Wszystko z dymem

Wszystko z dymem

video
dodano: 2014-12-04 15:30 przez: Step Records (komentarze: 5)

Włodi ft. W.E.N.A. , Mielzky - Chmur drapacze

"Chmur drapacze" to kolejny klip od Włodiego, który promuje album pt. "Wszystko z dymem". Gościnnie w numerze udzielili się W.E.N.A. i Mielzky. Za bit odpowiedzialny jest duet producencki The Returners. Klip to dzieło ekipy M.L. Filmz. Album kupisz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na preorder.pl (wersja deluxe).

 

 

 

video
dodano: 2014-10-23 21:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Na "Wszystko z dymem" trzeba było sporo poczekać, ale opłaciło się. Włodi nagrał album krótki, ale konkretny, pozbawiony słabszych momentów i zasłużenie zbierający pozytywne recenzje. Z reprezentantem Molesty spotkaliśmy się w ostatnich słonecznych dniach tego roku, w letnio-październikowej aurze Parku Skaryszewskiego, by porozmawiać z nim przed naszą kamerą...

video
dodano: 2014-09-30 15:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Włodi ft. Małpa - Guzik (Mash-up video)

W sieci pojawił się kolejny klip promujący album Włodiego "Wszystko z dymem". Tym razem, odchodząc od standardowej konwencji, artysta przygotował dla nas video mash-up do utworu "Guzik".

Autorem mash-up video jest Deys. Gościnnie w utworze udzielił się Małpa. Za bit do numeru odpowiada Stona.

dodano: 2014-09-19 12:00 przez: Step Records (komentarze: 4)

Długo oczekiwany album reprezentanta Molesty – Włodiego – pojawił się dzisiaj na półkach sklepowych. Jednocześnie dla wszystkich, którzy nie zdecydowali się jeszcze na kupno fizycznej wersji "Wszystko z dymem", wytwórnia udostępnia oficjalny odsłuch płyty. W ramach odsłuchu użyto grafik, które znajdują się we wnętrzu fizycznego wydania albumu. Natomiast już jutro o 16:00 w warszawskim Serum odbędzie się spotkanie Włodiego z fanami.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-09-18 19:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 6)

Aż dziewięć lat musieliśmy czekać na nową solówkę Włodiego. Od czasu świetnego „W…” raper nagrał jeszcze dwie płyty z Molestą i jedną z Projektem Parias, które też trzeba zaliczyć do udanych, ale… Tak jak Vienio, Pelson czy Eldo radzą sobie w pojedynkę, tak Włodi również – i to do tego stopnia, że zaryzykuję stwierdzenie, że jego solo to jedna z lepszych rzeczy, jakie mogły spotkać polski rap AD 2014. I już na wstępie należy rozwiać wątpliwości – rzeczywiście mało co w tym roku będzie mogło się równać z „Wszystko z dymem”.

video
dodano: 2014-09-04 15:15 przez: Step Records (komentarze: 1)

Włodi - W słońcu

"W słońcu" to czwarty klip promujący nadchodzący album Włodiego pt. "Wszystko z dymem". Produkcja bitu to robota DJa B. Teledysk to dzieło ekipy Evil Eye Studio. Ostateczna data premiery sklepowej krążka to 19 września. Na stronie http://preorder.pl/wlodi cały czas trwa przedsprzedaż wersji de-luxe.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-08-26 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Album Włodiego "Wszystko z dymem" nie ukaże się w tym miesiącu z winy tłoczni. Nowa data premiery to 19 września. Poniżej prezentujemy oświadczenie wytwórni i Włodiego oraz świeżo opublikowany remix utworu "Proces Spalania" autorstwa Fouxa.

video dnia
dodano: 2014-07-28 15:00 przez: Step Records (komentarze: 10)

Włodi ft. Danny - Proces spalania

Dlaczego: „Proces spalania" to drugi teledysk promujący album Włodiego pt. "Wszystko z dymem". W numerze gościnnie udzielił się Danny. Za bit odpowiadają DJ B i W70D!. Premierę płyty zaplanowano na 29 sierpnia. Krążek można zamawiać w przedsprzedaży klikając w link: http://www.preorder.pl/wlodi

kategorie:
dodano: 2014-06-22 18:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album Włodiego pt. "Wszystko z dymem" ukaże się na rynku 19 września 2014 roku.

Podobnie jak na dwóch poprzednich wydawnictwach rapera, na krążku znajdziemy 10 utworów. Prócz gospodarza, na płycie usłyszymy kolegów z zespołu Molesta oraz wykonawców takich jak: Małpa, W.E.N.A., Mielzky oraz Danny.

Autorami koncepcji i projektu graficznego okładki są Alek "LIS KULA" Morawski i Grzegorz "FORIN" Piwnicki. Projekt realizowany jest w studiu graficznym TRUEST.

Tracklista:

01. T&T

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-05-22 15:30 przez: Step Records (komentarze: 1)

Premiera trzeciego solowego albumu Włodiego odbędzie się 11 lipca. Raper ujawnił dziś także okładkę płyty. Podobnie jak na dwóch poprzednich wydawnictwach Włodiego, na krążku znajdziemy 10 utworów. Artysta finalizuje obecnie ostatnie nagrania studyjne, jednocześnie przygotowując teledyski promujące "Wszystko z dymem". W rozwinięciu newsa znajdziecie listę gości oraz zapowiedź dalszych działań związanych z nadchodzącą premierą.