Snoop Doggy Dogg

Snoop Doggy Dogg

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Jazz, Klasyka, News
dodano: 2018-03-07 13:00 przez: Bartek Klimek (komentarze: 0)

Legenda jazzu Herbie Hancock zapowiedział, że na jego nadchodzącej płycie usłyszymy Kendricka Lamara, Snoop Dogga i Commona! Oprócz tego, wymienia również takie ksywy jak Flying Lotus czy Terrace Martin (producent wsółpracujący z Lamarem m.in. na "To Pimp a Butterfly, które dużo inspiracji czerpało właśnie z jazzu). 

dodano: 2014-04-08 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 8)

Minęło prawie 10 lat odkąd legendarny label Death Row Records oficjalnie zakończył swoją działalność w otoczce niesławy i bankructwa. Mimo to niespełna dekadę później nadal ukazują się w sieci kolejne niepublikowane numery, nagrane w okresie rozkwitu gangsta rapu na zachodnim wybrzeżu i dominacji wytwórni Suge Knighta na hip-hopowym rynku. Jedną z takich perełek zaprezentuję wam dzisiaj.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2013-03-01 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Mało jest duetów pokroju Tha Dogg Pound, które pomimo 20 lat działalności na karku, nadal potrafią dostarczać rokrocznie kawał dobrego materiału do sprawdzenia. W oczekiwaniu na tonę nowych projektów z obozu DPG - wliczając w to mixtape Kurupta, następne solo Daza, trzecią część "Dillinger & Young Gotti", projekt "N'Matez" oraz zapowiadane od dwóch lat "Alumni", często powracam do klasycznych nagrań chłopaków z lat 90-tych.