Diox

Diox

video
dodano: 2017-04-22 13:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Po teledysku do "Tylko raz" HIFI prezentują drugie video stworzone podczas amerykańskiego tripu. Tym razem Diox i Czarny zobrazowali utwór "Trochę więcej". Album "Ludzie" ukaże się na rynku 12 maja nakładem Prosto.

Tagi:
dodano: 2017-04-17 18:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 16)

Dziś obchodzimy lany poniedziałek. Jedni spędzają go przy rodzinnym stole, drudzy latają po ulicach z wiadrami wody, a inni siedzą przed komputerem i oglądają freestyle’owe bitwy. Konotacji nazwy dzisiejszego święta z wolnym stylem znalazłoby się co nie miara – mógłbym np. zrobić listę najgorszych sucharów rzucanych na free, po usłyszeniu których aż prosi się o kubeł zimnej wody czy też wrócić pamięcią do najmocniej zakrapianych alkoholem występów zawodników sceny battle’owej. Wpadłem jednak na nieco inny pomysł –“ tym razem „lanie” potraktujemy jako bitewną deklasację i przypomnimy sobie pięć najsłynniejszych przykładów tego typu wydarzeń w historii polskiego free.

video
dodano: 2017-03-23 17:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Amerykańska podróż Dioxa i Czarnego zaowocowała płytą "Ludzie", którą zapowiada klip do "Tylko raz". To pierwszy z trzech wideoklipów stworzonych podczas wyjazdu duetu. Zarówno numer, jak i cały projekt oskreczował DJ Falcon1. Album ukaże się 12 maja.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-16 18:34 przez: Kacper Szymański (komentarze: 8)

HIFI, czyli Diox i Czarny, reaktywując duet, w którym kilkanaście lat temu rozpoczęli swoją hiphopową podróż, wracając do korzeni własnej historii, dotarli ostatecznie aż do miejsca „gdzie to wszystko się zaczęło” – nie tylko dla nich osobiście, ale dla całej kultury hiphop. Przemierzyli Stany z zachodu na wschód, łącząc West Coast i East Coast, godząc zwaśnione niegdyś wybrzeża, pamięć o 2pacu z pamięcią o Notoriousie, Stary Kontynent z Nowym Światem. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-02-15 17:28 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Diox i Czarny powracają jako HIFI. Duet zaprezentował dziś pierwszy singiel z nadchodzącego albumu "Ludzie", który będzie miał swoją premierę w kwietniu. Utwór "Lawiny" wyprodukował Czarny, a teledysk to zasługa MVPclips.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-02 11:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po wydaniu kolejnego solowego krążka Diox zapowiada nietypowy projekt - nazwany tajemniczo "Featuring" i mający nie trafić w ogóle do sklepów...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2015-09-18 13:32 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Dziś ma miejsce oficjalna premiera najnowszej płyty Dioxa - "Nowy Testament". Na kanale ProstoTV pojawił się oficjalny odsłuch albumu. Nowy Testament" to czwarty solowy album warszawskiego rapera.

Jak zapowiada wytwórnia, "płyta utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, która pokazuje zupełnie świeże podejście do rapowania oraz produkcji muzycznej. Album naszpikowany jest bezkompromisowymi tekstami, nie brakuje wielokrotnych rymow, akrobacji słownych, a wszystko na bitach najlepszych producentów w tym kraju." Muzykę wyprodukowali Sir Michu, Lanek, swoją muzyczną cegiełkę dołożył również Kocur - młody producent z ekipy Marathon Brothers. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Grizzlee, Sztoss, CebulCebs oraz Mosad. Jak podsumowuje to autor: "Nowy Testament to wiara, umięjętności, świadomość, szacunek i miłość" Album dostępny jest na prosto.pl w wersji cd, mp3, wav oraz w sklepach muzycznych w całym kraju.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-09-15 20:08 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na kanale ProstoTV pojawił się kolejny singiel zapowiadający nową płytę Dioxa "Nowy Testament". Wyprodukowany przez Lanka numer "Pytania" pokazuje trochę spokojniejszą stronę albumu. Przypominamy, że premiera "Nowego Testamentu" zaplanowana jest na najbliższy piątek (18.09). Jeszcze tylko dzisiaj na prosto.pl możecie zamawiać limitowaną edycję albumu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-09-13 13:09 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Na kanale ProstoTV pojawił się kolejny klip zapowiadający zbliżający się wielkimi krokami nowy album Dioxa - "Nowy Testament". Wideo do numeru "Hot32" to rozwinięcie akcji 'Hot16challenge". Za bit do numeru odpowiedzialny jest Lanek, wideo to dzieło ekipy Marathon. Premiera płyty już 18 września. Na stronie prosto.pl w dalszym ciągu możecie zamawiać limitowaną wersję albumu w opcji preorder.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-09-04 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 15)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip Dioxa "#david_beckam", który promuje zbliżającą się wielkimi krokami premierę płyty "Nowy Testament". Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Lanek, autorem master shota jest ekipa 9Liter. Premiera płyty "Nowy Testament" już 18 września. Na stronie prosto.pl w dalszym ciągu możecie zamawiać limitowaną wersję albumu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-08-27 18:15 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na kanale ProstoTV pojawił się pierwszy klip promujący zbliżający się wielkimi krokami nowy album Dioxa - "Nowy Testament". Wakacyjny numer "Supafresh" z gościnnym udziałem CebulaCebsa, został wyprodukowany przez Sir Micha. Teledysk jest dziełem ekipy Marathon. Premiera najnowszej płyty Dioxa już 18 września. Na stronie prosto.pl w dalszym ciągu możecie zamawiać limitowany preorder.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-08-13 16:32 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

"Nowy Testament" to czwarty solowy album warszawskiego rapera DIOXA. Płyta utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce i jak zapowiada wytwórnia, "pokazuje zupełnie świeże podejście do rapowania oraz produkcji muzycznej. Album naszpikowany jest bezkompromisowymi tekstami, nie brakuje wielokrotnych rymow, akrobacji słownych, a wszystko na bitach najlepszych producentów w tym kraju." Za bity odpowiedzialni są Sir Michu, Lanek, swoją muzyczną cegiełkę dołożył również Kocur - młody producent z ekipy Marathon Brothers. Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Grizzlee, Sztoss, CebulCebs oraz Mosad. Jak podsumowuje to autor: "Nowy Testament to wiara, umięjętności, świadomość, szacunek i miłość." Pierwszym utowrem promującym nowe wydawnictwo Dioxa jest numer "Król dyskotek", w którym gościnnie udziela się Sztoss, a za produkcję muzyczną odpowiada Sir Michu. Poniżej prezentujemy również making of okładki.

Tagi:
video
dodano: 2015-06-19 11:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

"W toku" to nowy klip Dioxa HIFI, promujący jego ostatni album 7 Minut po śmierci. Za produkcję odpowiedzialny jest niezawodny duet The Returners. Obraz jest dziełem ekipy Marathon. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Niedawno publikowaliśmy Wam zaskakującą wypowiedź Hadesa, który stwierdził, że na pewno nie będzie go na kolejnym albumie HIFI Bandy, dodał też, że nie wie czy i kiedy takowy się ukaże. Teraz parę słów w temacie dodał także drugi MC wchodzący w skład kolektywu - Diox.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-01-30 00:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

31.01.2015 - sobota - Warszawa - niePowiem - półtoragodzinny koncert - DIOX HIFI zagra utwory z ostatniej płyty "7 minut po śmierci", poprzednich płyt solowych, zwrotki z gościnnych udziałów na płytach innych raperów oraz zwrotki z projektu HIFI BANDA. Zapraszajcie znajomych, wpadacie sami, klikajcie "dołącz" jeśli chcecie być na bieżąco informowani o wszystkich szczegółach koncertu!

Oprócz Dioxa na scenie Mosad / Kocur - którzy tego dnia wydadzą swój debiutancki album "ludzie-roboty-systemy". Więcej informacji wkrótce!

Strony