Biak

Biak

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-10 19:25 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił dziś (10.08) 1. klip zwiastujący nową płytę Skorupa (MC) & JazBrothers (producenci). W utworze i teledysku pojawiają się raperzy: Kuba Knap i Biak. – Zwrotkę i refren miałem już wcześniej. Później, przy okazji spotkania, okazało się, że Kuba i Biak są idealnym uzupełnieniem pomysłu na ten utwór – mówi Skorup

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2016-07-20 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przez blisko dekadę sumiennie zaznaczali swoją obecność na polskiej scenie rapowej. Szerszej publiczności dali się poznać, zawiązując wraz z Młodym MD kolektyw Heavy Mental. Udzielali się w wielu produkcjach czołowych polskich artystów. Jednocześnie gościli w dziesiątkach undergroundowych projektów. Zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz. Po dobrze przyjętej płycie „Heavy Mental” w końcu przyszedł czas, by pokazać światu wynik współpracy jednego producenta z jednym raperem - sprawdźcie naszą rozmowę z Biakiem i HWR'em odnosnie ich wspólnego albumu "The Winners"!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-11 09:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na sklep.maxflo.pl i dwanasciecali.pl ruszyła przedsprzedaż fizycznej wersji albumu Biaka i HWR-a „The Winners”. Zamawiając go w preorderze możecie liczyć na autografy artystów i dostawę krążka dzień przed premierą. A ta wypada 16.04, czyli w święto Record Store Day. Edycja jest mocno limitowana.

Tagi:
video
dodano: 2016-03-17 11:42 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kanale MaxFloRecTV pojawił się nowy klip Biaka & HWR-a. Towarzyszy on utworowi pt. „Mój hip hop”. Nakręcony został w rodzinnym mieście artystów - w Gliwicach. Wideo promuje płytę „The Winners”, która ukazała się na początku tego roku. Za reżyserię, montaż i zdjęcia do poniższego klipu odpowiada firma BC Records. Autorem bitu jest oczywiście DJ HWR. „Mój hip hop” nie brzmiałby jednak tak charakterystycznie, gdyby nie DJ Eprom. Dokonał on miksu i masteringu tego utworu, jak i całego albumu, przy użyciu analogowych maszyn oraz taśmy.

Tagi:
dodano: 2016-02-01 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na youtube'owy kanał wydawnictwa muzycznego MaxFloRec do odsłuchu trafił album duetu Biak & HWR. W wersji cyfrowej album zamówić można m.in. na sklep.maxflo.pl. Za warstwę muzyczną całości odpowiada DJ HWR. Wśród gości na płycie znaleźli się: Lilu, Rakraczej, Kotzi, Uka, Młody MD oraz członek legendarnej, kalifornijskiej grupy Tha Alkaholiks, J-Ro. DJ-a HWR-a wsparli natomiast: DJ Kostek i DJ Eprom. Drugi z nich dodatkowo nadał płycie charakterystyczne brzmienie, miksując i masterując ją przy użyciu analogowych maszyn oraz taśmy.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-22 17:48 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W serwisie Tidal posłuchać można już wspólnej płyty Biaka i HWR-a. W cyfrowej wersji można ją zamówić na sklep.maxflo.pl. Jak mówią sami artyści, album jest wierny klasycznemu brzmieniu lat 90. Oficjalna premiera krążka już 29.01 na kanale MaxFloRecTV. Prezentujemy tracklistę i okładkę płyty.

Tagi:
dodano: 2015-12-29 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na dziś zebraliśmy najnowsze numery od naszych Młodych Wilków Biaka i JNRa, świąteczny klip od Siły Z Pokoju, nowe sztosy od Bałagana i Belmondziaka czy tracki od Trzy-Sześcia, ekipy ZDU, JodSena i Augustyna. Nową rzecz wypuściła także... Osa Da Gnoi.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-09-28 18:33 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafiły nowości od duetu Biak (MC) & HWR (producent). Premierowe utwory „Gotowy na wszystko” i „Saga” połączone zostały jednym obrazkiem. To już druga, po „The Winners” z gościnnym udziałem Lilu, propozycja muzyczna tych artystów na MaxFloRecTV. Autorem cutów i scratchy w utworach jest DJ HWR. Za realizację poniższej wizualizacji odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace of Art. Współproducentem „Sagi” jest Spetz (3s Studio, Irlandia). Mixem i masteringiem obu utworów zajął się ceniony DJ Eprom z Eprom Sounds Studio.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Biak x HWR - The Winners ft. Lilu (official video)

MaxFloRec prezentuje klip do utworu “The Winners” Biaka i HWRa z gościnnym udziałem Lilu. "The Winners" to wynik współpracy Biaka oraz działającego pod szyldem MaxFlo producenta HWRa. Za realizację video odpowiada Improbros.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-10-27 20:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy odsłuch utworu "Fundament" ze wspólnego projektu Chady i RXa. Gościnnie w nagraniu promującym album "Efekt Porozumienia" pojawił się skład Heavy Mental (Biak, Młody, DJ HWR). Premiera krążka 6 grudnia nakładem Step Records.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-09-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Góry wysokie" to kolejny numer z płyty Raka "System Crack". Na bicie Beat Sampras, gościnnie Kotzi i Biak. Album dostępny jest do zamówienia w Asfaltshopie pod TYM linkiem. Premiera 30 września.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-13 22:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Zeus pierwotnie nie planował odpowiadać na #Hot16Challenge - przesądziła nominacja od Sowy. Oprócz tego dostajemy zwrotki od Procenta, Kuby Knapa, HuczuHucza, Biaka, Nerwusa, Bu, Zetenwupe, Joteste, Meda MC, TMK aka Piekielnego, RyfyRi czy Obiego.

kategorie:
dodano: 2014-06-14 17:53 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ceny biletów:
10zł - PRZEDSPRZEDAŻ
15zł - W DNIU KONCERTU

Punkty sprzedaży biletów:
Stodoła Klub Muzyczny
12Cali VinylShop
Matshop.pl pod nr tel. 513-753-676 537-093-459

 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-29 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Solowy teledysk Bu do "Pókim Ruby", który niedawno prezentowaliśmy wam na popkillerze stał się zapowiedzią nowej solówki, która niebawem ukaże się nakładem MaxFloRecords. W rozwinięciu znajdziecie pełną tracklistę, a oto co na temat płyty napisał sam zainteresowany: "Drodzy Odbiorcy! Front okładki mojej, nadchodzącej solowej płyty pt.”BYK” zdążyłem już zaprezentować . Możecie mi wierzyć, że reszta digipacka w wykonaniu Marcina „Skont” Lorenczyka będzie równie kapitalna i bardzo urozmaicona. Projekt graficzny został wczoraj ostatecznie zaakceptowany, a materiał muzyczny, który zmiksował i zmasterował Puzzel już w poniedziałek oddany do tłoczni. Dokładny dzień premiery, na chwilę obecną niech zostanie niespodzianką ale można się go spodziewać w połowie lipca...

dodano: 2013-06-24 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Heavy Mental to ekipa, która równie dobrze mogłaby nazywać się "długi spłacone". Każdy z nich przez lata pracował w podziemiu, jeździł po każdej imprezie na której można było wbić na scenę i pokazać co ma się do zaprezentowania, montował materiały, szlifował styl... Młody z MeriDialu pierwszy album puścił jedenaście lat temu, w trakcie których pracował m.in. z O.S.T.R.'em, Fokusem, 3odą czy Chadą. Jeśli HWR nie grał jeszcze w jakimś mieście w Polsce, to znaczy, że nie ma tam rapowych imprez. Nasz zeszłoroczny Młody Wilk - Biaku to natural born MC, gość obdarzony nie tylko kozackim głosem i flow, ale również zdolnością do pisania wersów, które swoimi dwuznacznościami i wordplayem są na scenie zjawiskowe. Są efektem wieloletniej pracy w ramach TruKru, pracy u podstaw w Gliwicach, nawijania na scenach w całej Polsce.

Informacja o kontrakcie Heavy Mental w Szpadyzorze była dla mnie dowodem na to, że nawet w tak niewdzięcznej profesji jak MC/DJ istnieje jakaś sprawiedliwość. Oficjalny debiut chłopaków właśnie trafia na półki sklepowe, a wy możecie sprawdzić go sobie dzięki darmowemu odsłuchowi. Nie zapomnijcie tylko potem wybrać się do sklepu, bo kto jak kto, ale to trio zasługuje na oddanie szacunku ich pracy.

Strony