U-God

U-God

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-07-16 12:30 przez: Adam Kołodziejczyk (komentarze: 3)

Liczba zachorowań na COVID w USA nie spada, przez co wielu artystów musi na razie zapomnieć o graniu koncertów Członkowie Wu-Tangu nie próznują jednak w tym czasie i po informacji na temat RZA pojedynkującego się na bity z DJ-em Premierem, teraz otrzymujemy informację, że U-God, jeden z mniej znanych członków Wu, ruszył ze swoim nowym, cyklicznym podcastem zatytułowanym RAW.

kategorie:
dodano: 2018-03-30 19:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy materiał członka Wu-Tangu, wspieranego producencko przez takie postaci jak DJ Green Lantern, Large Professor czy Lord Finesse. W tym roku U-God nie próżnuje i dostarczył nam też biografię.

video dnia
dodano: 2014-02-13 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

THE LOST WU TANG CLAN MUSIC VIDEO

Dlaczego: Ten numer wydaje wam się dziwnie znajomy? I dobrze, bowiem pochodzi on z... wydanej w 2001 roku płyty "Iron Flag". Video utknęło gdzieś w szufladach a trafia do nas po kilkunastu latach z adnotacją "unreleased", prosto z zawiłych komnat Shaolin.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-15 00:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Zamieszanie wokół numeru Drake'a pt "Wu-Tang Forever" jest naprawdę niebanalne, a zarazem w pewien sposób symboliczne, dotyczy bowiem legendarnej formacji o statusie jednej z większych ikon gatunku oraz rapera bijącego dziś rekordy popularności na listach (już w tym momencie, w wieku 26 lat, zdetronizował odpowiedniego Diddy'ego i Jaya Z w kwestii ilości numerów jeden na billboardowej liście numerów rapowych i singli rap/r&b) i to w sytuacji gdy grupy słuchaczy Nowojorczyków i Kanadyjczyka zdecydowanie różnią się od siebie i w większości nie pałają zbytnią sympatią. Wczoraj przeczytaliśmy komentarz Wu-Tangu broniący Drake'a i dziwiący się jak fani mogą wściekać się za oddanie hołdu, chwilę potem Inspectah Deck stwierdził, że numer nie powinien jednak nosić takiego tytułu, bo nie dotyczy Clanu. Dziś dotarła do nas wypowiedź U-Goda i... znów jest gorąco, bo zapowiada on oficjalny remix!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Jaka była pierwsza rapowa zwrotka, którą się zajaraliście? Bo u mnie ta U-Goda z "Gravel Pit" Wu-Tangu. Nie dziwi więc, że do jednego z mniej wyeksponowanych medialnie członków Clanu wciąż mam duży sentyment. 23 lipca do sklepów trafi kolejne solo rapera zatytułowane "Keynote Speaker" a teraz otrzymujemy pierwsze dwa single promujące ten materiał oraz snippety.

Gościnnie pojawiają się m.in. Method Man, The GZA, Inspectah Deck, Styles P, Elzhi czy Kool Keith, z czego dwóch pierwszych znajdziemy właśnie w singlach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-18 12:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Coś mi się wydaje, że 2013 dla fanów Wu będzie dobrym rokiem. Już jest. Dostaliśmy jeden z najlepszych albumów Ghostface'a w jego dorobku. Teraz mamy dla was track sygnowany jako Wu-Tang Clan. Nie w pełnym składzie, ale godnie reprezentowany - Inspectah Deck, Raekwon, RZA, U-God. Produkcją "Execution In Autumn" zajął się Frank Dukes. Bardzo dobra rzecz. Do stestowania w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-05 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Premiera "Twelve Reasons To Die" zbliża się wielkimi krokami - zostało 11 dni. Wczoraj bez większego rozgłosu Ghost i Adrian wrzucili do sieci nowy numer z pokaźną reprezentacją Wu-Fam. Gościnnie w "Murder Spree" nawinęli Inspectah Deck, Masta Killa, U-God i Killa Sin. Jeśli zdecydowalibyście się na zamówienie najszerszego zestawu za 55 dolców dostanie w nim nie tylko album na 2CD w wersji delux, ale też koszulkę, poster, pierwszą część komiksu "Twelve Reasons To Die", instrumentale i wokale na wosku, a na dodatkowej kasecie dostępna będzie wersja albumu w całości zremixowana przez Apollo Browna. Przewidziano 1000 egzemplarzy takiego wydania.

dodano: 2011-11-13 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)


Blu, U-God oraz Flying Lotus w jednym kawałku- interesujące połączenie, prawda? Utwór "DoinNothin'" to otwierający numer z albumu kalifornijczyka o nazwie "NoYork!" Jest to drugi (pierwszy to "My Sunshine" z Nia Andrews) klip z tegoż wydawnictwa. Na feacie gości tutaj członek kultowej ekipy Wu-Tang Clang- sam U-God.