Frosti Rege

Frosti Rege

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-03-16 15:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Prezentujemy kolejny singiel od Frostiego Rege. Do sieci trafiło audio utworu nagranego z Malikiem Montaną! "Winna jest bieda" już teraz przed Wami...

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2018-03-15 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 6)

Prosto Label konsekwentnie kontraktuje młodych zawodników z szeroko rozumianego nurtu ulicznego, mających sporych rozmiarów fanbase i atuty muzyczne ku temu, by móc zrobić poruszenie na scenie. Niedawno tego rodzaju artystami byli chociażby Małach i Rufuz, teraz nadszedł czas na powiew nowoczesnego podejścia do muzyki i młodzieńczej energii, jakie prezentuje Frosti Rege. Nie wiem czy wiecie, ale "Young Midas" to nie jest jedyny materiał, jaki reprezentant stołecznego miasta Warszawy wypuścił w ostatnim czasie. W zeszłym roku otrzymaliśmy "Jima Starka", "SP. ZOO EP" i dwa inne nielegale, które możecie odnaleźć na bandcampie rapera. Wracając zaś do legalnego debiutu Frostmena - dostaliśmy dobry muzycznie produkt z potencjalnymi koncertowymi hitami, wpadającymi w ucho refrenami, jednakże nie zapominając przy tym o w pełni bezkompromisowej warstwie lirycznej. Przed wami Młody Midas.

video
dodano: 2018-03-13 18:45 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip Frostiego Rege do numeru "Koledzy". Singiel promuje album "Young Midas", którego premiera sklepowa będzie miała miejsce w najbliższy piątek!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-05 18:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip najmłodszego reprezentanta Prosto Label - Frostiego Rege. Numer „Nowe Skoki” z gościnnym udziałem Szpaka promuje zbliżający się wielkimi krokami debiutancki krążek Frostiego - „Young Midas”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-16 14:40 przez: Kontakt (komentarze: 14)

Dopiero co zastanawialiśmy się czy ktoś jeszcze dołączy do trwającego beefu - i zrobił to nowy nabytek Prosto Label, Frosti Rege, atakując Bedoesa...

kategorie:
dodano: 2018-01-31 19:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Young Midas” to debiutancki album najnowszego, a zarazem najmłodszego artysty Prosto Label - Frostiego Rege. Płyta utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, zachowuje przy tym swój uliczny sznyt, z którym utożsamiany jest Frosti. Jak tłumaczy to sam artysta: „Ten album jest jak książka, którą należy czytać od początku do końca, ma wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Jest to zapis mojego ostatniego pół roku życia z wyraźnymi adnotacjami do przeszłości”. Na krążku znajduje się osiemnaście premierowych numerów, które zostały wyprodukowane przez czołowych producentów nowej fali brzmienia m.in. 2K, GeezyBeats, Ka-meal, Pixa, OLEK, VBS, Niski.

dodano: 2018-01-31 18:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Young Midas” to debiutancki album najnowszego, a zarazem najmłodszego artysty Prosto Label - Frostiego Rege. Płyta utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, zachowuje przy tym swój uliczny sznyt, z którym utożsamiany jest Frosti.

Jak tłumaczy to sam artysta: „Ten album jest jak książka, którą należy czytać od początku do końca, ma wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Jest to zapis mojego ostatniego pół roku życia z wyraźnymi adnotacjami do przeszłości”. Na krążku znajduje się osiemnaście premierowych numerów, które zostały wyprodukowane przez czołowych producentów nowej fali brzmienia m.in. 2K, GeezyBeats, Ka-meal, Pixa, OLEK, VBS, Niski.

dodano: 2017-12-18 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Frosti Rege, czyli nowy artysta w Prosto Label nie zwalnia tempa! W sieci pojawił się właśnie nowy numer „rockstar (remix), który jest własną interpretacją amerykańskiego hitu „rockstar” autorstwa Post Malone i 21 Savage.

video
dodano: 2017-12-13 16:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Frosti Rege to warszawski raper reprezentujący ekipę Spółka ZOO, 21-letni MC jest najmłodszym jak do tej pory artystą, który zasilił szeregi Prosto Label.

Znaki rozpoznawcze Frostiego to bezkompromisowe teksty, często wkomponowane w melodyjne brzmienie. Sam artysta tłumaczy to w następujący sposób: „Robię taki rap, na jakim się wychowałem, ale z nowym muzycznym sznytem”.

Tagi: