Wielkie Sny

Wielkie Sny

video
dodano: 2016-11-28 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Klip do utworu "Hephaistos " to ostatni przedpremierowy teledysk do płyty "Wielkie Sny". W utworze znajdziecie wiele informacji dotyczących tego co działo się u Sitka w ostatnim czasie. Za produkcje odpowiedzialny jest Gedz . Preorder  można nabyć - tutaj -  http://www.hustla.pl/sitek/
 
Limitowana edycja albumu Sitek " Wielkie Sny" dostępna jest w przedsprzedaży do 29 listopada i zawiera bonusowy utwór.

video dnia
dodano: 2016-11-23 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dlaczego: "Im Więcej" to kolejny singiel Sitka z płyty "Wielkie Sny", gościnnie wspierają go Paluch i Białas. Premiera albumu już 2 grudnia.

video
dodano: 2016-11-03 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Parę godzin temu pisaliśmy Wam o okładce i trackliście debiutanckiego albumu Sitka oraz startującym preorderze - teraz pora na kolejny teledysk, w którym gościnnie pojawia się TDF!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-11-03 13:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Już 2 grudnia otrzymamy wyczekiwany debiut Sitka. Dziś poznaliśmy pełną tracklistę, gościnnie pojawili się m.in. Tede, Paluch, Białas i ReTo.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-10-19 13:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Naczekaliśmy się na album Sitka, ale w tym roku finalnie go otrzymamy. Raper podał dziś datę premiery krążka.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-12 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

„Chcę tylko moich ludzi” to kolejny singiel promujący pierwszą solową płytę Sitka pt „Wielkie sny”, która ukaże się w tym roku. Produkcją utworu zajął się JNR za mix i master odpowiada Grrracz.

video
dodano: 2014-08-12 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje trzeci teledysk promujący debiutancki album JodSena "Wielkie Sny". Tym razem klip powstał do numeru "Wdech Jodu" na bicie SherlOcka, a video stara się oddać atmosferę regionu z którego pochodzi raper, czyli Pomorza. Krążek "Wielkie Sny" ukazał się 28 czerwca bieżącego roku.

recenzja
dodano: 2014-08-08 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

JodSen jest w moim subiektywnym gronie raperów, którzy zgrabnie przeplatają w swojej twórczości zarówno elementy newschoolowego, jak i klasycznego rapu, i przede wszystkim robią to dobrze. Szlifował formę poprzez szereg wypuszczanych materiałów, ale szczególnie ostatnie dwa z nich przed oficjalnym debiutem, czyli "Audiobuch Mixtape" i "Sen Nocy Letniej Mixtape" pokazały progres Przemka i wydaje mi się, że niepełne jeszcze możliwości na majku. W końcu, za pośrednictwem Urban Rec, wypuścił zapowiadane od dłuższego czasu, legalne wydawnictwo pt. "Wielkie sny". I słuchając tego materiału początkowo miałem mieszane odczucia, które z czasem przerodziły się w niemały zachwyt. Dlaczego?

video
dodano: 2014-07-20 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Do tej pory znać mogliście go z mixtape'ów, singli, trójmiejskiej Wizji Lokalnej, współpracy z Gedzem czy 2stym oraz ostatnio z udziału w posse-cut'cie na bicie DJ-a Premiera. Pod koniec czerwca zadebiutował legalnie albumem "Wielkie Sny", przy okazji którego współpracował z Gedzem, Brahem, Bonsonem czy SoDrumatic'iem, Sherlockiem i Grrraczem. My złapaliśmy JodSena na sopockiej plaży, by porozmawiać o albumie na świeżo po jego premierze.

dodano: 2014-07-06 20:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Debiutancki album JodSena zatytułowany „Wielkie sny", ukazał się 28 czerwca nakładem wytwórni UrbanRec. Przygotowany przez reprezentanta pomorskiej sceny rapowej materiał to, jak mówi autor, konceptualna kompilacja zabierającą słuchacza w podróż po subgatunkach hip-hopu. Na krążku słychać inspiracje czerpane zza oceanu, które nadają płycie mocnego i mainstreamowego klimatu. W warstwie tekstowej raper zadbał natomiast o niebanalną treść starając się zrównoważyć rozrywkę i patos. Na pytania dotyczące interpretacji tytułu "Wielkie sny", JodSen odpowiada: Oprócz przekazu motywującego do znalezienia i realizacji życiowych pasji, starałem się również zobrazować błądzenie po własnej podświadomości. Marzenia i koszmary senne stale przeplatają się w poruszanych na płycie wątkach. O warstwę muzyczną zadbali zarówno uznani już producenci, tacy jak SherlOck, SoDrumatic czy Matek, jak również młodzi i utalentowani beatmake'erzy m.in. Forest, Henson, Bez Struktury, AQ oraz Grrracz. Na „Wielkich Snach" gospodarza wokalnie wsparli Bonson, Danny, 2sty, Gedz, RDW i Brahu. Tracklistę i odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2014-06-22 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje debiutancki album JodSena zatytułowany „Wielkie sny”. Przygotowany przez reprezentanta pomorskiej sceny rapowej materiał to, jak mówi autor, konceptualna kompilacja zabierającą słuchacza w podróż po subgatunkach hip-hopu. Na krążku słychać inspiracje czerpane zza oceanu, które nadają płycie mocnego i mainstreamowego klimatu. W warstwie tekstowej raper zadbał natomiast o niebanalną treść starając się zrównoważyć rozrywkę i patos.

dodano: 2013-04-25 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

JodSen - Nie ufaj im (prod. Bez Struktury)

Dlaczego: JodSen, wcześniej znany jako Joda, nadciąga ze swoim solowym materiałem "Wielkie Sny", który pojawi się na przełomie maja i czerwca a na razie otrzymujemy street-singiel. "Nie ufaj im" to podane w nowoczesnej formie parę krytycznych słów w kierunku sceny.