Satyr

Satyr

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-02-23 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na ProstoTV pojawił się kolejny singiel promujący nowy album Parzela "Oddech za Oddech". Utwór "Prawdziwy Hip-Hop" to klasyczny uliczny banger, w którym gościnnie pojawili się Satyr oraz Hudy HZD, a na bicie niezawodny Szczur JWP/BC. Premiera płyty "Oddech za oddech" już 2 marca. Na stronie prosto.pl w dalszym ciągu możecie zamawiać limitowaną edycję albumu w opcji preorder.

video
dodano: 2013-12-02 19:49 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Siwers - Może Kiedyś ft HZD, Satyr, Miki, Krzysztof Krasa (Official Video)

Miło nam zaprezentować piąty i ostatni klip promujący album Siwersa "Bez Ceregieli", który swą premierę miał 17.05.2013r.. Video zrealizowane zostało przez ekipę Press Play Film do utworu pt. "Może Kiedyś", w którym gościnnie udzielają się reprezentanci Warszawy: HZD, Satyr, Miki oraz doskonały gitarzysta Krzysztof Krasa.

Tagi:
dodano: 2013-08-13 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Zbylu ft. Tomiko, Satyr, Ten Typ Mes, Parzel, Proceente, Pyskaty, DJ Ace - CHLEJĘ

"CHLEJĘ" to kolejny spontaniczny numer produkcji Zbyla, w którym udzielą się tacy wyjadacze jak - Tomiko, Satyr, Ten Typ Mes, Parzel, Proceente oraz Pyskaty. Za gramofonami jak zawsze niezawodny DJ Ace. "CHLEJĘ" to luźny, melanżowy numer, który wjeżdża w te upalne wakacje jak rześka morska bryza." Sprawdźcie zatem.