśmy w Trzaski Studio w Częstochowie oraz w Otrejbarwie u DJ Deszczu Strugi. Płyta w zamyśle miała być skoczna i energiczna. Tempa na ogół nie schodzą poniżej 100 bpm. Groove opiera się głownie na mocnych bębnach i linii basowej. Trzecim pełnoprawnym autorem płyty jest DJ Lem, który nie tylko odpowiada za większość scratchy i cutów, ale też udzielił się miejscami na mikrofonie." - tak swój najnowszy projekt z częstochowskim raperem Sensim zapowiadał DJ Eprom. Teraz pojawił się oficjalny odsłuch całości.

kategorie:
dodano: 2014-12-01 13:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy na koncert premierowy Boom Bap Boogie, czyli projektu Dj Eproma, Sensiego z gościnnym udziałem Dj Lema. Na scenie także: Matis (CENTRUMstrona), Mikser, DJ Gram (DIIL Gang).

--

video
dodano: 2014-11-26 00:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DJ Eprom & Sensi - 97' dobrze pamiętam - feat. DJ Lem

Staroszkolny klimat zarówno w muzyce jak w obrazie przynosi nam "97' dobrze pamiętam" czyli kolejny singiel promujący "Boom bap boogie", wspólny krążek DJ-a Eproma i Sensiego.

kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“Po trasie koncertowej Sztigar Bonko / Sensi i wspólnie nagranym utworze, postanowiliśmy kontynuować współpracę w skali całego albumu. Efektem tego jest płyta "Boom Bap Boogie", która z mojej strony jest kontynuacją sztigarskich produkcji, czyli klimatu z lat 90tych. Wszystkie bity wyprodukowane na tę płytę wyszły z legendarnych maszyn jak SP 1200, Emulator II, Akai S950 czy MPC 2000 XL. Tłustość i dynamika oraz amerykański charakter brzmienia są dla mnie oczkiem w głowie.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video live
dodano: 2014-09-30 01:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W dniu premiery albumu “Boom Bap Boogie” – 30 września zapraszamy na streaming występu DJ Eproma, Sensiego i DJ Lema na kanale youtube.com/asfaltrecords. Start 20.00

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-05 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

“Po trasie koncertowej Sztigar Bonko / Sensi i wspólnie nagranym utworze, postanowiliśmy kontynuować współpracę w skali całego albumu. Efektem tego jest płyta "Boom Bap Boogie", która z mojej strony jest kontynuacją sztigarskich produkcji, czyli klimatu z lat 90tych. Wszystkie bity wyprodukowane na tę płytę wyszły z legendarnych maszyn jak SP 1200, Emulator II, Akai S950 czy MPC 2000 XL. Tłustość i dynamika oraz amerykański charakter brzmienia są dla mnie oczkiem w głowie. Wszystkie dźwięki na płycie dotknęły analogowego out boardu, a rejestrowane były na masteringowych taśmach magnetycznych. Cały proces rejestracji beatów, miksu i masteringu odbywał się w moim studio (Eprom Sounds Studio) a wokale rejestrowaliśmy w Trzaski Studio w Częstochowie oraz w Otrejbarwie u DJ Deszczu Strugi. Płyta w zamyśle miała być skoczna i energiczna. Tempa na ogół nie schodzą poniżej 100 bpm. Groove opiera się głownie na mocnych bębnach i linii basowej. Trzecim pełnoprawnym autorem płyty jest DJ Lem, który nie tylko odpowiada za większość scratchy i cutów, ale też udzielił się miejscami na mikrofonie." - tak swój najnowszy projekt z częstochowskim raperem Sensim zapowiada DJ Eprom, a poniżej możecie sprawdzić tracklistę, filmik zdradzający kulisy powstania albumu oraz link do zamówienia płyty w Asfaltshopie.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-07-05 13:00 przez: RHW Artists (komentarze: 0)

Organizatorzy The Wall Warsaw Hip-Hop Festival ujawnili nowe informacje, dotyczące koncertowej części święta kultury hip-hop, jakie odbędzie się 12 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Pierwsze występy na głównej scenie rozpoczną się o godz. 16:00. W ramach showcase'ów rapowych wytwórni płytowych wystąpią:

kategorie:
dodano: 2014-03-10 20:30 przez: Backstage Wrocław (komentarze: 0)

Już 13 marca CentrumStrona i Sensi/DjLem zaprezentują się na scenie wrocławskiego klubu Backstage Wrocław! 

BILETY:
15zł (rezerwacja mejlowa: boombaptour@gmail.com / imię, nazwisko + ilość biletów)
25zł (dzień koncertu)

Słuchacz Dobrego Rapu nie jest taki, żeby nie mieć czasem ochoty na powrót do lat, w których jego ulubiony gatunek muzyczny przeżywał swój najpełniejszy rozkwit. Dwie częstochowskie ekipy postanowiły Słuchaczowi Dobrego Rapu taki właśnie powrót umożliwić..

video
dodano: 2013-10-24 22:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 3)

Sztigar Bonko "Poli Ci sie morda" feat. Sensi

Sprawdźcie najnowszy kawałek Sztigara Bonko (DJ Eprom) tym razem z gościnnym udziałem Sensiego (Tabasko Nagrania). Chłopaki ruszają wkrótce w trasę koncertową:

dodano: 2013-06-11 22:33 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Sensi "Słaby Punkt" ft. Green, Hades, prod. O.S.T.R. dla Tabasko Nagrania (HD)

Przedstawiamy kolejny klip promujący płytę solową reprezentanta składu Hurragun - Sensiego. Produkcją albumu "Full Flavour" zajął się O.S.T.R. Za skrecze i cuty odpowiada DJ Lem. Premiera płyty 11 czerwca 2013 nakładem Tabasko Nagrania. Ten nowy sublabel w dystrybucji Asfalt Records pomagać będzie nowym i młodym artystom polecanym przez O.S.T.R. "Utwór dedykujemy wszystkim sportowcom, którzy reprezentują Święte Miasto, a w szczególności Dospel CKM Włókniarz, Raków, AZS i RCC. Pokój!" - tak o swoim najświeższym klipie wypowiada się jego autor.

Tagi:

Strony