MaxFloRec

MaxFloRec

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2017-06-20 16:59 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Do sieci trafiła dziś (20.06) nowa wizualizacja w ramach odsłuchu płyty „Cyrk na qłq” Kleszcza & DiNO. Artyści prezentują kolejną „bajkę”, tym razem „o motylku”. Wideo powstało podczas medialnej trasy w ramach promocji krążka. Zobacz, jak Kleszcz & DiNO odreagowują pobyt w stolicy!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-19 16:54 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Producent składu MeriDialu, 1/3 grupy Heavy Mental, artysta solowy (album „4 takty”) i główny producent najnowszej płyty KRS-One'a – Młody. Dziś, 19.05, ten uznany beatmaker i raper dołącza do grona zawodników MaxFloRec. Pod tym szyldem wyda swój 2. solowy krążek. Pierwszy singiel zwiastujący album już na MaxFloRecTV!

video
dodano: 2016-02-24 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Był jednym z wyróżnionych raperów w konkursie „Feat. Christofer Luca”. Dwa jego utwory trafiły na mixtape „Experyment Underground”. Teraz na MaxFloRecTV AeSPe prezentuje swój najnowszy album i tym samym zasila szeregi MaxFloLabu. Płytę promuje singiel "Trzynasta pełnia księżyca", do którego powstał klip. Za jego realizację odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace Of Art.

Tagi:
video
dodano: 2014-12-12 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kleszcz, jeden z tzw. rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab, oficjalnie zakończył prace nad płytą. Krążek ukaże się nakładem MaxFloRec w pierwszych miesiącach 2015 r. Wprawdzie nie będzie to debiut rapera jako taki, ale z pewnością oficjalny debiut na polskim rynku fonograficznym. Producentem krążka jest DiNO, człowiek współodpowiedzialny m.in. za sukces złotej płyty „Rekontakt” Pokahontaz. - Utwór „Szukaj mnie”, do którego nakręciliśmy klip, opisuje emocje człowieka odczuwającego ogromną pustkę, stratę. To numer o kimś, kto bardzo chce znaleźć element nadający sens całej układance. Dla każdego z Was będzie mógł oznaczać co innego – zapowiada Kleszcz.

dodano: 2014-09-16 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na kanale MaxFloRecTV dostępny jest już pełny odsłuch najnowszego albumu Pokahontaz pt. "REVERSAL", którego premiera miała miejsce 20 sierpnia. Wytwórnia zaprezentowała także wrześniowy harmonogram koncertowy jej artystów.

video
dodano: 2014-07-24 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

MaxFloRec prezentuje drugi klip promujący album Jareckiego i BRK pt. "Punkt Widzenia" do numeru "Otwórz szeroko oczy". Gościnnie w utworze pojawia się Udoo. Realizacja klipu to dzieło AG Studio. Płytę Jareckiego i BRK możecie zamówić w sklepie MaxFlo.

wydarzenie
dodano: 2014-07-08 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 10. i 11. października tego roku w Rzeszowie na jednej scenie wystąpią m.in: GrubSon, Pokahontaz, Jarecki i BRK, Bob One czy K2. Reprezentanci MaxFloRec to jednak nie jedyni artyści, którzy zagrają w ramach kolejnej edycji ArtDeRue Festivalu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Reggae
dodano: 2014-06-05 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 7)

Nowa płyta GrubSona (zwiastun)

Wczoraj na kanale MaxFloRecTV pojawił się zwiastun nowego albumu GrubSona.Nowy singiel się piecze. Niebawem sami zobaczycie, co to jest za świrostwo. A już za parę miesięcy nowa płyta GrubSona i całej porytej, parchatej brygady – zapowiada sam artysta.

kategorie:
dodano: 2014-06-03 12:43 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Jarecki & BRK – PUNKT WIDZENIA

Nasza muzyka jest jak punkt widzenia – zmienna względem siedzenia – w tych słowach Jarecki i BRK zamykają opis swojego nowego krążka. PUNKT WIDZENIA to drugi po wydanym w 2010 r. MUCHA NIE SIADA album opolskiego duetu będący niejako kontynuacją tego pierwszego. Artyści nadal poruszają się w klimacie hip-hopowym. Dalecy są jednak od zamykania się na jeden gatunek muzyczny. Po prostu bawią się muzyką, co słychać w funkowych aranżacjach i śpiewanych refrenach.

video
dodano: 2014-04-04 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Na półkach sklepowych pojawił się już debiutancki album K2 zatytułowany "Anatomia". W krakowskim Kwadracie po godz. 19 rusza MaxFloFest, na którym artysta po raz pierwszy zagra materiał z legalnie wydanego krążka. Wczoraj pojawił sie także najnowszy klip promujący krążek do utworu "Sceny Dramatu".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-03-25 12:12 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Pokahontaz, Buka, Skorup i BU. Do tego K2 pierwszy raz z materiałem z debiutanckiej płyty pt. ANATOMIA. Jako support Szpilersi - krakowski skład, reprezentanci MaxFloLabu. Sprawdź szczegóły!

video
dodano: 2014-03-14 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 2)

K2 - Tu umierają anioły (official video) prod. Subbassa skr. DJ Bambus

Na kanale MaxFloRecTV pojawił się zapowiadany przez nas klip pt. „Tu umierają anioły”. To pierwszy obrazek K2 po transferze z MaxFloLabu do MaxFloRec. Zwiastuje on "Anatomię" – debiutancki, solowy krążek rapera.

To utwór o tym, jak świat tłamsi dobrych z natury ludzi. Ten numer ma dawać nadzieję i siłę, by nie ulegać złym emocjom – mówił artysta o swoim nowym singlu.

dodano: 2014-03-11 14:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

"Anatomia" – taki tytuł nosi pierwszy solowy krążek K2, wydany nakładem MaxFlo. Oficjalnej premierze, którą przewidziano na 4 kwietnia, towarzyszyć będzie koncert z cyklu MaxFloFest z udziałem artysty. Album już dziś zamówić można na sklep.maxflo.pl. Oprócz tego mamy fotorelację z planu nadchodzącego klipu.

dodano: 2014-02-05 15:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 4)

Wiosną tego roku na półki sklepowe trafi album K2, jednego z rekrutów MaxFloLabu. – Wiem, jak ciężkie kawałki pisze i to była moja główna obawa przy prezentacji jego utworów. Okazało się jednak, że ludzie chcą takiego wymiaru rapu – komentuje Rahim, szef wydawnictwa

MaxFloLab działa w ten sposób, że to słuchacze – swoimi komentarzami, ocenami i uwagami – wskazują artystę, któremu agencja ma wydać materiał „na legalu”. K2 jest bez wątpienia tym rekrutem, który zebrał największą liczbę pozytywnych opinii i cieszy się największą popularnością. Suma wyświetleń jego utworów na youtube.com/MaxFloRecTV przekroczyła już pół miliona.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2013-12-30 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ostatni konkurs w tym roku to wydawnictwo jeszcze świąteczne - specjalna Muzyczna Bombka MaxFlo: "Na święta MaxFloRec wydało specjalny świąteczny krążek. Składanka z limitowanej edycji promuje artystów MaxFloRec, MaxFloLabu (rekrutów hip-hopu) i wykonawców zaprzyjaźnionych z wydawnictwem jest nie lada gratką dla fanów czarnych brzmień. Większa część utworów, które na nią trafiły nie pojawiła się wcześniej na żadnej płycie! Na krążku znajdziemy w sumie 21 numerów, w tym hity, takie jak: „RudeBoyTour” GrubSona i Jareckiego, „Wiosną suki pachną najładniej” Skorupa, „Ślonskim szlakiem” Bu, „Wilkołak” Szpilersów, „Granice rzeczywistości” K2, „Chodzę własnymi drogami” ChoNaBibe, „Słodkich snów” Lilu, „Wznieśmy toast” Buki czy najnowszy singiel wydany nakładem MaxFloRec, „Przestań (Zetena RMX)” Bob One'a i Pokahontaz."

Jeżeli chcecie wejść w jej posiadanie to wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej. Tym razem wyjątkowo mamy do rozdania aż 3 sztuki!

Tagi:

Strony