Video Dnia: Włodi ft. Danny "Proces spalania"

video dnia
dodano: 2014-07-28 15:00 przez: Step Records (komentarze: 10)

Włodi ft. Danny - Proces spalania

Dlaczego: „Proces spalania" to drugi teledysk promujący album Włodiego pt. "Wszystko z dymem". W numerze gościnnie udzielił się Danny. Za bit odpowiadają DJ B i W70D!. Premierę płyty zaplanowano na 29 sierpnia. Krążek można zamawiać w przedsprzedaży klikając w link: http://www.preorder.pl/wlodi

Podobnie jak na dwóch poprzednich wydawnictwach rapera, na płycie znajdziemy 10 utworów. Prócz gospodarza i Danny'ego, na featach usłyszymy wykonawców takich jak: Małpa, W.E.N.A., Mielzky oraz Molesta. Autorami koncepcji i projektu graficznego okładki są Alek "LIS KULA" Morawski i Grzegorz "FORIN" Piwnicki. Projekt realizowany jest w studiu graficznym TRUEST.

jałokim
Włodek zawsze spoko.
tytan
Jest dobrze. Czekam na płytę :)
NoToMamyWojne
Myślę, ze nawet Ev Nie powstydziłby się tego beat'u . Świetny tekst czekam na całość
o ja cie...
Taaa nawet Ev by się nie powstydził. Weź się chłopaku nie ośmieszaj. Ev robił takie bity i na takich nawijał kilka lat temu. Teraz poszedł do przodu (nowa płyta DP zapowiada kolejny krok w rozwoju) a Włodi się ślepo jara i beznamiętnie kopiuje. Już na Pariasie becelowali za bity od ziomków Evidence'a. Trza się rozwijać! Jak dla mnie to Włodi jest jednym ze słabszych raperów w tym kraju choć, nieudolnie, próbuje nas przekonać, że tak nie jest. Pis joł.
NoToMamyWojne
Mój pseudonim przypadek ? -No jasne a jednak trafiłem bez dwóch zdań. Po twoim komentarzu myślę ze ( pewnie się ośmieszę jeszcze bardziej ale co tak ) myślę ze doskonale znasz zdanie evidence'a na temat poziomu tego bitu. Zapytaj się jeszcze czy wstydzi się nawijać stare zwrotki na tych starych kilkuletnich bitach ? Czy się przypadkiem nie ośmiesza ? Różnimy się dzieciak cholernie bo ja nie uważam ze Włodi jest słabym MC'e który się nie rozwija i na pewno nie powiedziałbym ze ten trzydziestokilkuletni weteran sceny próbuje mnie lub kogokolwiek innego przekonać ze jest dobry . Mnie po takim czasie wciaz utwierdza w przekonaniu ze nie ma takiego drugiego jak Włodi. i ostatnie Jak można się ślepo jarać? skoro i ty słyszysz ze Ev robi dobra muzykę A ze Molester jest Kseroboyem to komentować nie będę lepiej pierdolne se browar bo mnie suszy ahh...
sdfafds
Nieudolnie stara się przekonać... Mnie przekonał i pewnie większość słuchaczy. Zresztą płyty Włodka jak płyty Narratora z każdym przesłuchaniem coraz lepiej.
Okokokokokoko
Danny niestety słabo. Ogólnie kawałek jest tak naprawdę o niczym, cos w podobie słyszało sie już dziesiątki razy
e27
Włodi jak wino. Treść, rymy mistrzowskie. Słuchając tego kawałka mam ciary i ścisk gardła. Zresztą jak zawsze gdy słyszę jego głos. Idol od początku rapu w Polsce. Wkurzają mnie debile, którzy myślą że ten kawałek jest o jaraniu.
znawca
DANNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cały klimat tego numeru robi refren , szczególnie 2 część tego refrenu ! zajebiście napędza ten numer :) kozak !! a Włodi jak zawsze spoko bardzo dobre linijki :)
znawca
DANNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cały klimat tego numeru robi refren , szczególnie 2 część tego refrenu ! zajebiście napędza ten numer :) kozak !! a Włodi jak zawsze spoko bardzo dobre linijki :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>